0

@barcelonaLM Przecież jest na TVP Sport. ;)

1

@Worny Bo Alba jest po prostu dużo lepszym piłkarzem niż ta dwójka.

1

@Rewolucja123 Okej, przewinę dalej, ale tylko wspomnę, iż Leo wygrał Copa America ze swoją reprezentacją.

1

@Dembouz1899 Nie natknąłem się póki co i chyba nie chcę się natknąć...

2

@Kettger Panie, afera jest.

0

@semafor Nabieg... tfu! Nasiedział się.

1

Pięknie! Brawo Argentyna, brawo Leo!

1

@Rewolucja123 Tak swoją drogą, ładny karny Garaya. Dobrze wspominam tamte konkursy jedenastek. Równie pięknego zdobył Aranguiz w meczu chyba z Brazylią.

0

@Rewolucja123 Prawdopodobnie najpiękniejsze podanie między liniami jakie kiedykolwiek widziałem.

0

@ToshyFCB Dzięki wielkie, miłego popołudnia. ;)

0

@tristan87 Za szybko nóżkami przebiera, a i do Sida mało podobne. ;)

0

@ToshyFCB No rzeczywiście.
Szkodliwe? Skąd to się mogło wziąć przy chacie? :D

1

@BarcaInfo Aguera?

4

Ktoś wie, co to takiego?
https://zapodaj.net/images/84b504e2b07cf.jpg
Siedzi u mnie na balkonie i łazi po ścianie zewnętrznej. :D

0

Wszyscy czekamy na finał Euro 2020. Gotowy jest już również samochodzik, który przywiezie piłkę na boisko przed pierwszym gwizdkiem.
https://zapodaj.net/images/2e3995c000802.jpg

[Angjelskie Espresso, Facebook]

Ktoś wie o co chodzi? Podobno zabroniono podświetlania Alianz Arena na te kolory, Neuer musiał zmienić opaskę z tęczową na zwykłą, a sama federacja teraz coś takiego odstawia?

1

Nowy nabytek Barcelony - Yusuf Demir.



Zobaczcie bieg w 0:50, nie przypomina Wam kogoś? ;)

0

@Cochise Wyrazy współczucia! Pomodlę się.

2

@AntekGriezmann Spróbuje przez komputer, jak mi podpowiedział @Abominacja. Dzięki!

0

@Coutinho007 @AntekGriezmann Nie ma ani tutaj, ani tutaj. Nie ma szans?

0

Przedwczoraj usunąłem kilka filmików z mojego telefonu. Jakaś dobra apka do odzyskiwania? Użyłem jakichś trzech ze sklepu Play, ale one pokazują mi tylko pliki, które już mam w pamięci telefonu.

1

@Norkusik Laskowski i Podoliński.

3

@JimMorrisonFCB Dzięki bardzo, mam nadzieję że to już koniec. ;)

7

Grypa żołądkowa to nic fajnego, kuźwa. Piękny, słoneczny dzień był, a ja robiłem tylko kursy łóżko - kibel.
Niech Hiszpania i Argentyna poprawią humor.

8

@patrykzmc2000 Ja się tak do matury przygotowywałem - trzy lata w jeden miesiąc.

0

Jakieś dwie minuty temu przeszła mi przez głowę myśl, żeby postawić na remisik na Live. ;D

0

@PatrykBarcelona Co Ferdek ma na pępku? :D Co to za odcinek?

4

@MarioVeB! Przepraszam, że pytam, ale jesteś dyslektykiem?

12

@paweldunajecfcb W wieku chyba 20 lat podchodzę do rodziców i mówię: "Mamo, tato, zrobiliście dla mnie tyle dobrego, tyle ładnych lat sprawowaliście nade mną opiekę, ale już od dwóch jestem dorosły, więc myślę, że to najwyższa pora, byście się ode mnie wyprowadzili."

9

@DonAndrzejos Neymar da Silva Santos Junior

0

Nie ma meczu Argentyny w tv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?