Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Możesz to samo napisać w odpowiedzi do swojego komentarza. ;)
3
@MarioVeB! Kto Ci płaci za komentarze pełne jadu?
2
Frank Lampard na konferencji prasowej potwierdził, że Billy Gilmour zagra jutro z Krasnodarem od pierwszej minuty.
@student97r @Encore @DaPi
0
@Encore Zgadza się.
2
@VamosRakieta Co za brednie
0
@DejMian111 U mnie wszystko okej.
0
@Allbi Właśnie przed chwilą nakarmiłem. Również zachęcam!
0
@norbi77 Irytujące to już się powoli robi. Chyba jeszcze w końcówce sezonu NBA (no przecież Stany Zjednoczone!) zrezygnowano z tego klękania.
2
A w Premier League dalej przyklękają przed meczem. Czy dzięki temu rasizm robi kolejny krok w tył?!
1
@VamosRakieta Dawaj brameczkę, Ivan ;)
1
@marcin62 Powodzenia! Też miałem szansę, by robić w czymś podobnym, ale wybrałem drogę kelnerstwa. ;)
0
@Suzu Ale strzał Griezmanna nie poszedł pod nogami obrońcy i bramkarza?
0
Tam były dwa "sita"?
1
@Moriarty Griezmann brał udział w wywiadzie Valdano. I można powiedzieć, że od tamtej pory odpalił ;)
0
@BarcaInfo O jakiego Mario chodzi w newsie o Vasco?
1
@Vhaeraun Liverpool - Ajax
0
@FCB24 A co się stało?
14
XD! Bezsens.
7
Po co jeszcze klękają w Premier League? Czemu ma to służyć?
1
@sonek 4-2-3-1, de Jong i Pedri na pivocie. Z przodu Coutinho - Messi - Griezmann z dużą wymiennością pozycji między nimi.
13
@PatrychoO Griezmann 0:19 :D
0
@kamilo0066 Chyba widziałem ten komentarz. Emotikon na końcu, więc raczej nie do końca na serio. ;)
1
Crochet crochet crochet Ousmane Dembele!
1
@PatrychoO Tak, trenuje.
0
@kamilo0066 Kto pisał w ten sposób?
0
@PatrychoO Będą memy :D
0
@kamilo0066 Oprócz asysty, mógł też mieć otwierającą bramkę. Dobry mecz gra Phillipe, a widziałem tutaj osoby niezadowolone jego obecnością w pierwszym składzie.
0
@pikass14 Nie no, broni ten najbliżej bramki ;)
0
@Rewolucja123 Szkoda, że bez Dembouza.
29
I mu wtedy mówię: "a weź Ty klub załóż..."
To już 121 naszej Barcelony.