3

Szpakowski podczas najbliższego meczu Barcy w TVP:
"Przy piłce Luuk jong... de... frenkie"

3

Look the young

1

@geass Do tego sprzedając Manaja - młodego napastnika. :D

2

Ostatni dzień okienka transferowego na FCBarca.com:

Oczekiwania: Oo, relacja live z ostatniego dnia okienka transferowego. Trzeba będzie śledzić.
Rzeczywistość: Bad gateway
You
Browser Working
Frankfurt
Cloudflare Working
www.fcbarca.com
Host Error X
What happened?
The web server reported a bad gateway error.

What can I do?
Please try again in a few minutes.

1

Prześlijcie mi explodżer przez blutacza

2

@Firestone Byleby był zdrowy i grał.

7

@KORTIS
- "Dzień dobry, jest de Jong?"
- "Jest"
- "To poproszę jednego"

2

@JarekS A ja jestem zdania, że za jakiś czas Real go wypożyczy, by się ogrywał, bo będzie miał braki ;)
Robię screen tej dyskusji i zobaczymy jak losy Camavingi się potoczą. :D

3

@tristan87 Kuźwa, oni rzeczywiście Villę sprowadzą

1

Bartomeu: Kevin Prince-Boateng, Martin Braithwaite

Joan Laporta: ???

3

Halant is komink!!!

0

@clyde A może Maksymilian "Byku" Myrdal? Na '9' jak znalazł.

2

@Coutinho007 Fakt, Griezmann gra słabo.

1

I cyk, na Mandzukicia będzie

0

@Coutinho007 Po pewnym czasie byś go wyrzucał z klubu, bo nie "chodziłby po skrzydełku" tak, jakbyś chciał.

0

@cat_r37 No i jest lista, ale bez numerów. :D

1

Końcówka "Ja, Robot" na Polsacie.

7

@Dojaar Tak poza tematem; jaki miałeś nick na wcześniejszym koncie?

0

@Rust_Cohle Ronaldo kupił Manchester United

0

@VeB 1899 Ja z zawodników z TOP mam Salaha, Bruno i Lukaku. Prawdopodobnie też któryś poleci.

0

@VeB 1899 Wiadomo jaka cena?

0

@fenix1983 Nawet oferty nie złożyli wg Romano. Skąd Ty takie info bierzesz?

4

Ostatniego dnia okienka transferowego Tebas pod presją Laporty kupuje z własnej kieszeni Hochlanda i Kiezę.

0

@Kusco15 Właśnie wymyśliłeś

0

@Kusco15 Dodaj opis, bo zniknie, a szkoda by było. :D

0

@Pawel13sz Za PiSu wszyscy oni + Messi odeszli, ale nie będę tego głośno pisał, bo mi zepsuje retorykę.

9

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale za PO takich okienek nie było...

0

@DonMajkeL Jeszcze tylko "Here we go" i będzie praktycznie oficjalka.

5

@Dojaar Jaki miałeś wcześniej nick? Pochwal się nam tutaj wszystkim. :)

0

Gdzie są teraz wielcy obrońcy Bidena? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?