Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kremowka2137 Jaki miałeś wcześniej nick?
1
@Kamilos84 Przecież to Solejuk nagrywał, po głosie słychać. :D
0
@Robert1603 Jak dobry thriller, to "Labirynt" 2013.
0
@SenoX Luuuz ;)
2
@koksik2700 Poprawa jakości na boisku.
2
Mówcie co chcecie, ale oprawa i opakowanie polskiej Ekstraklasy jest ma wysokim poziomie.
0
@SenoX Polsat Sport Premium 1
1
@JaroCoach Strzały z dystansu też ma spoko.
Chciałbym go zobaczyć na tej pozycji.
0
@LuisSalvano @Kgorecki2500 No właśnie być może już swojego rozumu nie ma.
0
@Messibestplayerintheworld To nie wina samego chłopaka, a jego agentów, którzy zrobili mu wodę z mózgu, jeśli chodzi o kontrakt.
1
@tomekjd Kilka godzin temu United grało z Brentfordem.
13
@marcin000019 Bo to ich wina, porównaj sobie klasyfikację medalową za PiS i za PO. Ma to ewidentny wpływ.
4
La Rambla pomoże?
https://www.siepomaga.pl/jas-sma
1
@LionelM95 Ja bym Ci radził uważać. Jak kiedyś pogłaskał kota, to ten kot zdechł.
0
@Cochise Linkin Park
0
Czy strona sneakerstudio jest legitna?
0
@cat_r37 Dziwne... Twoja opinia spadła z rowerka. Jak myślisz, dlaczego?
0
@neymarjr_143 A mi się wydaje, że dopiero we wrześniu.
0
@cat_r37 Gość wyraził swoją opinię, a Ty z takim komentarzem? Naucz się w końcu dyskutować w Internecie.
2
Gdyby ktoś chciał obejrzeć cały wczorajszy mecz Barcelony, to dostępny jest on na replaymatches.
0
Obejrzę gdzieś z odtworzenia dzisiejszy mecz Barcelony?
1
@don'T.R.I.P.e RPA 2010 (mój pierwszy turniej piłkarski, jaki pamiętam) i Brazylia 2014. ;)
0
W której drużynie gra Figo?
9
@Bykunn Wydaje mi się, że bardziej ciekawostka.
0
@DaPidejpi Oo, świetnie! A czy masz może zdjęcia z pobytu Memphisa Depayaw klubowy muzeum?
1
@Comentateiro Ha ha! Tyle śmiechu. Czy przypadkiem potem na ekranie nie pojawiły się zdjęcia prowadzących z podpisami "To my"? ;)
2
@Rewolucja123 Piękne! XD
Jeszcze to mi się przypomniało z czasów Ernesto: https://streamable.com/1awupr
1
@Mixtape Wyluzuj, to tylko "Sport". Mało im się klikało/czytało, gdy non-stop było gadane o Lenglecie i Umtitim, to wrzucili na tapetę Desta.
1
@Rewolucja123 Szukałem w Googlach, ale ciężko. Mam nadzieję, że ktoś tu to wrzuci, żeby sobie odświeżyć pięknego memika. ;)
2
@Rewolucja123 Niezłe, chociaż wolałem tę wersję z Setienem i Valverde po zwycięstwie Betisu na Camp Nou. ;)