0

@Ghotti Ostatnio wydaje się być bardzo nerwowy w każdym zagraniu.

0

Real dostaje dzisiaj w głowę od Basków?

1

@Rewolucja123 Więc jak możesz stratę, którą de Jong sam naprawia (faulem, bo faulem), traktować jako potencjalną utratę bramki?! Rozjaśnij mi to, rozpisz, narysuj - nie wiem! Dalej nie widzisz braku obiektywności w Twojej analizie?

1

@Rewolucja123 Cieszę się, że odpowiedziałeś twierdząco. W końcu przyznałeś, że Twoje nieobiektywne analizy nie mają najmniejszego sensu.

1

@Rewolucja123 Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem.

1

@Rewolucja123 Piszesz, że straty mogły spowodować utratę bramki. A czy kluczowe podania nie mogły skończyć się bramkami dla Barcelony? Czy w takim razie za to nie powinieneś podwyższyć mu oceny? Śmieszne. Jesteś bardzo, ale to bardzo nieobiektywny w ocenie Holendra.

0

@tobiasson92 A była jakaś inna możliwość? Bo chyba coś mnie ominęło.

0

@reloaded No niestety nie. ;)

4

@Denzon fullmatchesandshows. Znajdziesz tam zarówno skróty, jak i całe mecze.

2

Jeśli ktoś chce, może wpłacić te kilka złotych.
https://www.siepomaga.pl/inga-sma

0

@barcamember Komentował Jacek Zieliński ;)

0

@MarioVeB! Mam nadzieję, że nie straci miejsca w składzie i po powrocie będzie pierwszym wyborem.

1

Nie wiem czy wiecie, ale Media Expert jest cool.

1

@MesQueUnClub96 Taki fajny weekend w Planicy, a ja w pracy.

0

@Rewolucja123 Jak to nie, ekspercie? :D

1

@masq Coś takiego w meczu Barcy widziałem w ostatnich minutach meczu z Alaves. Tylko właśnie - to był ten pierd węża.

0

@Dankhog Losowanie w pracy obejrzysz, spoko :D

1

@Dankhog Nie, nie. W poniedziałek o godzinie 12:00. Transmisja raczej na Eurosport i Polsat Sport Premium 1

2

@TylkoBarca7273 W połowie lutego prawdopodobnie. W poniedziałek wszystko będzie jasne.

0

Wiadomo, dlaczego Płacheta nie gra?
@MarioVeB! ?

0

@Xavyol Jest na rynku Gaya, Cucurella, Grimaldo. Drugiego Alby nie znajdziemy, to pewne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Misugi14 Bardzo dobrze. Jako jedyny stwarzał zagrożenie bramce Buffona.

0

@maroon Odnoszę się też do wczorajszego "incydentu", o którym kolega na górze wspomniał.

8

@tomFCB Świat jest chory.

1

@VamosRakieta Fragment "Mecz zamknięty w 30. minucie"... :D

1

@Granto Riqui krzyczący dziecięcym głosem "Vamos, vamos!". Też to zauważyłem. :D

0

@IronSanHybrid Pomyśl o analogicznej sytuacji. Na ławce siedzi sześciu czarnoskórych i jeden biały. Arbiter mówi "Ten biały gracz". Co wtedy?

0

@Criss18Barca Wielka szkoda. Może pójdzie do Eleven, bo tam poziom komentatorski to takie lekkie 2/10.

5

Pięknie jest w końcu usłyszeć kibiców na meczach w Premier League. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?