Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Timo Werner albo Maxi Gomez
0
Podeślesz i mi?
0
Chyba jeszcze trochę musisz poczekać aż wejdzie do sprzedaży.
0
Po meczu z Carfiff* a co do Kante, to nie da się go nie lubić :D
57
Dzisiaj na religii ksiądz powiedział, że Messi bije Cristiano na głowę. No normalnie wstałem i mu piątkę przybiłem :D
0
Tak, tam chyba Suarezowi gościu uciekł.
0
Ty od Szustaka? :D
0
W tamtym sezonie było na nsporcie i było ok. Dzięki! :D
0
O której we wtorek Juvenil? I gdzie transmisja? :D
0
Nie narzekam, dzięki :D
0
Link?
0
Czy w formułowaniu tezy można stawiać pytania retoryczne?
1
Czyli nie chciałbyś, dajmy na to, wygrać wszystkch meczów - włącznie z finałem - po 2:1?
0
Ale tylko na domowym wifi. Udostępniłem sobie neta z telefonu i wszystko gra. O co może chodzić?
1
Działa Wam nc+go? Na lapku błąd odtwarzania #3120, a na tel nieznany błąd#123
1
Ulub.pl, mp3.teledyski.info
0
Dałem na Touluse - Monaco 2/+1.5, kurs ponad 2,50
0
Szukaj coś z Xiaomi
0
Gratulacje, zdrowia dla dziewczynek! :)
0
O której graja? Bo w sobotę jest taki maratonik w nożna, że ciężko będzie jeszcze coś pomiędzy wcisnąć :D
2
10 lat Busquetsa w Barcelonie... Proponuję 25 minut czystej przyjemności w jego wykonaniu:
0
Okej, to pobieraj mordo ;)
11
Zdecydowanie ten:
https://i.pinimg.com/originals/ec/cd/7c/eccd7c95f27bbdce42df6429578b5f23.jpg
0
Taka okazejszyn była...
1
Chciałbym, żeby twoje serce się nawróciło...
2
1. Messi
2. Hazard
3. Xavi
4. Iniesta
5. Busquets
0
Co?
0
Indywidualne ćwiczenia
1
Nasza ewidentnie odstaje od reszty
0
Jak ja żałuję, że nie oglądałem jeszcze Barcy za czasów jego gry...