0

@Yosemite De Jong nie zablokował strzału Luuka de Jonga przy bramce Sevilli - błąd Frenkiego.
Busquets nie blokuje wrzutki - "wszystko zrobił dobrze "

Gdzie tu sens? Gdzie logika?

0

No i Busquets w końcu stworzył zagrożenie pod bramką rywala. Można? Można. :)

11

@Rewolucja123 Ale nie zablokował tej wrzutki, więc co "wszystko zrobił dobrze"?

2

Busquets piękne przepuszczenie i kolejna stworzona sytuacja!

0

@Rewolucja123 Nie no, w meczu.

2

No i Busquets z kluczowym podaniem!

0

Jest 0:3. Niech da Puigowi chociaż te 10 minut.

1

Ruben Alcaraz ma błąd na koszulce - "Alcazar". Taka ciekawostka. :D

0

@Unique wejdz na strimsworld i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. ;)

2

@albinVeB sport 365.

0

@Messibestplayerintheworld jeszcze będzie ;)

1

Messi pierwsza asysta w tym sezonie La Liga!

1

@masq sport365 ;))

1

No i meczyk w Canal+. Gitarka !:)

0

@tadzik447 To w takim razie po co się udzielasz, Tadzik? ^^

0

Która ramblowska reklama jest Waszą ulubioną?
Moją ta reklama Skody *_*

0

Guziec zrobił pranka lwom. :D


2

@Fawrf A tu już był hejt na niego. XD

1

@DaPi Można oryginał? :D

0

@pele1282 Jedynka za brak stroju!

1

@Pawelec7 Najlepszy memik od czasu dzisiejszej "ustawki"! :D

1

@BarcaInfo Kolega na bębnach daje rade. :D

2

@clyde Podobnie jak Ty - znalazłem pracę, która mi odpowiada, sprawia przyjemność, a zarazem przynosi dobre zarobki. W pracy poznałem bardzo fajnych ludzi. Moja drużyna i ja zagraliśmy przyzwoitą rundę w B klasie (dobra względem poprzedniej rundy jesiennej). No i - co najważniejsze- zdrowie dopisywało mi i mojej rodzinie. :)
Raczej tyle z tych pozytywnych rzeczy.

5

@Gaz Gdyby tylko Koeman dał mu zagrać w kilku meczach z rzędu... Puig tego nie wykorzysta No to dobra. Trener miał rację, coś z Hiszpanem rzeczywiście jest nie tak i kibice też w końcu to zauważają. A tak? Nikt nie wie, dlaczego Puig nie gra, nawet po dobrych wejściach na boisko.

0

@LuisSalvano Przydałby się banik. ;)

0

@LuisSalvano Dodał "na szczęście" ;)

9

@MarioVeB! Znowu nie pozwalasz mieć komuś własnego zdania? Zmień płytę, Mariusz.

26

@Rewolucja123 Bardzo mi przykro, ale zgadzam się w pełni z @VamosRakieta. Bardzo dziwne są te Twoje analizy, a jeszcze dziwniejszy jest Twój system oceniania. Swoją drogą - mógłbyś go jakoś tutaj przedstawić?

0

@FlorentinoPerez13 Karny, czy to dla Barcy, czy dla Realu. Gaya dał sędziemu pretekst.

0

@barcelonaLM Nie wiem w ogóle jak można tak myśleć, a co jeszcze pisać publicznie. :D Wilkowicz od razu przyznał w studiu, że karny zasłużony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?