Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Napewno zmiana formacji wpłynęła na grę Barçy, zwłaszcza defensywną. Według mnie, optymalną formacją, z piłkarzami których mamy, jest 4-2-3-1.
1
A i tak, jak dasz np Hazardowi 3x kapitana, to mu się liczą punkty z dwóch meczów. W tamtym sezonie bodaj z Kane'a niektórzy uzbierali ok 60 punktów :D
0
W tamtym sezonie sam zmarnowałem 3x kapitana (a gram 4 sezon :D). Takie podwójne kolejki są po spotkaniach pucharowych (półfinały chyba), które są grane w weekendy. Drużyny które grały w tych meczach zamiast w ligowych, muszą odrabiać kolejki. I wtedy właśnie zaległa kolejka grana np. w środę i kolejka właściwa, grana np. w sobotę, liczy się jako jedna, ale podwójna.
Trochę pogmatwałem, ale myślę że zrozumiałeś :D
0
Wydaję mi się, że na 99% zagra. Ale tak w ogóle, to lepiej dać potrójnego kapitana w podwójnej kolejce ;)
0
To żarcik pokroju "znowu Cesc na 9" itp.
Wyluzuj ;)
0
Hehe
0
Ehhh, ten Valverde
2
Cześć, tu Sławomiiiir
0
Jaki faul na Dembele? Która to była sytuacja, bo nie pamiętam.
0
Ale co się przejmujesz czyjąś opinią? To jego zdanie.
0
To jak ktoś jest młodszy od Ciebie, to nie może kibicować Barcelonie, bo nie pamięta tych i tych czasów?
0
Z Chelsea w ostanich minutach po golu Hazarda :D
0
Nie no, moze Real chociaz zremisuje...
4
Suarez nawet jak siedzi na lawie, to sapie do sedziego :D
0
Też na niego liczyłem
1
Ciekawe jak się Munir zaprezentuje...
1
Ty chyba za młody...
0
Do czego nawiązujesz? Jak ktoś gra rozważnie i z głową, to nie ma w tym nic złego.
0
Graliśmy już w nich w Lidze?
0
Parówka: troszkę gorącej wody w garnku + troszkę Amolu lub soli i przykryć głowę ręcznikiem.
0
Jaka reprezentacja była drugą opcją?
0
LO: Alba, Alonso, Marcelo, Robertson, Mendy
PO: Carvajal, Kimmich, Azpilicueta, Alves, Walker
0
No wiesz... Jak cały czas orze, to czego się spodziewać? :D
2
Próbuj do Robertinho:
https://www.fcbarca.com/user/Robertinho
9
Na twitterze widziałem tak:
MESSI: 1. Modrić 2. Mbappe 3. Ronaldo
RONALDO: 1. Varane 2. Modrić 3. Griezmann
1
To w takim razie genialnie!
0
Skąd ten cytat?
1
Tadzik, na górę!
0
Ktoś z La Rambli lodówki nie zamknął
0
Serialosy?