Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdyby zdrowie Dembele pozwoliło, to Newcastle miałoby spoko skrzydła. Na lewym Saint-Maximin, na prawym Dembouz.
12
@Vebrol Przecież po wygranym French Open, gdy sporo sponsorów się do niej zgłaszało do współpracy, było widać ból pupy niektórych Polaków. :D
7
Za chwilę Iga serwuje na 1:0 w setach.
Pierwszy set dla Polki. Po ciężarach na początku seta Iga powoli wychodzi na prostą.
0
@Encore 3:3, po przełamaniu Igi. Póki co wyrównany mecz.
4
No i Polka przełamana.
1
@adi7adi8 A tego meczu nie oglądam. Widziałem na flashscore wynik 2:3 w gemach dla Hiszpanki, myślałem że będą męki i stąd napisałem, że mecz Igi w okolicach 3:00. ;) A może sobie włączę na rozgrzewkę. :D
0
@Encore Będzie miał defibrylator i będzie grał.
6
Po meczu Clary Burel z Garbine Muguruzą na kort wyjdzie Iga Świątek. Polka zmierzy się z Brytyjką Harriet Dart (123 miejsce w rankingu WTA).
Transmisja meczu około 3:00 w Eurosport 1.
17
Koleżka się tak pięknie zbłaźnił, że zasłużył na te wszystkie pociski.
3
@masq Odpowiedziałem. Po prostu nie widzę powiadomień od Ciebie, ponieważ jesteś na mojej liście ignorowanych.
Nazwanie człowieka głupim za gadanie albo pisanie głupot to nie obraza. To stwierdzenie faktu.
0
@Adi123456789 Dla Ciebie to jest atencja? Wklej mi tutaj definicję tego słowa, proszę.
1
@Khajio Nie zapomnę, jak graliśmy w B klasie z liderem, kiedy to właśnie wiało niesamowicie i pierwszą połówkę wygrywaliśmy po karnym. Drugie 45 minut graliśmy pod wiatr, nie mogliśmy wyjść z własnej połówki. Przegraliśmy 1:5. :D
Więc tak - najgorszy jest wiatr. :D
3
@Pawel13sz Cyborg.
0
@Adi123456789 Ile masz lat? Pytam serio.
Wytłumacz mi, proszę, w jaki sposób atencuję się na La Rambli, pisząc taki komentarz? Musisz zapoznać się ze słowem "atencja".
7
@masq Wybacz, że wcześniej Ci nie odpisałem. Mam Cię po prostu w ignorowanych i nie dochodzą mi powiadomienia.
Wybacz również, że napisałem o dziecku Neymara w tamtym komentarzu, jakobyś się do niego "dosrywał" - przyczepiasz się po prostu do ich relacji. Wyolbrzymienie z mojej strony, za co przepraszam.
Zapytałeś w jaki sposób "dosrałeś" się do Neymara w swoim idiotycznym wpisie. Piszę Ci po raz trzeci - przeczytaj kilka razy ten wpis i zobaczysz jaka głupota z niego płynie. Chcesz go przedstawić jako złego ojca, nie wiedząc nic o prawdziwej relacji Neymara z synkiem.
Odpowiedziałem na pytanie, które zadałeś wcześniej. Teraz Ty odpowiedz, proszę, na moje: po co popełniłeś taki komentarz? Co on miał na celu?
Ja przyznałem się do błędu, przeprosiłem. Czy Ty masz odwagę przeprosić za głupi wpis?
6
@masq Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś w komentarzu rozpoczynającym dyskusję i zobacz jak to idiotycznie brzmi.
16
@masq Kiedyś miałem Cię za mądrego gościa i spoko Użytkownika. Ale zmieniłem zdanie, wszak głupiś jak nie wiem.
20
@masq Nasuwa się pytanie, w jakim celu to napisałeś? By być w gorących dyskusjach? Znowu?
Jeszcze raz przeczytaj to, co napisałeś i skumaj sobie jak to brzmi.
Skąd możesz wiedzieć jaka jest naprawdę relacja między Neymarem, a jego synkiem?
Przesłuchaj sobie:
45
@Sulimo Nie no, ja wszystko rozumiem. Mieć inne zdanie, spoko. Ja też próbuję zachować złoty środek w ostatnich rywalizacjach Messi - Lewy.
Ale dosrywanie się do kumpla (na którego zagłosował Messi) i do jego dziecka tak, żeby przedstawić Argentyńczyka w złym świetle, z kim to on niby się nie zadaje, to już szczyt szczytów.
52
@masq Przypieprzasz się już o wszystko. Myślę, że Neymar wie co dla jego dziecka jest najlepsze i Tobie nic do tego.
1
@WisniaKala Gram w B klasie, dla Dusana to na razie nie osiągalne. :v
@Cariones Dziwne uczucie na pewno. :D
2
@Adi123456789 Do czego odnosi się Twój komentarz? Bo nie bardzo potrafię zrozumieć.
0
@Piorun Wpłacone. Uda się, ludzie masowo teraz wpłacają.
8
Dawać, dawać! Mobilizacja La Rambli!
https://www.siepomaga.pl/arianka
2
Moment, w którym uświadamiasz sobie, że Dusan Vlahovic jest od Ciebie tylko o 4 dni starszy XD
0
Mam dziwne przeczucie, że Martin grając u Xaviego troszeczkę sobie postrzela. ;))
1
@Azacca Ty to napisałeś.
0
@AlexDark00 Ale na początku swojego komentarza wyśmiałeś fakt, który przedstawił autor komentarza, jakoby był on nieprawdą.
Doceniam dokonania Suáreza (w Barcelonie i ogólnie), ale ja nie stawiałbym go nad Lewym jeśli chodzi o całokształt kariery.
5
Przeczytałem komentarze na Rambli z ostatnich dwóch godzin. Niesamowite jest to, jak niektórzy są zaślepieni nienawiścią do Lewego. :D
0
@AlexDark00 Jak Twoja odpowiedź ma się do stwierdzenia Użytkownika @AdiKingu96?