0

@Coutinho007 Napisałem o zawodnikach ligi, czy hiszpańskiej. Wiadomo, że de Bruyne to kozaczek. Gdyby od początku sezonu w City grał Aguero, to Belg miałby w rybryce "asysty" dwucyfrówkę. ;)

1

@MesQueUnClub96 ok. 470 zł. ;)

0

@BarcaInfo Jak to wygląda na tle innych zawodników ligi? Tzn. kto między Hiszpanem, a Leo?

3

@MesQueUnClub_87 I jeszcze słupeczek po podaniu z lewej strony Pedriego i przepuszczeniu Griezmanna. ;)

4

@paweldunajecfcb Szybki on nie jest, był sam przy chyba trzech rywalach, to próbował nabić na aut. Akurat nieudolnie to zrobił, ale gdyby wszedł w wyścigi i stracił, to też byś krytykował.

0

@radzio10101 buffstreams

2

@lukasz9197 Kolega chyba jakiś kompleks chyba. ;)

1

Stoch rozwala system.
Tymczasem Juan Miranda strzela dla Realu Betis w Pucharze Króla.

0

@Getek Tak, w tiki-taka dzisiaj było.

0

@arasz1819 Otóż to. Barcelonę i Chelsea na Fortunie omijam szerokim łukiem. ;)
@redbed123 W Milan - Juve postawiłem +2.5 tak, jak kolega wyżej napisał. Ewentualnie 1X po kursie ok. 1.70 na Fortunie.

0

@Encore I wszystko praktycznie o tej samej godzinie ;D

0

@Ghotti "może", czyli albo dostanie powołanie albo nie.

0

@jedrek7000 Serial nr dla mnie. ;)

1

@Coutinho007 Czy musi od razu grać? Dla młodego zawodnika sama podróż na mecz jest swego rodzaju nagrodą. Niektórzy tutaj od razu chcieliby wszystkich młodych z rezerw powołać i dać im pierwszy skład, bo Griezmanny, Pjaniće już się znudziły.

0

@BarcaInfo Brawo! Zdrowy rozsądek zawsze wygrywa z głupotą. :)

0

Słyszeliście i zmarłej w Portugalii pielęgniarce? Po dwóch dniach od zaszczepienia się na koronawirusa.

7

@VamosRakieta Lepsze jest to, że gdy de Jong nie wracał, to koleżka nie wybielał Holendra tym, że KTOŚ JESZCZE TEŻ NIE WRACAŁ.

1

@Rewolucja123 Gdy de Jong tak wolno wracał pisałeś to samo?

4

@Encore Jeszcze wróci na dobre tory. Na 100%.

1

Dembele na treningu.


Pjur talent, jak to mówią.

9

@PatrychoO Najman niby obraża/przezywa Stanowskiego, ale przezwiska te zaczyna wielką literą. :D Jednak szanuje Krzycha, czy o co kaman? :D

8

@barcelonaLM No i bez Aduriza... :D

5

@kodi77 Ile Ty masz lat? Tekst rodem z piaskownicy.

0

@Kusco15 No oczywiście! Co z tego, że to w jego ojczystym języku?!

1

@Janiama Niektórym nie przetłumaczysz. Będą szukać, byleby znaleźć coś na Koemana (czy każdego innego trenera Barcy). Jeśli nie ma do czego się przyczepić, to wytykają "złe" zmiany.

0

@arasz1819 Zdarzają też i tacy.

0

@Janiama Tak jest. Strzelić drugą bramkę na początku drugiej połowy, potem starać się o trzecią i szybko ściągnąć z placu gry ważniejszych zawodników. Już w środę wyjazd na San Mames.

1

@Comentateiro Nie ma się o co przyczepić, to trzeba durny komentarz napisać, co nie? :D

1

@arasz1819 Ale znowu jest to samo - posiadanie jest, przewaga jest, akcje są, strzały też, a skuteczność? Trzeba to natychmiast poprawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?