Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Mega wyluzowany ziomek. :D
Tak powinny wyglądać wywiady, a nie utarte schematy i wyuczone regułki. ;)
0
@Lola120 Południowy wschód ;)
1
@AlexDark00 Ty chyba, wariat, meczu nie oglądałeś, tylko wynik meczu na Flashscore zobaczyłeś.
6
@Derean Śmiesz drwić z angielskiego Iniesty?!
12
Warto też odnotować dobre spotkanie w wykonaniu Tymka Puchacza. Ta lewa strona była dzisiaj aktywna.
20
@against_modern_football Zostaw Mariusza! Za chwilę napisze kolejny komentarz, w którym będzie multum błędów. Ja nie mogę już na to patrzeć.
2
@MesQueUnClub96 Otóż to.
0
@Lola120 Niespełna 20 km do wielkiego Kraśnika. ;)
29
Anglia straciła w Eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 dwie bramki. Obie z Polską.
42
@MarioVeB! Hurr durr grilisz kot, a Wy wszyscy nie macie pojęcia o piłce. Tylko Mariusz ma.
0
@Lola120 Otóż nie. ;D
5
@Janiama Moder? TOP!
1
@Lola120 Stal Kraśnik górą!
2
@GeneralXavi Dokładnie. Widać to na pierwszy rzut oka.
0
Czy Jagermaister nadaje się do spożycia, gdy wcześniej całkowicie się zamroził?
19
@Kgorecki2500 A czy sam Bośniak bronił się na boisku swoją grą? No wydaje mi się, że nie.
0
@paweldunajecfcb Piękne to jest. :D
1
@koksik2700 Żałosne jest to, jak Ty mu docinasz. :DDD
0
To kto przejmie "ósemeczkę"?
0
@HansFCB Czy on to udźwignie?
10
Mój mózg czasami zajmuje się nie tym, co trzeba... Wczoraj wymyślił mi się taki suchar:
Jak nazywa się tajemnicza Agata?
- Zagadka.
1
@LeoMessiah Jak z Armenią po dograniu Błaszczykowskiego.
1
@Ryoumen Ja jestem fanem Griezmanna. Fakt - bardzo szkoda mi, że odszedł, bo to spoko typ i świetny piłkarz. Czas jednak pokazał, że nie pasuje do Barcelony. Jeśli ma to pomóc klubowi w dłuższej perspektywie, to jak najbardziej to akceptuję.
6
Żeby się tylko nie pomylili i nie sprzedali Frenkiego de Jonga do Atletico...
0
@JohnnyBarca Sorry, ale z taką pomocą nic nie osiągniemy...
1
Coś... coś się zepsuło i nie było nas słychać
0
@Breakdrowser Ale zaśmiane! XD
11
Jest jeszcze jeden transfer Barcelony, o którym Romano nie wspomniał.
https://zapodaj.net/images/15c773f6f33af.jpg
1
@Nihas W drugą stronę raczej
26
Podobno o godzinie 23:59:54 Alemany upierdzielił klawisz enter sosem czosnkowym