3

Muniak się posika na Twitterze.

0

@AdiKingu96 A co się wydarzyło?

0

@Jackazz Hokej na pewno.

0

@TheNekro94 Odbiegając troszeczkę od tematu - orientujesz się, kiedy któryś z czołowych stand-uperów wrzuci coś na np. YouTube?

0

@TheNekro94 Już mu screenshota wysyłam.

2

@TheNekro94 Ale podpisz, że to autorski tekst Pawła Chałupki. ;)))

2

@MarioVeB! To gadamy o bramkach, czy o stratach, do których Ty się odniosłeś?

2

@MarioVeB! Zaraz, zaraz. Napastnik w głupi sposób traci piłkę i naraża na kontry swój zespół, przez co trzeba go w ten sposób nazywać? Nie pamiętasz chyba ile razy np. Messi potrafił zaliczyć głupią stratę. Nazywałeś go wtedy "pokraką"?

3

@MarioVeB! Piszesz o piłkarzu drużyny, której jesteś kibicem "pokraka"? Oj Mariusz, Mariusz.

1

Propozycja muzyczna ode mnie na ten późny wieczór: The Verve - Bitter Sweet Symphony.

Zarzućcie czymś od siebie.

38

A personel hotelowy wstał z recepcji i zaczął bić brawo.

0

Dzisiaj w nocy pisali, że to już dzisiaj :D

0

@Coutinho007 Kabaret, że drużyna, z którą ów zawodnik ma podpisany kontrakt daje mu grać, gdy ten jest zdrowy?! Czy Ty czasami czytasz, to co piszesz?

1

@AbelKabel Kolejne multikonto? :D Styl pisowni i żona pracująca w szpitalu... Gdzieś już to kiedyś widziałem. :D

5

@arcziFCB I myślisz, że wszyscy Użytkownicy tego portalu już o tym wiedzą? Chłopie, nie wszyscy mają czas, by śledzić na bieżąco informacje z piłkarskiego świata.

0

@arcziFCB No tak nie do końca.

4

@amanter Kolega @kaamil1910 wyraźnie napisał "Moim zdaniem".

1

@norbi77 Aaaha, pełen luz w takim razie. ;) Mam nadzieję, że szybko Laporta kogoś ogarnie, żeby tych plotek było jak najmniej.

0

@norbi77 Jakby nie patrzeć, to po to jest to forum - komentować wszystko, co związane z Barceloną.

1

@Pawel13sz Za każdym razem płaczę ze śmiechu. :D

1

@kkbarca Zmieniają czas?

0

Chcę przelać bratu kilka stówek w Banku Pekao i wyskakuje info, że bank odbiorcy musi być spoza Banku Pekao. O co kaman?

3

"Interstellar" obejrzane. Piękne.

2

@Comentateiro To jest platynowe złoto! :D

3

@Encore Bruno za mało medialny.

30

Kiedyś liczono stratę innych klubów w grupie względem Barcelony... :D

0

@Rust_Cohle The Blues

1

Niech ktoś napisze Feddkowi na Twitterze jak się wymawia "Frenkie", bo ja usunąłem konto.

11

Jak tak zamknąć oczy, to ta gra Luuka nie wygląda źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?