1

@Krystian_mix Jednak mecz o 21:00. Na Flashscore było nieoficjalne info. :)

0

@BarcaInfo Taka pozycja może służyć Alenii. Czekam na meczyk.

0

@macio_944 Ciekawe co wymyślą, żeby ograniczyć masowe otwieranie poszczególnych branży. :D

1

@tobiasson92 I mam taką nadzieję. Polski nie będzie stać na odbudowę gospodarki po jej upadku. Niech przedsiębiorcy robią swoje.

0

@HERORICH2 Wszystkie obostrzenia podtrzymane do końca stycznia.
Potem się okaże, że dzieci, które pójdą do szkół od poniedziałku jednak przenoszą wirusa, więc obostrzenia przedłużą o kolejne tygodnie. Żeby nie było tak, że nie będzie do czego wracać...

3

Czyli w styczniu już do pracy nie pójdę, masakra.

0

@Gonzo_VeB1899 No właśnie jeszcze nie aktualizowałem, ale takowa opcja jest dostępna. Boję się, że coś innego mu odwali. :p

0

Mam problem z SMSami w Xiaomi Redmi Note 8 Pro i w zwykłej ósemce taki sam problem ma moja mama.
Smsy raz dochodzą, raz nie, a czasami dochodzą z opóźnieniem. Mial/ma ktoś podobny kłopot?

1

1

@Foro Stwarzanie zagrożenia w polu karnym rywala.

0

@tomek8756 Albo jednak nie. Nie wiem o której w końcu. :D

1

@tomek8756 Coś wyszukałem w Google i około 14:00 powinna być. TVN Info, TVN24.

0

@MSN30 Dowiedziałem się - ok. 14:00 na TVP info, TVN24

0

@tomek8756 O której, wiadomo?

1

@Encore No ja teraz już też. :D

1

@bixmix Ważne, żebyś nie przekroczył tej cienkiej granicy, naprawdę. Uważaj na siebie, z fartem! :)

0

Czemu na Canal+Sport nie ma meczu Houston - Lakers? Według Flashscore, to właśnie tam ma być transmisja tego spotkania.

0

@Kapitan_SW Genialne wykonanie! Niestety już nie będzie tego typu zespołów. :)

0

@bixmix Ale zauważ, że na kupon wrzuciłem wydarzenia, które nie są tak nieoczywiste. ;) Każde z tych wydarzeń poprzedziłem króciutką analizą (jeśli tak to można w ogóle nazwać :D). Jak w prawie każdym kuponie - przeważył niefart/fart. ;) A Ty jak tam? Jeśli dobrze pamiętam nick, to chyba miałeś skończyć z bukamcherką. :D

0

@Encore Transmisja niby na Canal+Sport, a tu Edzio Durda komentuje skróty Bundesligi. O co kaman?

0

@Encore Arek prawdopodobnie kierunek Maryslia. Ewentualnie jakiś klub z Premier League. Jednak jak powiedział sam agent Milika - żaden z zainteresowanych klubów nie spełnia oczekiwań Napoli, a raczej samego De Laurentiisa.

1

@Encore Gitarka. Idziemy spać o czwartej. :D

6

@Barwindg Ojjj, to się nie równa do hitu Budki Suflera. ;)

0

@Encore Teraz patrzę, że o 1:00 zapowiada się fajny mecz. Houston - Lakers. Czy główne gwiazdy swoich drużyn (Harden - LeBron) zagrają? Bo jak tak, to zarwę nockę. :D

6

"Jolka, Jolka pamiętasz..."
Kurde, ależ to jest ponadczasowy hicior! :)

0

@tomek8756 Od stycznia 2017r. ;) I powiem Ci - różnie to bywało. :D
Ale najważniejsze, byś nie wkręcił się w to za bardzo, bo wtedy zabawa może przerodzić się ogromne problemy. :)
Także zadaj sobie pytanie, czy masz silną wolę i czy wiesz kiedy przestać.
Pozdrawiam. :)

0

@bixmix Prawdopodobnie jestem na plus, tak jak mówisz. ;) Całą bukmacherkę traktuje raczej jako zabawę. Jak coś wpadnie, to "fajno". Nie? To z jakichś zaskórniaków stawiam kupon na następny weekend. :D
Ale patrząc już na chłodno to wszystkie te wydarzenia miały prawo wejść - teraz patrzę na Flashscore i Lazio miało lekko ponad 20 strzałów (niecelne + celne). A będąc szczerym, myślałem że akurat w tym meczu postawiłem na +1.5 bramki w drugiej połowie i w 70' cieszyłem michę. :D

Już nie raz, nie dwa wpadały takie kupony. :D Jak chcesz to podeślę Ci screeny kuponów (jednych z pierwszych), które za nic na świecie nie miały prawa wejść. ^^

0

@NaFazieHitman Nigdy nie stawiam na swoją drużynę. Czy to Barça, czy Chelsea. ;)

0

@Witam Byłem tu! Pozdrawiam zarówno prawą, jak i lewą stronę!

2

@Fabik87 Oby, oby. Wciąż wierzę w komarka. Będąc zdrowym, może nam dać niesamowicie dużo. Crack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?