Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni? Prognozę pogody będą przepowiadać?
2
@Kamilos84 Jeszcze jak to dzieci z podstawówek, to rozumiem.
Ale, że robią to dorośli ludzie, jak kolega powyżej to już kompletnie niezrozumiałe i śmieszne. :D
0
@PenaldinhoGaucho Co by za nim przemawiało na przestrzeni dwóch całych lat?
0
@Momals11 Gdyby to Mateo odbierał nagrodę, to pewnie wzrokiem szukałby Cristiano na sali. :D
0
@barcelonaLM Co jest nieprawdą w tym stwierdzeniu?
0
Pytanie.
Gdyby tegoroczna Złota Piłka była nagrodą za 2 ostatnie lata, to kto byłby faworytem?
0
Jeśli to trofea drużynowe miałyby decydować o Złotej Piłce, to Jorginho jest faworytem.
0
@CLionelMessi Ale dlaczego? W tym roku zdobył naprawdę dużo. ;)
0
@reloaded Co jest? :D U mnie to samo, a jestem po nocnej zmianie z soboty na niedzielę. :D
1
@dzagos Od siebie dorzucę fullmatchsports.
3
Szybcy i wściekli 6 na TVN7.
@Encore @PatrychoO
0
Działa Wam Canalplusonline?
0
@paweldunajecfcb Decyzja Carricka.
"Michael Carrick on Cristiano Ronaldo not starting vs Chelsea: “A few tweaks and changes to freshen things up. Cristiano Ronaldo is your standout name [to be on the bench]. I have had a good chat with Cristiano and he was great”."
- Fabrizio Romano, Facebook.
14
@Przemek2323 Czyżby Donald wiedział coś więcej?
1
@Alan_fcbfan Takie zdarzenia smakują najlepiej. ;)
1
@Alan_fcbfan Sugerując się powiadomieniami z Flashscore - to była ostatnia akcja spotkania. :)
0
@baartekk97 Chłopie... :D wiem, to była próba abstrakcyjnego, poniekąd, żartu. :D
0
@baartekk97 Tak się zastanawiam... Nie lepiej byłoby odśnieżać łopatami?
2
Psssst...
Ja tylko chciałem napisać, że kocham reklamy na La Rambli.
Scrollujcie dalej.
0
Vlahović z kolejną bramką dla Fiorentiny.
17
No niestety w tamtym sezonie nie było okazji się zmierzyć, bo siedzieliście na zapleczu Ligi. :(
1
@l0Messini fullmatchsports polecam
0
Polecam nutkę Sokoła, Pezeta i Quebonafide - " Na cały świat"
5
@masq No przecież strzelił na pustaka!
0
@cat_r37 Po czym stwierdzasz?
6
@Rewolucja123 Dla mnie może być, byleby nie było takiego wyniku:
X D
0
@Grubson06 I humor gituwa właściwie.
0
@PenaldinhoGaucho A co z tym sezonem? Nie wlicza się do nagrody?
Wciąż czekam na filmik z tymi bramkami.
3
@kuz Paaannie, wydaje mi się, że tu jeszcze dwa kwintale pszenicy i koło od roweru będą potrzebne.
0
@PenaldinhoGaucho Dobrze, trollu. Zarzuć linkiem do filmiku, w którym Lewy zdobywa te bramki, z których to 80% to pustaki i karne.