0

Napiszesz tu?

0

Co z tą transmisją Barcy B na Youtube?

0

A myślałem, że w miarę ogarnięty jest

0

Coś takiego własnie

0

Ja bym stawiał na Mane. Tańszy, a daje praktycznie to samo

0

Masz jakieś wideo?

0

Po przerwie reprezentacyjnej Sarri podejmie decyzję odnośnie opaski

0

Ciężko będzie tam znaleźć, ale po angielsku śmigają...

1

Reddit soccer streams

4

Nie czujesz jak rymujesz :D

56

A śmiechom nie było końca

1

O to, że Ajax odrzucił wszystkie połączenia/oferty od Barçy

0

Bardziej mogę w lewo niż w prawo. Najbardziej szyja boli przy napięciu, jak np wstaję z łóżka. Maść Ibalgin pomoże myślisz?

2

Jak kota? :D.

0

Przed chwilą obudził mnie mocny ból karku z prawej strony zaciagający do barku. Co to może być? Jakieś porady jak usunąć albo chociaż zmniejszyć ból?

18

Nie wierzę, pokaż :D

0

Trippier może już grać?

9

Świerczok, Świerczok, Świerczok

0

Lichsteiner :D

1

Fajny je ten pimpek, muga se dotknąć tego pimpka?

0

Ilość liter się zgadza

0

Nie zaprzeczam

2

Dlaczego np. Milner z rekordem asyst w Lidze Mistrzów nie został pomocnikiem sezonu UEFA?

0

Nie życz innym źle, nawet jeśli to Ramos...

1

Dawaj już

0

Albo ipla

0

strona uefy

0

Si

0

Eurosport1

0

Może relacja będzie, czekaj do 18:00

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?