Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
O co się wszyscy do mnie przywalili?! W Internecie aż huczy od komentarzy: "Witek to", " Witek tamto"...
Aha i nie jestem żadnym "marszałkiem"!
11
@MarioVeB! Straszna nienawiść bije z Twoich komentarzy.
6
Na TVP liczą posłów po obu stronach. :D
Tyłki im się palą.
https://c.tenor.com/9VRosM93WmUAAAAM/math-calculator.gif
1
@Fenelon Lądowanie podparte i bez telemarku, według mnie 3x po 7,5 pkt i 2x po 7 pkt.
3
Ja chcę, żeby nie ruszali TVNu, bo tam często Szybkich i wściekłych puszczają.
1
@Fenelon I trochę siwych włosów się pokazało. ;))
0
@Bartula Nie mam bladego pojęcia jak takie produkcje mogą kogokolwiek nie śmieszyć.
Widzisz zależność czy nie?
0
Kuźwa, ktoś nagrał La Ramblę.
1
@LuisSalvano Szkoda, że skończysz na 665 dniu :(
5
Jestem kibicem Barcy od kilkunastu lat. Wczoraj wieczorem byłem w cyrku i wiecie co? W ogóle się nie śmiałem.
0
@JohnnyBarca Jak Boczek w Kiepskich :D
15
A co jeśli na Ibizie jest tylko zwykła impreza?
https://img20.dmty.pl//uploads/201407/1405956787_zmdj94_600.jpg
1
@Pilka_jest_okragla Może robi interwały z tymi walizkami?
2
Dobrze, że do pracy na 13:00 :D
1
@LuisSalvano No przecież dokładnie BI to napisał. :D
3
@Hosh Ten sam problem :/
0
@BarcaInfo Co tu się dzieje? XD
0
@barcelonaLM Same here. :D
0
@arasz1819 Koleś jest nieprawdopodobny XD
2
@Encore Nikt:
@LuisSalvano:
1
@Encore Myślę, że Romana byłoby stać na to, by zakontraktować Leo. Po cichutku na to liczę. Jak się zapatrujesz @DaPidejpi?
1
Jest chociaż cień szansy, że Messi zagra w Premier League? To byłoby coś wielkiego.
0
@MarioVeB! i co? Skończyło się?
0
@Nazio87 Wchodzisz w swój profil i "edytuj awatar"
2
@LeoMessiah I serwery. Serwery też padły.
2
@Bykunn A to nie jest tak, że to przez kontrakt ligi z tym funduszem Barca nie będzie mogła zarejestrować danych piłkarzy? Bo sprawa z CVC to sprawa sprzed trzech dni. Laporta raczej niczego podobnego się nie spodziewał kupując nowych zawodników.
Chyba, że coś źle myślę - popraw mnie proszę.
1
https://www.siepomaga.pl/ratujemy-pole
Zróbmy coś dobrego w ten smutny wieczór.
0
@Rastafarnianin Dalej nie wierzę.
21
Luisie Salvano, Ty już nigdy nic kurwa nie pisz o żadnych oficjalkach.
0
@Rust_Cohle Kurde, muszę w końcu przysiąść i zrobić ten skład w FPL. :D