8

O co się wszyscy do mnie przywalili?! W Internecie aż huczy od komentarzy: "Witek to", " Witek tamto"...

Aha i nie jestem żadnym "marszałkiem"!

11

@MarioVeB! Straszna nienawiść bije z Twoich komentarzy.

6

Na TVP liczą posłów po obu stronach. :D
Tyłki im się palą.
https://c.tenor.com/9VRosM93WmUAAAAM/math-calculator.gif

1

@Fenelon Lądowanie podparte i bez telemarku, według mnie 3x po 7,5 pkt i 2x po 7 pkt.

3

Ja chcę, żeby nie ruszali TVNu, bo tam często Szybkich i wściekłych puszczają.

1

@Fenelon I trochę siwych włosów się pokazało. ;))

0

@Bartula Nie mam bladego pojęcia jak takie produkcje mogą kogokolwiek nie śmieszyć.
Widzisz zależność czy nie?

0

Kuźwa, ktoś nagrał La Ramblę.


1

@LuisSalvano Szkoda, że skończysz na 665 dniu :(

5

Jestem kibicem Barcy od kilkunastu lat. Wczoraj wieczorem byłem w cyrku i wiecie co? W ogóle się nie śmiałem.

0

@JohnnyBarca Jak Boczek w Kiepskich :D

15

A co jeśli na Ibizie jest tylko zwykła impreza?
https://img20.dmty.pl//uploads/201407/1405956787_zmdj94_600.jpg

1

@Pilka_jest_okragla Może robi interwały z tymi walizkami?

2

Dobrze, że do pracy na 13:00 :D

1

@LuisSalvano No przecież dokładnie BI to napisał. :D

3

@Hosh Ten sam problem :/

0

@BarcaInfo Co tu się dzieje? XD

0

@barcelonaLM Same here. :D

0

@arasz1819 Koleś jest nieprawdopodobny XD

2

1

@Encore Myślę, że Romana byłoby stać na to, by zakontraktować Leo. Po cichutku na to liczę. Jak się zapatrujesz @DaPidejpi?

1

Jest chociaż cień szansy, że Messi zagra w Premier League? To byłoby coś wielkiego.

0

@MarioVeB! i co? Skończyło się?

0

@Nazio87 Wchodzisz w swój profil i "edytuj awatar"

2

@LeoMessiah I serwery. Serwery też padły.

2

@Bykunn A to nie jest tak, że to przez kontrakt ligi z tym funduszem Barca nie będzie mogła zarejestrować danych piłkarzy? Bo sprawa z CVC to sprawa sprzed trzech dni. Laporta raczej niczego podobnego się nie spodziewał kupując nowych zawodników.
Chyba, że coś źle myślę - popraw mnie proszę.

1

https://www.siepomaga.pl/ratujemy-pole
Zróbmy coś dobrego w ten smutny wieczór.

0

@Rastafarnianin Dalej nie wierzę.

21

Luisie Salvano, Ty już nigdy nic kurwa nie pisz o żadnych oficjalkach.

0

@Rust_Cohle Kurde, muszę w końcu przysiąść i zrobić ten skład w FPL. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?