5

"Labirynt" na TVP1.

0

@barcelonaLM Edziu Durda na lektorze w końcówce? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Senyer Git, ale przy zawodnikach możesz jeszcze podawać ich pozycję na boisku. ;)

1

@MesQueUnClub_87 Namówiłeś. :D

0

@Rewolucja123 Ale tego nie zrobił i co?

1

@BorzyKrzys Dlaczego go obrażasz? Odwołaj się lepiej do tematu dyskusji!

0

@kordyl1010 Dlaczego durny argument? Wytłumaczysz?
@swiergol2 Zwróć uwagę, w jakich godzinach dodaję te komentarze. Uwierz, że ani razu takiego komentarza tutaj nie widziałem.

2

@SaulGoodman Jakoś nie widziałem takiego wpisu tutaj. Wyobraź sobie, że nie wszyscy mają czas przesiadywać na Rambli tyle, co Ty.
@RobiS To samo.

5

Ciekawostka:
Messi wygrał swoje wymarzone trofeum z reprezentacją, nie będąc zawodnikiem Barcelony.

2

@MeMyselfAndI Aleś Ty spięty. :D

0

@Dembouz1899 No to by było coś. ;)

1

@MeMyselfAndI No nie wiadomo właśnie, dlatego też Pique zapytał o to Ikera.

1

@Nazio87 Górnik Łęczna awansował do Ekstraklasy - mi wystarczy, żeby znowu oglądać tę ligę. ;)

3

@panczo @John_Doe Oczekiwałem raczej od niego prośby o odniesienie się do tematu dyskusji. ;)

32

@elo1600 Czyli nie wiesz, o czym mówię?

56

Komentarz usunięty

1

@elo1600 Cześć, jaki nick miało Twoje poprzednie konto?
Lubisz może chipsy od Crunchipsa?

0

@BarcaInfo Zero zaskoczenia.

3

@Yosemite Maszynę stworzył Mancini.

6

@Ogorinho1974 Eder - Portugalczyk ze zwycięską bramką w finale EURO 2016.

6

@Encore Oj nie wiem. Staję po stronie Listkiewicza, który ma jednak większe pojęcie o sędziowaniu niż Smoku.

0

English fans are coming home...

0

@klopx Myślę, że ta porażka skłoni go ostatecznie do ruszenia tyłka z Tottenhamu, żeby zdobywać trofea.

3

@tobiasson92 @MesQueUnClub_87 Przed tą jedenastką, w swojej karierze wykonał okrągłe 0 rzutów karnych. ;)

0

@sokot Myślę, że lasery poszły w ruch. Ewentualnie szczotka druciana. ;D

8

@fart Anglia ma wyjątkowo zidioconych kibiców.

43

Bonucci do kamery: "IT'S COMING TO ROME!"
Anglicy strollowani. :)

1

@maroon Chciałem Chiesę w Barcelonie już po młodzieżowych MŚ w Polsce. Cały czas mam nadzieję, że jego nazwisko krąży gdzieś tam w biurach Barcy. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?