1

@MarioVeB! Możesz to samo napisać w odpowiedzi do swojego komentarza. ;)

3

@MarioVeB! Kto Ci płaci za komentarze pełne jadu?

2

Frank Lampard na konferencji prasowej potwierdził, że Billy Gilmour zagra jutro z Krasnodarem od pierwszej minuty.
@student97r @Encore @DaPi

0

@Encore Zgadza się.

2

@VamosRakieta Co za brednie

0

@DejMian111 U mnie wszystko okej.

0

@Allbi Właśnie przed chwilą nakarmiłem. Również zachęcam!

0

@norbi77 Irytujące to już się powoli robi. Chyba jeszcze w końcówce sezonu NBA (no przecież Stany Zjednoczone!) zrezygnowano z tego klękania.

2

A w Premier League dalej przyklękają przed meczem. Czy dzięki temu rasizm robi kolejny krok w tył?!

1

@VamosRakieta Dawaj brameczkę, Ivan ;)

1

@marcin62 Powodzenia! Też miałem szansę, by robić w czymś podobnym, ale wybrałem drogę kelnerstwa. ;)

0

@Suzu Ale strzał Griezmanna nie poszedł pod nogami obrońcy i bramkarza?

0

Tam były dwa "sita"?

1

@Moriarty Griezmann brał udział w wywiadzie Valdano. I można powiedzieć, że od tamtej pory odpalił ;)

0

@BarcaInfo O jakiego Mario chodzi w newsie o Vasco?

1

@Vhaeraun Liverpool - Ajax

0

@FCB24 A co się stało?

14

XD! Bezsens.

7

Po co jeszcze klękają w Premier League? Czemu ma to służyć?

1

@sonek 4-2-3-1, de Jong i Pedri na pivocie. Z przodu Coutinho - Messi - Griezmann z dużą wymiennością pozycji między nimi.

13

@PatrychoO Griezmann 0:19 :D

0

@kamilo0066 Chyba widziałem ten komentarz. Emotikon na końcu, więc raczej nie do końca na serio. ;)

1

Crochet crochet crochet Ousmane Dembele!

1

@PatrychoO Tak, trenuje.

0

@kamilo0066 Kto pisał w ten sposób?

0

@PatrychoO Będą memy :D

0

@kamilo0066 Oprócz asysty, mógł też mieć otwierającą bramkę. Dobry mecz gra Phillipe, a widziałem tutaj osoby niezadowolone jego obecnością w pierwszym składzie.

0

@pikass14 Nie no, broni ten najbliżej bramki ;)

0

@Rewolucja123 Szkoda, że bez Dembouza.

29

I mu wtedy mówię: "a weź Ty klub załóż..."

To już 121 naszej Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?