0

@Janiama Ja jeszcze nawet nie próbowałem ciasta, które sam upiekłem. :D
Jakie konkretnie winko popijasz?

1

@Gaucho Tylko na ciepło!

0

@kuba1794 Zaraz różowe winko jeszcze na dobranoc. :D

5

Ryba po grecku o tej porze... Mmm... :D

6

@BartqRKO Liczę do dziesięciu.

1

@budel17 Myślałem, że tym cieniem będzie inflacja, podatki itp. :D

0

@Messiah10 Dwa dni świąteczne i Sylwester w pracy, pozdrawiam. ;)

0

@Jacu327 Żona marynarza?

26

@MontelQ Nie rozumiem jak wigilijne jedzenie może nie smakować.

0

@Mario96w Si, zgadzam się. Chodzi mi o pisownię. ;)

0

@Mario96w To, że jest Burbonem, to nie znaczy, że Whisk'E'y. ;)

0

@mikael Chyba nie tu odpowiedziałeś ;)

45

Za każdy polityczny wpis na La Rambli w te Święta, Moderacja powinna banować ich autorów do końca roku.

0

@michal26 U mnie również się nie pije. ;)

1

@Rewolucja123 O coś takiego mi chodzi. Po kliknięciu w tę Twoją grafikę masz opcje "otwórz grafikę w nowej karcie" i wklejasz link, który się utworzy.
Look:
https://zapodaj.net/images/b4f142f63eeec.png

2

@Rewolucja123 To znaczy chodzi przede wszystkim o reklamy albo to nowe dziadostwo na zapodaj, które możesz zamknąć (by zobaczyć grafikę) po rozwiązaniu quizu.
Sam screeny są ok.

2

@Rewolucja123 Całkowicie off-topic - jeśli dodajesz jakiekolwiek zdjęcia umieszczone na zapodaj, to po tej czynności otwórz obraz w nowej karcie i dopiero ten link wklejaj. Dużo bardziej przejrzyste.

0

@fcbfan1993 I na każdej innej kolacji w roku masz 12 potraw, ubraną choinkę, kolędy itp.?
To fajnie masz :v

0

Czy pijecie alkohol podczas kolacji wigilijnej?

0

@jedrek7000 Ogólnie to Amundsen spoko.

3

@kamiVeB Piękna rocznica.

11

@DaPidejpi Mi działa

1

@Pawel13sz Ktoś dzisiaj o tym pisał. Podobno pomogło wyłączenie i włączenie adblocka.

11

Dostać kolanem w biodro z takim impetem... musiało boleć.

0

Skąd zamawiacie/kupujecie szkło do alkoholi itp.?

2

@JohnA Tak, Xavi Hernandez w roli głównej daje radę.

0

@DonAndrzejos Raczej się nie zawiedziesz.

1

@TheNekro94 Zacznę więc nawoływanie Brazylijczyka.
Neymar!
Neymaaaar!
Neymaaaaaaar!
Vamos Neymaaaar!

1

@paweldunajecfcb Prestiż

1

@TheNekro94 Myślisz, że wróci do Barcy już w zimie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?