Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lukasbarca86 Kwintesencja bukmacherki. :D
1
@tomek8756 pytał o coś. Mordo, nie pchaj się w to. :D
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDExMDEwNDUyMDQwMDotOENDhYxHE1hA92M%3D&kind=M
@Redakcja, czy mogę zmienił nick na "jedenmeczminiewszedł" albo "jednabramkaminieweszła"? :D
4
@Rewolucja123 Akcja idzie do przodu. Obrońca miał biec tyłem do bramki? Co Ty tu próbujesz tłumaczyć? O.o
2
@lukas992 @VamosRakieta wrzucił całecz w języku angielskim. ;)
13
@Wossi61FCB "Przepraszam za pogodę, która przeciw Wam..."
Klasyczek. ;)
0
Na TVN7 "Dzień Patriotów".
0
@BarcaInfo Zapraszam również na konkurs do siebie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9486837#comment-9486837
:)
1
@IronSanHybrid Bardzo mi przykro z tego powodu. :(
74
Konkurs!
Witam wszystkich! W związku z ostatnimi podatkami oraz tym, że mnie po prostu stać, postanowiłem się z Wami czymś podzielić. Do wygrania Coca-cola 1,5l. Spośród wszystkich osób, które poleciły ten komentarz wylosuję jedną, do której powędruje ten wysoko ceniony napój.
Do dzieła! :)
https://sklep.spolemkielce.pl/wp-content/uploads/2020/04/coca-cola_napoj-gazowany_15l.png
0
@kamilo0066 Jakie problemy? Pewnie psychiczne, nie? Hehehe.
Przeszkadza Ci hurraoptymizm i piszesz o tym na forum, to tak jakbyś narzekał.
Nie ma się do czego przyczepić w dzisiejszym meczu, nawet do Griezmanna. ;)
Pozdro. :)
1
@elPatrico strimsworld
1
@kamilo0066 Ty jak zwykle narzekasz;) Cieszmy się z małych rzeczy. A komentarze typu, który przytoczyłeś to raczej trolle albo pisane z przymrużeniem oka. ;)
7
@Maciasek W myśl nowych przepisów bramka raczej prawidłowa.
0
@sergio5 Po podaniu w pole karne chyba złapał się gdzieś za udo. Tak mi się wydaje przynajmniej.
0
Dembele utyka, co nie?
2
@itmustbejoke Na Flashscore widnieje informacja, że na Estadio Nuevo Arcángel - stadionie Cordoby. ;)
1
@Krystian_mix O 20:00 ;)
2
@marcin62 Może Ozonee?
0
@Coutinho007 No to nie ulega wątpliwości.
0
@Coutinho007 Mecz z Cornellą 20 stycznia.
0
@Prezes_sycylijczyk To on też? :D
12
Dembele vs Athletic Bilbao.
Oby zdrowie dopisywało, a będzie dobrze!
1
@LuisSalvano Jest ważny czynnik, który spowoduje, że - oczywiście według mnie - Messi nie odejdzie. Rodzina. Jego dzieciaki chodzą do szkoły, mają tam swoich kolegów, a w takim wieku przeprowadzka mocno podziałałaby na młodych. Leo wiele razy podkreślał, jak ważni są dla niego jego synowie, jak bardzo narodziny Thiago czy kolejnych dzieci go zmieniły. Wątpię, by teraz on chciał, żeby ich życia zmieniły się, raczej na gorsze.
1
@Coutinho007 Pamiętam mecz za Valverde, kiedy wszedł bodaj na lewe skrzydło i zagrał przyzwoicie. Uważam, że za szybko go skreślono.
5
Abel Ruiz z asystą w meczu z Martimo. Wszedł na plac gry na ostatnie 30 minut.
0
@LuisSalvano Tak, po prostu ta sól ma Ci się "przyczepić" do palca. ;)
0
@LuisSalvano Jestem barmanem, a też jeszcze Tequili nie piłem. :D Ale tak, jak już koledzy pisali - pije się ją raczej jako szota z solą i cytrusem (najczęściej cytrynę). Żeby mieszać z colą jak Whisky, to jeszcze się nie spotkałem. Jak chcesz coś do sączenia czy dłuższego popijania, to może koniaczek, wino? :)
0
@griisza No nic, niestety nie pomoge. Zdrówka życzę. :)
0
@griisza U ortopedy, który skierował Cię na to badanie. Chyba, że w czasach covidowych nie masz jak się dostać do tego lekarza, to rozumiem.
3
@Kapitan_SW Mam to samo. Od kogo brałeś ten towar? Być może mamy tego samego dillera.