2

Lewus z nagrodą FIFA The Best. Psy szczekaja, karawaną jedzie dalej.

1

@MesQueUnClub96 Nie. Lamela Schick i Taremi byli w TOP3.

10

Yaya Toure. To był gość.

0

@Encore Bez spiny, żarcik. :v

0

@Woland10 Z niego taki ekspert od NBA, jak z Ciebie ekspert od piłki nożnej. :v

0

@jeyx77x Traore - Luuk de Jong, ale bym to chodziło. :D

0

@Kwiatek67 Raphinia chyba marzenie. Całkiem spoko się rozwinął w Leeds.

0

Kogo widzicie w zastępstwie za Dembele? Chodzi o przebojowego, szybkiego, rzecz jasna skuteczniejszego skrzydłowego?

0

@The_Man Skoro i tak nie zagra, to byłoby to dobre rozwiązanie. W jego miejsce możnaby zarejestrować któregoś z graczy Barcy B.

38

Tak jak kolega @doc niżej napisał - lepiej dać szanse Jutgli.

0

@paweldunajecfcb Moją ulubioną lekturą że szkoły była "I nie było już nikogo" Agathy Christie.

1

@PatrychoO @adi7adi8 Oj kurka, to ja raczej też odpadam.

0

@PatrychoO Hurkacz wchodzi po ich meczu?

32

Śmiechem-żartem człowiek sobie karierę marnuje.

31

@KarwanLaMasia Nikogo nie udaje przynajmniej. Prosty, zwykły chłop.

13

@BaroPodertos Wciągnął te włosy, jak swoich hejterów.

9

Lewus z hattrickiem. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej.

3

@Deviler bredzisz

0

@DaPidejpi Okoń!

0

@barcelonaLM Oj, nie jestem przekonany.

0

@Nhyz Zostanie. Wyrzucony.

15

@Comentateiro O kim wspomniałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Homeopata8989 "Bo ja pisałem z pamięci, a Ty z telefonu, z internetu".

Nie no, żartuję oczywiście. :D Byłem praktycznie pewny, że debiutował dopiero w Pucharze. Dzięki!

7

Życzę Baskom obrony trofeum SPH. :)

3

Jeśli się nie mylę, to Krzysztof Piątek we wszystkich włoskich zespołach (Genoa, Milan, Fiorentina) debiutował w meczach Pucharu Włoch i zawsze strzelał bramkę.
@Homeopata8989, dobrze piszę?

2

@DaPidejpi Dokładnie tak. Łeb zryty. :D

4

@Azacca Cieszę się. Wszystkie te hale odwiedzę swoim elektrycznym samochodem, który również mam dzięki PiS.

0

Tak skaczę sobie po kanałach muzycznych i widzę leci Sidney Polak. Chłop w 2009 roku nagrał piosenkę o skuterach. XD

1

@kaamil1910 Śmiem twierdzić, że jest to jakaś rodzina Urbana. Wszak Austriak lewonożny jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?