Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szpakowski podczas najbliższego meczu Barcy w TVP:
"Przy piłce Luuk jong... de... frenkie"
3
Look the young
1
@geass Do tego sprzedając Manaja - młodego napastnika. :D
2
Ostatni dzień okienka transferowego na FCBarca.com:
Oczekiwania: Oo, relacja live z ostatniego dnia okienka transferowego. Trzeba będzie śledzić.
Rzeczywistość: Bad gateway
You
Browser Working
Frankfurt
Cloudflare Working
www.fcbarca.com
Host Error X
What happened?
The web server reported a bad gateway error.
What can I do?
Please try again in a few minutes.
1
Prześlijcie mi explodżer przez blutacza
2
@Firestone Byleby był zdrowy i grał.
7
@KORTIS
- "Dzień dobry, jest de Jong?"
- "Jest"
- "To poproszę jednego"
2
@JarekS A ja jestem zdania, że za jakiś czas Real go wypożyczy, by się ogrywał, bo będzie miał braki ;)
Robię screen tej dyskusji i zobaczymy jak losy Camavingi się potoczą. :D
3
@tristan87 Kuźwa, oni rzeczywiście Villę sprowadzą
1
Bartomeu: Kevin Prince-Boateng, Martin Braithwaite
Joan Laporta: ???
3
Halant is komink!!!
0
@clyde A może Maksymilian "Byku" Myrdal? Na '9' jak znalazł.
2
@Coutinho007 Fakt, Griezmann gra słabo.
1
I cyk, na Mandzukicia będzie
0
@Coutinho007 Po pewnym czasie byś go wyrzucał z klubu, bo nie "chodziłby po skrzydełku" tak, jakbyś chciał.
0
@cat_r37 No i jest lista, ale bez numerów. :D
1
Końcówka "Ja, Robot" na Polsacie.
7
@Dojaar Tak poza tematem; jaki miałeś nick na wcześniejszym koncie?
0
@Rust_Cohle Ronaldo kupił Manchester United
0
@VeB 1899 Ja z zawodników z TOP mam Salaha, Bruno i Lukaku. Prawdopodobnie też któryś poleci.
0
@VeB 1899 Wiadomo jaka cena?
0
@fenix1983 Nawet oferty nie złożyli wg Romano. Skąd Ty takie info bierzesz?
4
Ostatniego dnia okienka transferowego Tebas pod presją Laporty kupuje z własnej kieszeni Hochlanda i Kiezę.
0
@Kusco15 Właśnie wymyśliłeś
0
@Kusco15 Dodaj opis, bo zniknie, a szkoda by było. :D
0
@Pawel13sz Za PiSu wszyscy oni + Messi odeszli, ale nie będę tego głośno pisał, bo mi zepsuje retorykę.
9
Co Wam powiem, to Wam powiem, ale za PO takich okienek nie było...
0
@DonMajkeL Jeszcze tylko "Here we go" i będzie praktycznie oficjalka.
5
@Dojaar Jaki miałeś wcześniej nick? Pochwal się nam tutaj wszystkim. :)
0
Gdzie są teraz wielcy obrońcy Bidena? XD