Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LucaMancini Spoko pamiątka
7
La Rambla, pomagamy!
https://www.siepomaga.pl/ania-iwaniuk
0
@GeraltzKatalonii Spoko te kółeczka ma. Żałuję, że nie trafił do Barcelony, kiedy miał szansę.
0
@Gaucho Pełen luz. :D
0
Komentarz usunięty
0
@Peszko07 I nauczyciele na pewno znajdą czas dla obu grup. ;)))
1
@tomekjd Wszystkiego najlepszego!
1
@Rothan1 Pamiątka na całe życie, zazdro! :D
1
@arekfanBarcy Wszystko zagrało, telefon jak nowy. :D Dziękuję bardzo!
0
@arekfanBarcy Na razie praca, praca i praca. Jutro wolne, to się tym zajmę.
0
@arekfanBarcy Dzięki bardzo!
0
@PIWOSZ89 Ile Ty masz lat?
0
@Peszko07 Przecież to jest jakaś parodia! XD
0
Telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Mam go niecały rok, a już zajęło mi całą pamięć wewnętrzną, nie da się z niego korzystać. Nie mam napchanych żadnych aplikacji, tylko te, których potrzebuję. W menadżerze telefonu jest info, że ~55GB jest zajęte przez "INNE". O co kaman?
9
Jak trener może gadać takie rzeczy o swoich zawodnikach?! Nie chce się aż wierzyć.
0
@Breakdrowser Zmotywować potrafi. Why not?
0
@barcelonaLM Zawsze broniłem każdego trenera Barcelony, ale w tym przypadku pasuję. Jak można w ten sposób wypowiadać się o swoich zawodnikach?!
0
@Gaz Ale on pierdoli...
4
@barcelonaLM Takimi wypowiedziami też obniża morale zawodników, którzy to tak naprawdę potrafią...
Zachowanie i wypowiedzi niegodne trenera jakiejkolwiek drużyny.
4
@barcelonaLM Tutaj prawdopodobna lista:
1. Ernesto
2. Valverde
3. Tejedor
4. Quique
5. Setien
1
@macio_944 Śmiech przez łzy.
2
Potwierwdzam**
2
Portiweardzsanm*
7
@fart Pitrwiderzmam.
0
Czekam na konferencję Koemana.
1
@Barwindg To ja jeszcze nie otworzyłem...
Ale jak tak dalej to będzie wyglądało, to nie skończy się tylko na browarku. ;)
3
@Comentateiro No i to mnie mega rozbawiło. :D
0
@cat_r37 No i przegrywa, Manchester zremisował. Fakt, nie opinia.
Co to za idiotyczny komentarz?
7
Dawno nie widziałem tak pięknego i soczystego strzału głową, jak to Araujo.
2
NESTOR Araujo xDD