Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Ja jeszcze nawet nie próbowałem ciasta, które sam upiekłem. :D
Jakie konkretnie winko popijasz?
1
@Gaucho Tylko na ciepło!
0
@kuba1794 Zaraz różowe winko jeszcze na dobranoc. :D
5
Ryba po grecku o tej porze... Mmm... :D
6
@BartqRKO Liczę do dziesięciu.
1
@budel17 Myślałem, że tym cieniem będzie inflacja, podatki itp. :D
0
@Messiah10 Dwa dni świąteczne i Sylwester w pracy, pozdrawiam. ;)
0
@Jacu327 Żona marynarza?
26
@MontelQ Nie rozumiem jak wigilijne jedzenie może nie smakować.
0
@Mario96w Si, zgadzam się. Chodzi mi o pisownię. ;)
0
@Mario96w To, że jest Burbonem, to nie znaczy, że Whisk'E'y. ;)
0
@mikael Chyba nie tu odpowiedziałeś ;)
45
Za każdy polityczny wpis na La Rambli w te Święta, Moderacja powinna banować ich autorów do końca roku.
0
@michal26 U mnie również się nie pije. ;)
1
@Rewolucja123 O coś takiego mi chodzi. Po kliknięciu w tę Twoją grafikę masz opcje "otwórz grafikę w nowej karcie" i wklejasz link, który się utworzy.
Look:
https://zapodaj.net/images/b4f142f63eeec.png
2
@Rewolucja123 To znaczy chodzi przede wszystkim o reklamy albo to nowe dziadostwo na zapodaj, które możesz zamknąć (by zobaczyć grafikę) po rozwiązaniu quizu.
Sam screeny są ok.
2
@Rewolucja123 Całkowicie off-topic - jeśli dodajesz jakiekolwiek zdjęcia umieszczone na zapodaj, to po tej czynności otwórz obraz w nowej karcie i dopiero ten link wklejaj. Dużo bardziej przejrzyste.
0
@fcbfan1993 I na każdej innej kolacji w roku masz 12 potraw, ubraną choinkę, kolędy itp.?
To fajnie masz :v
0
Czy pijecie alkohol podczas kolacji wigilijnej?
0
@jedrek7000 Ogólnie to Amundsen spoko.
3
@kamiVeB Piękna rocznica.
11
@DaPidejpi Mi działa
1
@Pawel13sz Ktoś dzisiaj o tym pisał. Podobno pomogło wyłączenie i włączenie adblocka.
11
Dostać kolanem w biodro z takim impetem... musiało boleć.
0
Skąd zamawiacie/kupujecie szkło do alkoholi itp.?
2
@JohnA Tak, Xavi Hernandez w roli głównej daje radę.
0
@DonAndrzejos Raczej się nie zawiedziesz.
1
@TheNekro94 Zacznę więc nawoływanie Brazylijczyka.
Neymar!
Neymaaaar!
Neymaaaaaaar!
Vamos Neymaaaar!
1
@paweldunajecfcb Prestiż
1
@TheNekro94 Myślisz, że wróci do Barcy już w zimie?