Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre Początek stycznia raczej.
2
@Zoker To nic. I tak zabrzmiałeś jak ekspert!
0
@Zoker A tak serio, to ma jakieś cięższe objawy, którymi różni się od pozostałych mutacji?
0
@AlexDark00 O tym wiem, że żart. Pisałem ogólnie.
1
@JohnA Pedri.
2
@FC1899Barca #RobbedLewnadowski!!!
#ViscaRobbedLewandowski
0
@AlexDark00 Od dłuższego czasu coś zauważyłem. Jak wielki masz kompleks Lewego?
0
Barcelona wygrywa po tych słowach Müllera.
Jak ten świetny, krótki dialog z filmu Interstellar:
- It's not possible!
- No, it's necessary!
A oprawie meczu będzie towarzyszyło "No time for caution" Hansa Zimmera.
0
@AlexDark00 Polak z Niemcem*
2
@RobiS Skazany na śmierć, Lost
2
@Pawel13sz A Suarez wtedy jeszcze dwie asysty?
0
@Rust_Cohle Zostawiam Reece'a i Dennisa, których występ stoi pod znakiem zapytania w pierwszym składzie. Zobaczymy co się wydarzy.
Kto u Ciebie na kapitanie?
2
@FC1899Barca Nie napisałeś, że mówił o 2020 roku.
0
@FC1899Barca "Sam Messi w przemowie mówi o tym że France Football powinno dać mu Złotą Piłkę..." - manipulacja rodem z TVP. Nie zaznaczyłeś w tym zdaniu oczywiście, że Messiemu chodziło o ubiegły rok.
2
@leviOsa Git. Memiczne możliwości Leo wciskającego guzik są niezliczone. :D
0
@kewin Nie no, to już jest hit! :D
2
Całkiem spoko filmik piłkarski z podkładem muzycznym. :D
4
@Grzbiet Wyborowa, Finlandia, Baczewski... Jest cała gama szczepionek.
0
@Mr8lack A gdzie napisał, że nie cieszy się z tej nagrody?
8
Riqui Puig oczywiście poza skalą?
2
@leviOsa To naprawdę ma potencjał na świetnego mema. :D
0
@MarioVeB! No i tu się, Mariusz, z Tobą zgadzam.
0
Mam dwa pomysły na memy, ale brak umiejętności by je odtworzyć.
1. Messi wciskający przycisk - tu możliwości jest wiele. :D
2. Siostra Ronaldo pisząca na Instagramie w stylu Kurdej-Szatan.
1
@AlexDark00 xD Ale teraz dowaliłeś, Alex xD
0
@messicocacola Jeśli indywidualnie, to Lewandowski powinien był zdobyć Złotą Piłkę. ;)
0
@messicocacola No to u Messiego się liczy czy nie? U Modricia się liczyło czy nie?
0
@GeneralXavi Mistrzostwo Europy, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy. Czy dla kogoś jeszcze Jorginho w TOP3 Złotej Piłki jest niezrozumiały?
0
@Ayattar Nie, La Rambla wytrzyma!
0
Chelsea najlepszy zespół roku. Siła!
0
@TysonFCB Tak to tutaj wygląda. Witamy na La Bambie!