Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Ojciec5tkidzieci I niech mi ktoś powie, że to jest normalne. XDDD
0
@mate92 Chodzi o sposób jego pisania. Coś chcesz przekazać, ale nie potrafisz tego poprawnie napisać.
3
@patrykzmc2000 Zero szacunku ze strony agentów.
1
@mate92 Twój komentarz poniekąd też.
5
@MarioVeB! Piszesz takie głupoty, że nie wiem co Ci odpisać, więc po prostu wrzucę przepis na kopytka.
SKŁADNIKI:
1 kg ziemniaków
200 g mąki
1 jajko
1 łyżeczka soli
PRZYGOTOWANIE:
Ziemniaki obrać i ugotować w osolonej wodzie. Odcedzić i od razu rozgnieść praską na idealnie gładkie puree. Przełożyć do miski i całkowicie ostudzić.
Dodać mąkę, jajko oraz szczyptę soli. Połączyć składniki w jednolite ciasto.
Wyłożyć na stolnicę posypaną mąką i podzielić na 6 części. Z każdej części uformować wałeczek grubości kciuka, obtaczając go w mące.
Wałek lekko spłaszczyć i pociąć nożem na kawałki o szerokości ok. 1,5 - 2 cm.
Gotować partiami: wkładać na gotującą i osoloną wodę w dużym garnku i gotować przez ok. 3 minuty licząc od czasu wypłynięcia na powierzchnię lub do miękkości.
W trakcie gotowania delikatnie przemieszać wodę drewnianą łyżką sprawdzając czy kopytka nie przykleiły się do dna. Wyławiać łyżką cedzakową i wykładać na talerze.
1
Ależ fajnie z laczka zasadził ostatnio Kovacić. Dopiero dzisiaj w nocy mogłem obejrzeć mecz Chelsea z Liverpoolem. Świetne spotkanie, ze wskazaniem na Chelsea. A czytało się, że The Reds mają zgnieść drużynę Tuchela. :D
5
@prison83 Najlepsze jest to, że nic do niego nie pisałem. :D
Dla dobra tego serwisu koleżka powinien dostać perma. Może warto nad tym pomyśleć, @wpwelement?
5
@MarioVeB! Pisałem coś do Ciebie? Masz jakieś problemy psychiczne?
0
@JimMorrisonFCB Za kim trzymasz w AO?
7
@Pawel13sz Niestety, Pawle... Już dzisiaj coś lepszego widziałem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11154168#comment-11155808
1
@MesQueUnClub_87 Mistrzostwo! XD
1
@Pawel13sz Czy ten rzut karny Leo został uznany przez statystyków jako niestrzelony?
0
@Rhaan Uśmiałem się. :D
0
@macio_944 Co by było gdyby to yebło?
1
@shahman Powinien dostać za to premię. :D
1
@Comfortable_ Hokus pokus czary Mary Twoja stara to Twój stary
1
@barcelonaLM Życzę mistrzostwa Sevilli z całego serduszka.
0
@Tomo_95 Coś jak Horban. ;)
0
@Momals11 Messi w końcu z jakimś pozytywem w PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
A tymczasem na Polsacie "Sekretne okno". Całkiem spoko film z Johnnym Deppem.
11
Zakończenie "Gladiatora"... cholera, jakie to dobre.
6
Na TVN7 "Gladiator". Można oglądać bez końca.
0
@prokofiew @MarFan Panowie nie załapali. XDDD
@ściah
3
@Przemek2323 A tam Zenek... Maryla będzie?
0
@Vampir707 Mister Morawiecki tak powiedział.
0
@jordus100 Słyszałem, że Dorato jest dobre, jak na tanie wino musujące.
1
@paweldunajecfcb Złomowanko. :D
0
@Rewolucja123 I don't know, bro.
1
Rok i jeden dzień temu.
https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/newsamp-prof-horban-zaszczepieni-na-covid-19-nie-beda-zarazali-bo-ni,nId,4953501
Niesamowite, ile kłamstwa od ekspertów się przelało w ostatnim roku nt wirusa.
0
@Medium Najlepsze co dzisiaj zobaczyłem. :D