Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti Ostatnio wydaje się być bardzo nerwowy w każdym zagraniu.
0
Real dostaje dzisiaj w głowę od Basków?
1
@Rewolucja123 Więc jak możesz stratę, którą de Jong sam naprawia (faulem, bo faulem), traktować jako potencjalną utratę bramki?! Rozjaśnij mi to, rozpisz, narysuj - nie wiem! Dalej nie widzisz braku obiektywności w Twojej analizie?
1
@Rewolucja123 Cieszę się, że odpowiedziałeś twierdząco. W końcu przyznałeś, że Twoje nieobiektywne analizy nie mają najmniejszego sensu.
1
@Rewolucja123 Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem.
1
@Rewolucja123 Piszesz, że straty mogły spowodować utratę bramki. A czy kluczowe podania nie mogły skończyć się bramkami dla Barcelony? Czy w takim razie za to nie powinieneś podwyższyć mu oceny? Śmieszne. Jesteś bardzo, ale to bardzo nieobiektywny w ocenie Holendra.
0
@tobiasson92 A była jakaś inna możliwość? Bo chyba coś mnie ominęło.
0
@reloaded No niestety nie. ;)
4
@Denzon fullmatchesandshows. Znajdziesz tam zarówno skróty, jak i całe mecze.
2
Jeśli ktoś chce, może wpłacić te kilka złotych.
https://www.siepomaga.pl/inga-sma
0
@barcamember Komentował Jacek Zieliński ;)
0
@MarioVeB! Mam nadzieję, że nie straci miejsca w składzie i po powrocie będzie pierwszym wyborem.
1
Nie wiem czy wiecie, ale Media Expert jest cool.
1
@MesQueUnClub96 Taki fajny weekend w Planicy, a ja w pracy.
0
@Rewolucja123 Jak to nie, ekspercie? :D
1
@masq Coś takiego w meczu Barcy widziałem w ostatnich minutach meczu z Alaves. Tylko właśnie - to był ten pierd węża.
0
@Dankhog Losowanie w pracy obejrzysz, spoko :D
1
@Dankhog Nie, nie. W poniedziałek o godzinie 12:00. Transmisja raczej na Eurosport i Polsat Sport Premium 1
2
@TylkoBarca7273 W połowie lutego prawdopodobnie. W poniedziałek wszystko będzie jasne.
0
Wiadomo, dlaczego Płacheta nie gra?
@MarioVeB! ?
0
@Xavyol Jest na rynku Gaya, Cucurella, Grimaldo. Drugiego Alby nie znajdziemy, to pewne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Misugi14 Bardzo dobrze. Jako jedyny stwarzał zagrożenie bramce Buffona.
0
@maroon Odnoszę się też do wczorajszego "incydentu", o którym kolega na górze wspomniał.
8
@tomFCB Świat jest chory.
1
@VamosRakieta Fragment "Mecz zamknięty w 30. minucie"... :D
1
@Granto Riqui krzyczący dziecięcym głosem "Vamos, vamos!". Też to zauważyłem. :D
0
@IronSanHybrid Pomyśl o analogicznej sytuacji. Na ławce siedzi sześciu czarnoskórych i jeden biały. Arbiter mówi "Ten biały gracz". Co wtedy?
0
@Criss18Barca Wielka szkoda. Może pójdzie do Eleven, bo tam poziom komentatorski to takie lekkie 2/10.
5
Pięknie jest w końcu usłyszeć kibiców na meczach w Premier League. ;)