1

@MesQueUnClub96 Piątek w drugiej połowie wejdzie i rozniesie Schalke. ;)

2

Ofensywny kwartet Wolverhampton na mecz z Brighton (18:30, Canal+Sport)
Adam Traore (24l.), Vitinha (20l.) Pedro Neto (20l.) i na "dziewiątce" Fabio Silva (18l.)
W młodości siła!

2

Tymczasem Przemysław Płacheta wrócił do gry po kontuzji. Wszedł na boisko w doliczonym czasie gry w meczu Norwich - Barnsley (1:0).

0

@Coutinho007 Ale jeszcze nie wiedziałem, że to on podjedzie do karnego.;)

1

@Coutinho007 Zastanawiałem się, czemu to napisałeś. Teraz już wiem, bo mi transmisja lekko opóźnia. :D

0

@Kamiloza91 Kurt Zouma, John Stones no i Sergio Ramos.

1

Tuchel może Premier League? Jeśli Lampard nie zakończy ligi w TOP4 i odpadnie z wcześnie z pucharów, to wydaje mi się, że zobaczymy Niemca w Chelsea.
Valverde prędzej czy później wróci do La Liga, a Allegri do Włoch. ;)

Jednak wszystkich tych trenerów chciałbym zobaczyć w Anglii. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Homeopata8989 Póki co tylko "małpeczek" do 300ml. Czy nie? :D

0

@Transu96 Może to @Robertinho po odejściu trolluje. :D

0

@tobiasson92 Czyli będzie jak przed zamknięciem - restauracja dla gości hotelowych. ;D

0

@tobiasson92 Co z hotelami, w których są restauracje?

13

@Rewolucja123 Jednak tu chodzi o samo zagranie Anglika. W jaki sposób wypatrzył ruch Sona i jak ominął obronę. Nie wciskaj tu, proszę, swoich "analiz".

0

@socha Wchodzę w statystyki tego meczu, a tam Rangers bez celnego strzału. :D

0

Dzisiejsze derby Sevilli bez kibiców to będzie zupełnie inny mecz.

2

@losiek100 Jaki to typ humoru? Bardziej Bang czy Bang2? :D Bo jedynka mi bardziej przypadła do gustu.

2

Kontuzji na rozgrzewce doznał Łukasz Fabiański. W bramce West Hamu zastąpi go Darren Randolph.
[Angielskie Espresso, fb]

1

@MarioVeB! Ciebie pisać również nie nauczono. Może na następnym banie coś tam się podszkolisz. Powodzenia! :)

0

@MarioVeB! Witam po banie, Mariuszu. Mam nadzieję, że nauczy Cię to szacunku na forum.

0

@busquets5 Za jakiś tydzień powinien już wrócić do gry. Z nim w składzie Everton będzie jeszcze silniejszy.

0

@busquets5 Urazy, kontuzje...

1

@Khajio Chyba grubo popite. :D

2

@MesQueUnClub96 Dawajcie mu zielone. Jak dostanie 100 zielonych, to będzie miał 100 zielonych. Nie zawiedźcie ziomka!

2

Wszystkiego najlepszego!

0

Ale pięknie gitarki chodzą w piosence Mandaryny. :D

0

@Kubox Wszystkiego co najlepsze

1

@tomono Kwalifikacje unieważnione.

2

@BarcaInfo Co przemawia za tym, że puszcza oko do Laporty? Który fragment wywiadu? Bo aż mnie zaciekawiłeś. :D

6

@VamosRakieta miał rację! Messi albo odejdzie, albo zostanie.

7

Wielkie dzięki Redakcji za umożliwienie śledzenia tego wywiadu na żywo! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?