Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Mówisz "Puszek, do budy!" i gitara. :D
1
@SkN Uśmiałem się z tego. :D Anegdota Wawrzyniaka też była spoko. ;)
30
@badej60 Tak, całe 0 zł właśnie wpłynęło na konto ;)
0
@Janas11224 same here :d
8
Panie Macieju, czy Maciej Orłoś to Pana krewny? Proszę o niezwłoczną odpowiedź, ponieważ bardzo mnie to nurtuje. :D
52
Przepraszam bardzo @Redakcja, ale muszę zapytać. Czy @MaciejŁoś to jakiś krewny Macieja Orłosia?
0
@arasz1819 Łooo, tego to się nie spodziewałem. :D
1
@xBoMBoWiECx To nie Griezmann przy drugiej bramce Giroud krzyknął "Golazo!"? :D
0
@abram3k Git, byleby Płacheta zagrał.
0
@BarcaInfo Dzieło sztuki.
0
@itmustbejoke Argentyna całkiem, całkiem sobie radzi.
0
A mogło być tak pięknie. :D
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEwMzIyNzEwODEwMjqdtrDVEIZYk_QKXrE%3D&kind=M
0
@BarcaInfo Czyli +6,5 żółtej kartki w spotkaniu. Można stawiać ;)
0
@klemens100 Gdyby taka sama piosenka powstała o PiS czy jakieś innej partii, z którą Tobie nie po drodze, to napisałbyś tak samo? ;)
0
@Rewolucja123 Co mógł lepiej zrobić z tą piętką?
8
@Maniek9444 Idiotyczne zachowanie. To nie był nawet wślizg, tylko naskok w nogi przeciwnika. Mógł Włochowi zrobić ogromną krzywdę.
3
@Barwindg Najgorzej :D U mnie to norma, gdy mam na pierwszą zmianę. ;)
0
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEwMzIwNjExNDcwMjqfL-AwMTfQzkmGa54%3D&kind=M
Taak bliskoo...
0
@MarioVeB! +2.5 bramki jak w masło. ;)
0
@BarcaInfo Tyle treningów i meczów nie wyjdzie naszym na dobre.
1
@adamt1996 @bodzio10 My już w tamtym tygodniu skończyliśmy rundę. Też się bałem, że nie damy rady dograć. Życzę Wam i sobie, żebyśmy wyszli na boiska na wiosnę ;)
0
@Encore Od 20:00-20:45 film, potem mecz ;)
0
@Wossi61FCB @Rewolucja123 Busquetsa Ci szkalujo
0
@wpwelement Dzięki! Rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości!
8
@wpwelement Czyli polubiłeś komentarz niezgodny z regulaminem? Dobrze piszę?
0
@Pogba Jednak moderatorowi serwisu nie przystoją tego typu zachowania. Śmieje nam się w twarz. ;)
1
@wpwelement Czemu polubiłeś komentarz o Kondogbii? :)
7
@DaPi Ja też powiem coś w sekrecie - jadam nóżki w galarecie
11
Shrek Forever na Polsacie. Osioł wymiata. :D
4
@ObiektywnyKibic121 Kolega niez o to pytał. :)