Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Jeśli nic nie wymyślę do poniedziałku, to chyba zrobię jak mowisz.
0
@Encore Niby zdaje się to proste, ale nie do końca. :D W ciuszki też dobrze zaopatrzona.
5
@BorzyKrzys Zabłysnąłeś. Super! Musisz być z siebie dumny. :)
0
Co mogę kupić na prezent chrześnicy, która kończy 4 latka?
Edit: Zabawek ma pod dostatkiem. Tak szukam i szukam, i nie mogę się zdecydować. :)
0
Niech @Gaspar częściej robi artykuły z ocenami. Dobrze czyta się takie opisy. ;)
2
Szybcy i Wściekli 8 na TVN7.
12
No to dzisiaj @juliacicha 1:0 @BarcaInfo
0
@DejMian111 A kto powiedział, że jesteśmy?
2
Brawo Giroud! :D
1
Kto na Polsacie Sport Premium będzie komentował mecz Barcy?
0
@karlu105 o to to :d Masakra jakaś.
0
@karlu105 Też miałem o to zapytać. Ciężko się ich słucha.
0
@Jacu327 Ahh, pamiętam jak nabijał mi punkty w Fantasy...
1
@PatrychoO "Moja matura ustna z polskiego" :D
0
@MarioVeB! Why not? Ja tutaj zagrałem +1.5 żółtej kartki dla PSG w drugiej połowie.
0
@jeyx77x Na fullmatchesandshows obejrzysz spokojnie ;)
3
@FC1899Barca "Świni" z wielkiej litery. :D Kiedy nie szacunku, ale jednak masz. :D
0
@LuisSalvano Fati - Depay - Dembele i na '10' Leo. Marzenie. :D
1
@Lego_PL Nie było i nie ma żadnych oficjalnych wieści w sprawie kontuzji. ;)
1
@cat_r37 W jaki sposób niszczy to pokolenie? Co masz na myśli?
0
Ależ Ziyech dużo widzi.
5
@NaFazieHitman Jako osoba pracująca w tej branży, zgadzam się w 100% procentach. ;)
1
@Barwindg To ja jeszcze trochę na nocnej będę siedział. Ale tak czy inaczej, piwko dzisiaj wjedzie ;)
1
@BarcaInfo Don Andres! Gęba sama się cieszy, gdy widzi się go w akcji.
2
@Mixtape @JimMorrisonFCB Spokoo, świruję sobie ;). Alkoholizm to poważny problem.
4
@Mixtape @JimMorrisonFCB Widzę alkoholizm na La Rambli się szerzy ;))
4
Ktoś jeszcze czuwa?
Ja na nocce kolejny piątek.
1
@insp1re Często w ten sposób oglądam mecze Barcy ze względu na pracę. Po prostu unikaj internetu, LaRambli, Facebooka. Pamiętaj - wszędzie ten wynik na Ciebie czeka :D
6
Końcówka Szybcy i Wściekli 7 - wyciskacz łez.
2
@PatrychoO W niedzielę o 20:00 na TVN7 ;)