Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JonSnow Jeśli masz konto na Fortunie, to obejrzysz. W ostateczności jakieś streamki.
1
@taris Ostrzegę Cię. Ktoś może potraktować drugie zdanie jako spoiler. Na to jest paragraf. Usuń lepiej, jeśli nie chcesz ferii zimowych. :D
1
Za chwilę Iga Świątek zacznie mecz drugiej rundy Australian Open. Rywalką pochodząca ze Szwecji Rebecca Peterson (82 miejsce rankingu WTA). Transmisja z polskim komentarzem TYLKO w Eurosport Player. Można też obejrzeć na Fortunie. ;)
13
@Pawel13sz "167 bramek w 172 meczach" - nowy Pelé, bierem go.
0
@MasonStorm To była już lista powołanych?
10
@JohnnyBarca Warto zaznaczyć też, że Fernando Llorente grał w Swansea czy Juventusie. Zapytasz: Co to ma wspólnego z Realem? Odpowiem: nic, Fernando pochodzi po prostu z innej rodziny.
3
@JANEK777 A to szury jedne!
1
@DonMatteo901 Imposibile (jak to mawiał Pudzian). Żeby wygrać, Tottenham musiałby strzelić od tego czasu bramkę średnio co 6 sekund.
0
@Rust_Cohle Pokaż swoje karty.
https://zapodaj.net/images/d1ed5381cfcb7.jpg
Edit: Oczywiście wleciał free hit przed kolejką tak, by każdy miał uczestnictwo w DGW, ale przez covid wyszło takie DGW, że szkoda gadać. Wiadomka.
0
@Rust_Cohle 65. Kane na kapitanie, Lowton bez meczu.
38
Popełniłem mema o Dembouzie.
https://zapodaj.net/images/b18d78d3f8a9e.jpg
5
@Pawel13sz i humor gituwa
0
Jakieś ciekawe typy na jutrzejszą noc z Australian Open?
1
@DaPidejpi Zwykła zmiana jeden do jednego. Jest tak wysoki jak ego Ronaldo.
0
@Encore Uuu, antyronaldoizm.
0
@arasz1819 Zrobił "siuuuuu"?
0
@patrykzmc2000 Ojo!
0
@Azacca Dziwna dedukcja, ale spoko.
1
@Azacca No dalej, Chaka, wysil się.
0
@koziar Pomyliłeś dyskusje.
3
@Kwasiak98 Bo to nie trener był problemem. Szczerze mówiąc, to Ole wycisnął z nich maksa.
0
@Kidd Oglądasz? Czy wygląda to tak, jak na Flashscore? 8(3) w strzałach prowadzi Brentford?
2
@Kwiatek67 Dla kibiców Aston Villi na pewno. ;)
1
@kkbarca My z rodzinką już wyczekujemy.
0
@takisobiektos Coś pięknego! :D
0
@mekston Widziałem jak zdobył punkt w jednej z wymian. ;)
Jak masz link do serwisu, to podrzuć. Chętnie zerknę. ;)
10
@Deviler Co jest, kurde? Noc jest, kurde.
1
@bartas97 A idź pan...
0
@bartas97 *** Jedynej Barcelonie jakiej będzie strzelał bramki, to Espanyolowi w derbach tego miasta. ( ͡° ͜ʖ ͡°).
7
@bartas97 *Przeciwko Realowi Madryt w klasyku strzelając hat-tricka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)