0

@Gomess Prawdopodobnie wrzesień. ;)

0

@LuisSalvano Zazdro. Ja nie mam czasu, ostatnio grałem miesiąc temu. Zapomniałem już jak to jest mieć piłkę przy nodze.

0

@pawello10 Jako jedyny odpowiedziałeś dobrze. Dziękuję.

0

Która godzina?

0

@Joe_Barbaro Piona!

2

@szkutnik91 No i dobra. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Niech mu się wiedzie.

3

@FanBarcy123 Bo chłop trochę przesadza z tym swoim "ulubieńcem" i całkowicie rozumiem reakcję Moderacji.
U mnie już dawno na blocku.

0

@michal26 I nie wiem co to jest. :D

0

@michal26 Info o stand-upie w Operze Leśnej, a potem info o biletach tyle, że w dziwnym tle. :D

0

Co to Pacześ dodał do swoich relacji na FB? XD

4

@zadafcb Tylko nie mów tego @MarioVeB! ;)

11

Brakuje kropki po "ćwiczeń". :)
Pozdrawiam. :)

1

@Ghotti Zostaw, to nie jego wina.
Edit: A spróbuj napisać coś złego o Albie. :D

0

Czy miał ktoś kiedyś problem z doładowaniem telefonu przez apkę Peopay? Dwukrotnie doładowałem swój telefon, a kasy na koncie nie ma.

1

@LuisSalvano Vamos Sergi Roberto!

1

Świetny film o Leo Messim od Henrika Lehmanna.


1

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo Daj znać, proszę, jeśli pojawi się całość.

19

@Encore Ja wiem jaki. :D "No pain, no gain".

7

@masq Ale prychłem. :D

0

@arasz1819 Jak on śmie?!

0

@mekston Chodzi o Lyon. ;)

6

@sebekss7 No tak, ale przecież jeszcze niedawno był piłkarzem Barcelony.
O wywiady Stoiczkowa też się będziesz rzucał?

6

Idealny mem nawiązujący do wczorajszej sytuacji z Kukizem. :D
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/08/8d063354b7658a4196119669817c39e9.jpg

2

@Kamiloza91 Kurde, ja czekam na Fatiego, jak nie wiem. Byleby ze zdrowiem było wszystko w porządku.

0

@LuisSalvano Haha! City oddało jeden celny strzał na bramkę przy pięciu Chelsea. Idź spać, Luis, bo się pogrążasz.

1

@BordeR Bardzo dobrze znam tę rasę. Moje szefostwo ma takiego psiaka. Przemądre bestie. I bardzo lgną do ludzi.
A zapytałem, bo myślałem, że jest to owczarek australijski. :)

2

@MesQueUnClub_87 A to, to wiem. Sam w domu posiadam: https://zapodaj.net/images/ab2656b4eb7ad.jpg ;)

0

@LuisSalvano Ciebie o opinię nie pytałem. ;) I czemu nazywasz Chelsea "The bus"? Tę Chelsea, która tyłkiem wciągnęła City w finale Ligi Mistrzów.

1

@Deviler Nie wiem czemu, ale również mam takie odczucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?