Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Muniak się posika na Twitterze.
0
@AdiKingu96 A co się wydarzyło?
0
@Jackazz Hokej na pewno.
0
@TheNekro94 Odbiegając troszeczkę od tematu - orientujesz się, kiedy któryś z czołowych stand-uperów wrzuci coś na np. YouTube?
0
@TheNekro94 Już mu screenshota wysyłam.
2
@TheNekro94 Ale podpisz, że to autorski tekst Pawła Chałupki. ;)))
2
@MarioVeB! To gadamy o bramkach, czy o stratach, do których Ty się odniosłeś?
2
@MarioVeB! Zaraz, zaraz. Napastnik w głupi sposób traci piłkę i naraża na kontry swój zespół, przez co trzeba go w ten sposób nazywać? Nie pamiętasz chyba ile razy np. Messi potrafił zaliczyć głupią stratę. Nazywałeś go wtedy "pokraką"?
3
@MarioVeB! Piszesz o piłkarzu drużyny, której jesteś kibicem "pokraka"? Oj Mariusz, Mariusz.
1
@BaroPodertos wykrakał.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10902525#comment-10902525
1
Propozycja muzyczna ode mnie na ten późny wieczór: The Verve - Bitter Sweet Symphony.
Zarzućcie czymś od siebie.
38
A personel hotelowy wstał z recepcji i zaczął bić brawo.
0
Dzisiaj w nocy pisali, że to już dzisiaj :D
0
@Coutinho007 Kabaret, że drużyna, z którą ów zawodnik ma podpisany kontrakt daje mu grać, gdy ten jest zdrowy?! Czy Ty czasami czytasz, to co piszesz?
1
@AbelKabel Kolejne multikonto? :D Styl pisowni i żona pracująca w szpitalu... Gdzieś już to kiedyś widziałem. :D
5
@arcziFCB I myślisz, że wszyscy Użytkownicy tego portalu już o tym wiedzą? Chłopie, nie wszyscy mają czas, by śledzić na bieżąco informacje z piłkarskiego świata.
0
@arcziFCB No tak nie do końca.
4
@amanter Kolega @kaamil1910 wyraźnie napisał "Moim zdaniem".
1
@norbi77 Aaaha, pełen luz w takim razie. ;) Mam nadzieję, że szybko Laporta kogoś ogarnie, żeby tych plotek było jak najmniej.
0
@norbi77 Jakby nie patrzeć, to po to jest to forum - komentować wszystko, co związane z Barceloną.
1
@Pawel13sz Za każdym razem płaczę ze śmiechu. :D
1
@kkbarca Zmieniają czas?
0
Chcę przelać bratu kilka stówek w Banku Pekao i wyskakuje info, że bank odbiorcy musi być spoza Banku Pekao. O co kaman?
3
"Interstellar" obejrzane. Piękne.
2
@Comentateiro To jest platynowe złoto! :D
3
@Encore Bruno za mało medialny.
30
Kiedyś liczono stratę innych klubów w grupie względem Barcelony... :D
0
@Rust_Cohle The Blues
1
Niech ktoś napisze Feddkowi na Twitterze jak się wymawia "Frenkie", bo ja usunąłem konto.
11
Jak tak zamknąć oczy, to ta gra Luuka nie wygląda źle