Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomess Prawdopodobnie wrzesień. ;)
0
@LuisSalvano Zazdro. Ja nie mam czasu, ostatnio grałem miesiąc temu. Zapomniałem już jak to jest mieć piłkę przy nodze.
0
@pawello10 Jako jedyny odpowiedziałeś dobrze. Dziękuję.
0
Która godzina?
0
@Joe_Barbaro Piona!
2
@szkutnik91 No i dobra. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Niech mu się wiedzie.
3
@FanBarcy123 Bo chłop trochę przesadza z tym swoim "ulubieńcem" i całkowicie rozumiem reakcję Moderacji.
U mnie już dawno na blocku.
0
@michal26 I nie wiem co to jest. :D
0
@michal26 Info o stand-upie w Operze Leśnej, a potem info o biletach tyle, że w dziwnym tle. :D
0
Co to Pacześ dodał do swoich relacji na FB? XD
4
@zadafcb Tylko nie mów tego @MarioVeB! ;)
11
Brakuje kropki po "ćwiczeń". :)
Pozdrawiam. :)
1
@Ghotti Zostaw, to nie jego wina.
Edit: A spróbuj napisać coś złego o Albie. :D
0
Czy miał ktoś kiedyś problem z doładowaniem telefonu przez apkę Peopay? Dwukrotnie doładowałem swój telefon, a kasy na koncie nie ma.
1
@LuisSalvano Vamos Sergi Roberto!
1
Świetny film o Leo Messim od Henrika Lehmanna.
1
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo Daj znać, proszę, jeśli pojawi się całość.
19
@Encore Ja wiem jaki. :D "No pain, no gain".
7
@masq Ale prychłem. :D
0
@arasz1819 Jak on śmie?!
0
@mekston Chodzi o Lyon. ;)
6
@sebekss7 No tak, ale przecież jeszcze niedawno był piłkarzem Barcelony.
O wywiady Stoiczkowa też się będziesz rzucał?
6
Idealny mem nawiązujący do wczorajszej sytuacji z Kukizem. :D
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/08/8d063354b7658a4196119669817c39e9.jpg
2
@Kamiloza91 Kurde, ja czekam na Fatiego, jak nie wiem. Byleby ze zdrowiem było wszystko w porządku.
0
@LuisSalvano Haha! City oddało jeden celny strzał na bramkę przy pięciu Chelsea. Idź spać, Luis, bo się pogrążasz.
1
@BordeR Bardzo dobrze znam tę rasę. Moje szefostwo ma takiego psiaka. Przemądre bestie. I bardzo lgną do ludzi.
A zapytałem, bo myślałem, że jest to owczarek australijski. :)
2
@MesQueUnClub_87 A to, to wiem. Sam w domu posiadam: https://zapodaj.net/images/ab2656b4eb7ad.jpg ;)
0
@LuisSalvano Ciebie o opinię nie pytałem. ;) I czemu nazywasz Chelsea "The bus"? Tę Chelsea, która tyłkiem wciągnęła City w finale Ligi Mistrzów.
1
@Deviler Nie wiem czemu, ale również mam takie odczucie.