Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Napisałem o zawodnikach ligi, czy hiszpańskiej. Wiadomo, że de Bruyne to kozaczek. Gdyby od początku sezonu w City grał Aguero, to Belg miałby w rybryce "asysty" dwucyfrówkę. ;)
1
@MesQueUnClub96 ok. 470 zł. ;)
0
A taki ładny był kuponik... :(
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDExMDA2NTAwMjAwMDrB8aH0ZpCzY5WAXl0%3D&kind=M
0
@BarcaInfo Jak to wygląda na tle innych zawodników ligi? Tzn. kto między Hiszpanem, a Leo?
3
@MesQueUnClub_87 I jeszcze słupeczek po podaniu z lewej strony Pedriego i przepuszczeniu Griezmanna. ;)
4
@paweldunajecfcb Szybki on nie jest, był sam przy chyba trzech rywalach, to próbował nabić na aut. Akurat nieudolnie to zrobił, ale gdyby wszedł w wyścigi i stracił, to też byś krytykował.
0
@radzio10101 buffstreams
2
@lukasz9197 Kolega chyba jakiś kompleks chyba. ;)
1
Stoch rozwala system.
Tymczasem Juan Miranda strzela dla Realu Betis w Pucharze Króla.
0
@Getek Tak, w tiki-taka dzisiaj było.
0
@arasz1819 Otóż to. Barcelonę i Chelsea na Fortunie omijam szerokim łukiem. ;)
@redbed123 W Milan - Juve postawiłem +2.5 tak, jak kolega wyżej napisał. Ewentualnie 1X po kursie ok. 1.70 na Fortunie.
0
@Encore I wszystko praktycznie o tej samej godzinie ;D
0
@Ghotti "może", czyli albo dostanie powołanie albo nie.
0
@jedrek7000 Serial nr dla mnie. ;)
1
@Coutinho007 Czy musi od razu grać? Dla młodego zawodnika sama podróż na mecz jest swego rodzaju nagrodą. Niektórzy tutaj od razu chcieliby wszystkich młodych z rezerw powołać i dać im pierwszy skład, bo Griezmanny, Pjaniće już się znudziły.
0
@BarcaInfo Brawo! Zdrowy rozsądek zawsze wygrywa z głupotą. :)
0
Słyszeliście i zmarłej w Portugalii pielęgniarce? Po dwóch dniach od zaszczepienia się na koronawirusa.
7
@VamosRakieta Lepsze jest to, że gdy de Jong nie wracał, to koleżka nie wybielał Holendra tym, że KTOŚ JESZCZE TEŻ NIE WRACAŁ.
1
@Rewolucja123 Gdy de Jong tak wolno wracał pisałeś to samo?
4
@Encore Jeszcze wróci na dobre tory. Na 100%.
1
Dembele na treningu.
Pjur talent, jak to mówią.
9
@PatrychoO Najman niby obraża/przezywa Stanowskiego, ale przezwiska te zaczyna wielką literą. :D Jednak szanuje Krzycha, czy o co kaman? :D
8
@barcelonaLM No i bez Aduriza... :D
5
@kodi77 Ile Ty masz lat? Tekst rodem z piaskownicy.
0
@Kusco15 No oczywiście! Co z tego, że to w jego ojczystym języku?!
1
@Janiama Niektórym nie przetłumaczysz. Będą szukać, byleby znaleźć coś na Koemana (czy każdego innego trenera Barcy). Jeśli nie ma do czego się przyczepić, to wytykają "złe" zmiany.
0
@arasz1819 Zdarzają też i tacy.
0
@Janiama Tak jest. Strzelić drugą bramkę na początku drugiej połowy, potem starać się o trzecią i szybko ściągnąć z placu gry ważniejszych zawodników. Już w środę wyjazd na San Mames.
1
@Comentateiro Nie ma się o co przyczepić, to trzeba durny komentarz napisać, co nie? :D
1
@arasz1819 Ale znowu jest to samo - posiadanie jest, przewaga jest, akcje są, strzały też, a skuteczność? Trzeba to natychmiast poprawić.