Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napiszesz tu?
0
Co z tą transmisją Barcy B na Youtube?
0
A myślałem, że w miarę ogarnięty jest
0
Coś takiego własnie
0
Ja bym stawiał na Mane. Tańszy, a daje praktycznie to samo
0
Masz jakieś wideo?
0
Po przerwie reprezentacyjnej Sarri podejmie decyzję odnośnie opaski
0
Ciężko będzie tam znaleźć, ale po angielsku śmigają...
1
Reddit soccer streams
4
Nie czujesz jak rymujesz :D
56
A śmiechom nie było końca
1
O to, że Ajax odrzucił wszystkie połączenia/oferty od Barçy
0
Bardziej mogę w lewo niż w prawo. Najbardziej szyja boli przy napięciu, jak np wstaję z łóżka. Maść Ibalgin pomoże myślisz?
2
Jak kota? :D.
0
Przed chwilą obudził mnie mocny ból karku z prawej strony zaciagający do barku. Co to może być? Jakieś porady jak usunąć albo chociaż zmniejszyć ból?
18
Nie wierzę, pokaż :D
0
Trippier może już grać?
9
Świerczok, Świerczok, Świerczok
0
Lichsteiner :D
1
Fajny je ten pimpek, muga se dotknąć tego pimpka?
0
Ilość liter się zgadza
0
Nie zaprzeczam
2
Dlaczego np. Milner z rekordem asyst w Lidze Mistrzów nie został pomocnikiem sezonu UEFA?
0
Nie życz innym źle, nawet jeśli to Ramos...
1
Dawaj już
0
Albo ipla
0
strona uefy
0
Si
0
Eurosport1
0
Może relacja będzie, czekaj do 18:00