0

@FCBparasiempre Początek stycznia raczej.

2

@Zoker To nic. I tak zabrzmiałeś jak ekspert!

0

@Zoker A tak serio, to ma jakieś cięższe objawy, którymi różni się od pozostałych mutacji?

0

@AlexDark00 O tym wiem, że żart. Pisałem ogólnie.

1

@JohnA Pedri.

2

@FC1899Barca #RobbedLewnadowski!!!
#ViscaRobbedLewandowski

0

@AlexDark00 Od dłuższego czasu coś zauważyłem. Jak wielki masz kompleks Lewego?

0

Barcelona wygrywa po tych słowach Müllera.

Jak ten świetny, krótki dialog z filmu Interstellar:
- It's not possible!
- No, it's necessary!
A oprawie meczu będzie towarzyszyło "No time for caution" Hansa Zimmera.

0

@AlexDark00 Polak z Niemcem*

2

@RobiS Skazany na śmierć, Lost

2

@Pawel13sz A Suarez wtedy jeszcze dwie asysty?

0

@Rust_Cohle Zostawiam Reece'a i Dennisa, których występ stoi pod znakiem zapytania w pierwszym składzie. Zobaczymy co się wydarzy.
Kto u Ciebie na kapitanie?

2

@FC1899Barca Nie napisałeś, że mówił o 2020 roku.

0

@FC1899Barca "Sam Messi w przemowie mówi o tym że France Football powinno dać mu Złotą Piłkę..." - manipulacja rodem z TVP. Nie zaznaczyłeś w tym zdaniu oczywiście, że Messiemu chodziło o ubiegły rok.

2

@leviOsa Git. Memiczne możliwości Leo wciskającego guzik są niezliczone. :D

0

@kewin Nie no, to już jest hit! :D

2

Całkiem spoko filmik piłkarski z podkładem muzycznym. :D


4

@Grzbiet Wyborowa, Finlandia, Baczewski... Jest cała gama szczepionek.

0

@Mr8lack A gdzie napisał, że nie cieszy się z tej nagrody?

8

Riqui Puig oczywiście poza skalą?

2

@leviOsa To naprawdę ma potencjał na świetnego mema. :D

0

@MarioVeB! No i tu się, Mariusz, z Tobą zgadzam.

0

Mam dwa pomysły na memy, ale brak umiejętności by je odtworzyć.
1. Messi wciskający przycisk - tu możliwości jest wiele. :D
2. Siostra Ronaldo pisząca na Instagramie w stylu Kurdej-Szatan.

1

@AlexDark00 xD Ale teraz dowaliłeś, Alex xD

0

@messicocacola Jeśli indywidualnie, to Lewandowski powinien był zdobyć Złotą Piłkę. ;)

0

@messicocacola No to u Messiego się liczy czy nie? U Modricia się liczyło czy nie?

0

@GeneralXavi Mistrzostwo Europy, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy. Czy dla kogoś jeszcze Jorginho w TOP3 Złotej Piłki jest niezrozumiały?

0

@Ayattar Nie, La Rambla wytrzyma!

0

Chelsea najlepszy zespół roku. Siła!

0

@TysonFCB Tak to tutaj wygląda. Witamy na La Bambie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?