Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite De Jong nie zablokował strzału Luuka de Jonga przy bramce Sevilli - błąd Frenkiego.
Busquets nie blokuje wrzutki - "wszystko zrobił dobrze "
Gdzie tu sens? Gdzie logika?
0
No i Busquets w końcu stworzył zagrożenie pod bramką rywala. Można? Można. :)
11
@Rewolucja123 Ale nie zablokował tej wrzutki, więc co "wszystko zrobił dobrze"?
2
Busquets piękne przepuszczenie i kolejna stworzona sytuacja!
0
@Rewolucja123 Nie no, w meczu.
2
No i Busquets z kluczowym podaniem!
0
Jest 0:3. Niech da Puigowi chociaż te 10 minut.
1
Ruben Alcaraz ma błąd na koszulce - "Alcazar". Taka ciekawostka. :D
0
@Unique wejdz na strimsworld i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. ;)
2
@albinVeB sport 365.
0
@Messibestplayerintheworld jeszcze będzie ;)
1
Messi pierwsza asysta w tym sezonie La Liga!
1
@masq sport365 ;))
1
No i meczyk w Canal+. Gitarka !:)
0
@tadzik447 To w takim razie po co się udzielasz, Tadzik? ^^
0
Która ramblowska reklama jest Waszą ulubioną?
Moją ta reklama Skody *_*
0
Guziec zrobił pranka lwom. :D
2
@Fawrf A tu już był hejt na niego. XD
1
@DaPi Można oryginał? :D
0
@pele1282 Jedynka za brak stroju!
1
@Pawelec7 Najlepszy memik od czasu dzisiejszej "ustawki"! :D
1
@BarcaInfo Kolega na bębnach daje rade. :D
2
@clyde Podobnie jak Ty - znalazłem pracę, która mi odpowiada, sprawia przyjemność, a zarazem przynosi dobre zarobki. W pracy poznałem bardzo fajnych ludzi. Moja drużyna i ja zagraliśmy przyzwoitą rundę w B klasie (dobra względem poprzedniej rundy jesiennej). No i - co najważniejsze- zdrowie dopisywało mi i mojej rodzinie. :)
Raczej tyle z tych pozytywnych rzeczy.
5
@Gaz Gdyby tylko Koeman dał mu zagrać w kilku meczach z rzędu... Puig tego nie wykorzysta No to dobra. Trener miał rację, coś z Hiszpanem rzeczywiście jest nie tak i kibice też w końcu to zauważają. A tak? Nikt nie wie, dlaczego Puig nie gra, nawet po dobrych wejściach na boisko.
0
@LuisSalvano Przydałby się banik. ;)
0
@LuisSalvano Dodał "na szczęście" ;)
9
@MarioVeB! Znowu nie pozwalasz mieć komuś własnego zdania? Zmień płytę, Mariusz.
26
@Rewolucja123 Bardzo mi przykro, ale zgadzam się w pełni z @VamosRakieta. Bardzo dziwne są te Twoje analizy, a jeszcze dziwniejszy jest Twój system oceniania. Swoją drogą - mógłbyś go jakoś tutaj przedstawić?
0
@FlorentinoPerez13 Karny, czy to dla Barcy, czy dla Realu. Gaya dał sędziemu pretekst.
0
@barcelonaLM Nie wiem w ogóle jak można tak myśleć, a co jeszcze pisać publicznie. :D Wilkowicz od razu przyznał w studiu, że karny zasłużony.