Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Przecież jest na TVP Sport. ;)
1
@Worny Bo Alba jest po prostu dużo lepszym piłkarzem niż ta dwójka.
1
@Rewolucja123 Okej, przewinę dalej, ale tylko wspomnę, iż Leo wygrał Copa America ze swoją reprezentacją.
1
@Dembouz1899 Nie natknąłem się póki co i chyba nie chcę się natknąć...
2
@Kettger Panie, afera jest.
0
@semafor Nabieg... tfu! Nasiedział się.
1
Pięknie! Brawo Argentyna, brawo Leo!
1
@Rewolucja123 Tak swoją drogą, ładny karny Garaya. Dobrze wspominam tamte konkursy jedenastek. Równie pięknego zdobył Aranguiz w meczu chyba z Brazylią.
0
@Rewolucja123 Prawdopodobnie najpiękniejsze podanie między liniami jakie kiedykolwiek widziałem.
0
@ToshyFCB Dzięki wielkie, miłego popołudnia. ;)
0
@tristan87 Za szybko nóżkami przebiera, a i do Sida mało podobne. ;)
0
@ToshyFCB No rzeczywiście.
Szkodliwe? Skąd to się mogło wziąć przy chacie? :D
1
@BarcaInfo Aguera?
4
Ktoś wie, co to takiego?
https://zapodaj.net/images/84b504e2b07cf.jpg
Siedzi u mnie na balkonie i łazi po ścianie zewnętrznej. :D
0
Wszyscy czekamy na finał Euro 2020. Gotowy jest już również samochodzik, który przywiezie piłkę na boisko przed pierwszym gwizdkiem.
https://zapodaj.net/images/2e3995c000802.jpg
[Angjelskie Espresso, Facebook]
Ktoś wie o co chodzi? Podobno zabroniono podświetlania Alianz Arena na te kolory, Neuer musiał zmienić opaskę z tęczową na zwykłą, a sama federacja teraz coś takiego odstawia?
1
Nowy nabytek Barcelony - Yusuf Demir.
Zobaczcie bieg w 0:50, nie przypomina Wam kogoś? ;)
0
@Cochise Wyrazy współczucia! Pomodlę się.
2
@AntekGriezmann Spróbuje przez komputer, jak mi podpowiedział @Abominacja. Dzięki!
0
@Coutinho007 @AntekGriezmann Nie ma ani tutaj, ani tutaj. Nie ma szans?
0
Przedwczoraj usunąłem kilka filmików z mojego telefonu. Jakaś dobra apka do odzyskiwania? Użyłem jakichś trzech ze sklepu Play, ale one pokazują mi tylko pliki, które już mam w pamięci telefonu.
1
@Norkusik Laskowski i Podoliński.
3
@JimMorrisonFCB Dzięki bardzo, mam nadzieję że to już koniec. ;)
7
Grypa żołądkowa to nic fajnego, kuźwa. Piękny, słoneczny dzień był, a ja robiłem tylko kursy łóżko - kibel.
Niech Hiszpania i Argentyna poprawią humor.
8
@patrykzmc2000 Ja się tak do matury przygotowywałem - trzy lata w jeden miesiąc.
0
Jakieś dwie minuty temu przeszła mi przez głowę myśl, żeby postawić na remisik na Live. ;D
0
@PatrykBarcelona Co Ferdek ma na pępku? :D Co to za odcinek?
4
@MarioVeB! Przepraszam, że pytam, ale jesteś dyslektykiem?
12
@paweldunajecfcb W wieku chyba 20 lat podchodzę do rodziców i mówię: "Mamo, tato, zrobiliście dla mnie tyle dobrego, tyle ładnych lat sprawowaliście nade mną opiekę, ale już od dwóch jestem dorosły, więc myślę, że to najwyższa pora, byście się ode mnie wyprowadzili."
9
@DonAndrzejos Neymar da Silva Santos Junior
0
Nie ma meczu Argentyny w tv?