Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Zmęczenie psychiczne meczem też na pewno w jakimś stopniu wpłynęło na takie, a nie inne zagranie. ;)
7
@MesQueUnClub96 Kanepi nie wygrała tego punktu, ponieważ go przegrała.
0
@clyde Nie ić.
2
@Piorun Zaraz po pracy jadę do Castoramy. Wspólnie skomponujemy projekt, a potem pojadę do domu, bo to pracownicy tegoż sklepu przywiozą mi tę łazienkę. Całą!
3
No to było piękne! :D Brawo Iga!
2
@MesQueUnClub96 "Suham?" Ty Dodi idź już spać, bo po arabsku zaczynasz pisać. :D
1
@clyde Odradzam. Ciężko będzie wstać, ostatnio tego doświadczyłem, dlatego dzisiaj się nie kładę. :D
2
@adamt1996 Po prostu wszystkie tatuaże zrobił sobie Kyrgios. :D
0
@Deltta Mów co chcesz, ale taki wsad jaki zrobiła przed chwilą, to też sztuka.
1
@Comfortable_ Obecnie jedzie w peletonie. Dam znać co i jak.
1
Niespełna 16 minut trwał ten gem.
1
@clyde Jestem, psze Pani!
1
Dzisiaj pierwsza zmiana. Mecz Igi obejrzę, ale potem gra Sinner z Tsitsipasem, też pasuje obejrzeć. :D
0
@Colon Taaa, fajny fotomontaż.
1
@FafitFCB Ambicji i woli walki Martinowi nie można odmówić.
1
@masq Pizzeria nie odbierała. :v
2
@Naturopata Próbowałem. Chłopie... obie jedynki sobie wykruszyłem.
23
@Kgorecki2500 Sami się orają. Oby jak najszybciej wypadli z gry politycznej, bo to szkodnicy.
5
@barcanawieki Pizza hawajska z rodzynkami, mmm...
4
@Bartek22 Po herbowanych postach widać kto jest kim. :D
0
@Encore Wiadomo o której Iga w środę? Mam na pierwszą zmianę do pracy, a meczyk pasuje obejrzeć.
5
@Sensible Haha, teraz jego zwolennicy pochowani w jaskiniach. Śmiesznie to wygląda z perspektywy czasu. :v
0
@HypeR Było wspominane dzisiaj, ale nie widzę przeszkód, by ta informacją nie została odświeżona. :)
3
@Rewolucja123 No i Puiq.
3
@Rewolucja123 Frankie do Jong też ciekawy okaz.
8
@Emhyr Właściwie to nie dziwię się Ronaldo, kiedy ten wyrzucił mikrofon dziennikarza do wody podczas EURO16. Tacy dziennikarze to szuje.
6
@Rewolucja123 Malcolm*
2
@Pawel13sz Słychać, który to Suárez. :D
16
@Kapitan hawk Na kogo wypadnie,
u tego w chuj strata.
0
@pax Busquets tutaj ewidetnie pokazuje, by nie grać do Ter Stegena, żeby ten nie popełnił babola.