Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewus z nagrodą FIFA The Best. Psy szczekaja, karawaną jedzie dalej.
0
@macio_944 2137, bo rozumiecie, hehe
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mhc3WDbNvg3mvj5K5OGieaVAnmqRTGnQ.jpg
1
@MesQueUnClub96 Nie. Lamela Schick i Taremi byli w TOP3.
10
Yaya Toure. To był gość.
0
@Encore Bez spiny, żarcik. :v
0
@Woland10 Z niego taki ekspert od NBA, jak z Ciebie ekspert od piłki nożnej. :v
0
@jeyx77x Traore - Luuk de Jong, ale bym to chodziło. :D
0
@Kwiatek67 Raphinia chyba marzenie. Całkiem spoko się rozwinął w Leeds.
0
Kogo widzicie w zastępstwie za Dembele? Chodzi o przebojowego, szybkiego, rzecz jasna skuteczniejszego skrzydłowego?
0
@The_Man Skoro i tak nie zagra, to byłoby to dobre rozwiązanie. W jego miejsce możnaby zarejestrować któregoś z graczy Barcy B.
38
Tak jak kolega @doc niżej napisał - lepiej dać szanse Jutgli.
0
@paweldunajecfcb Moją ulubioną lekturą że szkoły była "I nie było już nikogo" Agathy Christie.
1
@PatrychoO @adi7adi8 Oj kurka, to ja raczej też odpadam.
0
@PatrychoO Hurkacz wchodzi po ich meczu?
32
Śmiechem-żartem człowiek sobie karierę marnuje.
31
@KarwanLaMasia Nikogo nie udaje przynajmniej. Prosty, zwykły chłop.
13
@BaroPodertos Wciągnął te włosy, jak swoich hejterów.
9
Lewus z hattrickiem. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej.
3
@Deviler bredzisz
0
@DaPidejpi Okoń!
0
@barcelonaLM Oj, nie jestem przekonany.
0
@Nhyz Zostanie. Wyrzucony.
15
@Comentateiro O kim wspomniałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Homeopata8989 "Bo ja pisałem z pamięci, a Ty z telefonu, z internetu".
Nie no, żartuję oczywiście. :D Byłem praktycznie pewny, że debiutował dopiero w Pucharze. Dzięki!
7
Życzę Baskom obrony trofeum SPH. :)
3
Jeśli się nie mylę, to Krzysztof Piątek we wszystkich włoskich zespołach (Genoa, Milan, Fiorentina) debiutował w meczach Pucharu Włoch i zawsze strzelał bramkę.
@Homeopata8989, dobrze piszę?
2
@DaPidejpi Dokładnie tak. Łeb zryty. :D
4
@Azacca Cieszę się. Wszystkie te hale odwiedzę swoim elektrycznym samochodem, który również mam dzięki PiS.
0
Tak skaczę sobie po kanałach muzycznych i widzę leci Sidney Polak. Chłop w 2009 roku nagrał piosenkę o skuterach. XD
1
@kaamil1910 Śmiem twierdzić, że jest to jakaś rodzina Urbana. Wszak Austriak lewonożny jest.