Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Piątek w drugiej połowie wejdzie i rozniesie Schalke. ;)
2
Ofensywny kwartet Wolverhampton na mecz z Brighton (18:30, Canal+Sport)
Adam Traore (24l.), Vitinha (20l.) Pedro Neto (20l.) i na "dziewiątce" Fabio Silva (18l.)
W młodości siła!
2
Tymczasem Przemysław Płacheta wrócił do gry po kontuzji. Wszedł na boisko w doliczonym czasie gry w meczu Norwich - Barnsley (1:0).
0
@Coutinho007 Ale jeszcze nie wiedziałem, że to on podjedzie do karnego.;)
1
@Coutinho007 Zastanawiałem się, czemu to napisałeś. Teraz już wiem, bo mi transmisja lekko opóźnia. :D
0
@Kamiloza91 Kurt Zouma, John Stones no i Sergio Ramos.
1
Tuchel może Premier League? Jeśli Lampard nie zakończy ligi w TOP4 i odpadnie z wcześnie z pucharów, to wydaje mi się, że zobaczymy Niemca w Chelsea.
Valverde prędzej czy później wróci do La Liga, a Allegri do Włoch. ;)
Jednak wszystkich tych trenerów chciałbym zobaczyć w Anglii. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Homeopata8989 Póki co tylko "małpeczek" do 300ml. Czy nie? :D
0
@Transu96 Może to @Robertinho po odejściu trolluje. :D
0
@tobiasson92 Czyli będzie jak przed zamknięciem - restauracja dla gości hotelowych. ;D
0
@tobiasson92 Co z hotelami, w których są restauracje?
13
@Rewolucja123 Jednak tu chodzi o samo zagranie Anglika. W jaki sposób wypatrzył ruch Sona i jak ominął obronę. Nie wciskaj tu, proszę, swoich "analiz".
0
@socha Wchodzę w statystyki tego meczu, a tam Rangers bez celnego strzału. :D
0
Dzisiejsze derby Sevilli bez kibiców to będzie zupełnie inny mecz.
2
@losiek100 Jaki to typ humoru? Bardziej Bang czy Bang2? :D Bo jedynka mi bardziej przypadła do gustu.
2
Kontuzji na rozgrzewce doznał Łukasz Fabiański. W bramce West Hamu zastąpi go Darren Randolph.
[Angielskie Espresso, fb]
1
@MarioVeB! Ciebie pisać również nie nauczono. Może na następnym banie coś tam się podszkolisz. Powodzenia! :)
0
@MarioVeB! Witam po banie, Mariuszu. Mam nadzieję, że nauczy Cię to szacunku na forum.
0
@busquets5 Za jakiś tydzień powinien już wrócić do gry. Z nim w składzie Everton będzie jeszcze silniejszy.
0
@busquets5 Urazy, kontuzje...
1
@Khajio Chyba grubo popite. :D
2
@MesQueUnClub96 Dawajcie mu zielone. Jak dostanie 100 zielonych, to będzie miał 100 zielonych. Nie zawiedźcie ziomka!
2
Wszystkiego najlepszego!
0
Ale pięknie gitarki chodzą w piosence Mandaryny. :D
0
@Kubox Wszystkiego co najlepsze
1
@tomono Kwalifikacje unieważnione.
2
@BarcaInfo Co przemawia za tym, że puszcza oko do Laporty? Który fragment wywiadu? Bo aż mnie zaciekawiłeś. :D
6
@VamosRakieta miał rację! Messi albo odejdzie, albo zostanie.
7
Wielkie dzięki Redakcji za umożliwienie śledzenia tego wywiadu na żywo! :)