1

@MesQueUnClub96 Zmęczenie psychiczne meczem też na pewno w jakimś stopniu wpłynęło na takie, a nie inne zagranie. ;)

7

@MesQueUnClub96 Kanepi nie wygrała tego punktu, ponieważ go przegrała.

0

@clyde Nie ić.

2

@Piorun Zaraz po pracy jadę do Castoramy. Wspólnie skomponujemy projekt, a potem pojadę do domu, bo to pracownicy tegoż sklepu przywiozą mi tę łazienkę. Całą!

3

No to było piękne! :D Brawo Iga!

2

@MesQueUnClub96 "Suham?" Ty Dodi idź już spać, bo po arabsku zaczynasz pisać. :D

1

@clyde Odradzam. Ciężko będzie wstać, ostatnio tego doświadczyłem, dlatego dzisiaj się nie kładę. :D

2

@adamt1996 Po prostu wszystkie tatuaże zrobił sobie Kyrgios. :D

0

@Deltta Mów co chcesz, ale taki wsad jaki zrobiła przed chwilą, to też sztuka.

1

@Comfortable_ Obecnie jedzie w peletonie. Dam znać co i jak.

1

Niespełna 16 minut trwał ten gem.

1

@clyde Jestem, psze Pani!

1

Dzisiaj pierwsza zmiana. Mecz Igi obejrzę, ale potem gra Sinner z Tsitsipasem, też pasuje obejrzeć. :D

0

@Colon Taaa, fajny fotomontaż.

1

@FafitFCB Ambicji i woli walki Martinowi nie można odmówić.

1

@masq Pizzeria nie odbierała. :v

2

@Naturopata Próbowałem. Chłopie... obie jedynki sobie wykruszyłem.

23

@Kgorecki2500 Sami się orają. Oby jak najszybciej wypadli z gry politycznej, bo to szkodnicy.

5

@barcanawieki Pizza hawajska z rodzynkami, mmm...

4

@Bartek22 Po herbowanych postach widać kto jest kim. :D

0

@Encore Wiadomo o której Iga w środę? Mam na pierwszą zmianę do pracy, a meczyk pasuje obejrzeć.

5

@Sensible Haha, teraz jego zwolennicy pochowani w jaskiniach. Śmiesznie to wygląda z perspektywy czasu. :v

0

@HypeR Było wspominane dzisiaj, ale nie widzę przeszkód, by ta informacją nie została odświeżona. :)

3

@Rewolucja123 No i Puiq.

3

@Rewolucja123 Frankie do Jong też ciekawy okaz.

8

@Emhyr Właściwie to nie dziwię się Ronaldo, kiedy ten wyrzucił mikrofon dziennikarza do wody podczas EURO16. Tacy dziennikarze to szuje.

6

@Rewolucja123 Malcolm*

2

@Pawel13sz Słychać, który to Suárez. :D

16

@Kapitan hawk Na kogo wypadnie,
u tego w chuj strata.

0

@pax Busquets tutaj ewidetnie pokazuje, by nie grać do Ter Stegena, żeby ten nie popełnił babola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?