Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Dziwnie na niego patrzą" https://pbs.twimg.com/media/Di0bbbOW0AAYeGO.jpg:large
0
Pierwszy raz coś takiego widzę :D
0
Włącz se filma jakiegoś i ci zleci :D
0
Nie oglądałem go już od dłuższego czasu, ale ten odcinek wyświetlił mi się na głównej i obejrzałem. Mega! :D
0
Z apki też korzystam, ale mecze Barcy i Chelsea tylko na lapku, na Chrome. Spróbuję tak jak pisałeś. Dzięki
6
We wczorajszym meczu Newcastle - Chelsea, drużyna The Blues wymieniła 918 podań.
1
https://x.com/vesUUUUUUU/status/1033837774003208193
Trzymaj
0
Też czyściłem cookies i nic. Może z flashem coś nie tak?
0
U ciebie też to wyskakuje?
0
Tylko ostrzegam. Dla ludzi o mocnych nerwach!
https://x.com/vesUUUUUUU/status/1033837774003208193
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co jest przyczyną tego błędu z nc+go? Pomoże ktoś?
WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3): THE MEDIA PLAYBACK WAS ABORTED DUE TO A CORRUPTION PROBLEM OR BECAUSE THE MEDIA USED FEATURES YOUR BROWSER DID NOT SUPPORT.
x
WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3119)
0
Taką Chelsea aż chce się oglądać, bywały mecze za kadencji Conte, że sił brakowało żeby to oglądać. A Morata się poprawi, wierzę w to :D
1
Chcesz na priv po angielsku?
0
supersportowo
0
sopcasthd
1
Wolski i Orłowski
2
Musiałeś serio wtrącić to o kacu? :D
Miłej :)
0
Wasi faworyci do zastąpienia Suareza?
Ja rzucę taką trójką: Timo Werner z RB Lipsk, rodak Luisa Maxi Gomez albo Lautaro Martinez.
0
No teraz dopiero ogarnąłem :D
0
Jeszcze Neres jest ;)
No i nasz Polak-Rodak
0
Zdziwiłbyś się kolego :D Przeczytaj jeszcze raz uważnie, co napisałem na górze i potem przeczytaj swój komentarz ;)
1
Czyli wtedy na Polsacie nie będzie?
16
Rakitić obecnie zjada tego gościa
https://x.com/azpifc/status/1032012958216404993
0
Sam zapowiadał, że chce się bić o króla strzelców, może być ciekawie. Według mnie utrzyma
0
Masz dwie na caly sezon, jeśli nie wykorzystasz to przepadnie
2
Przecież ta nagroda to ściek.
0
15 i pierwsze miesjce :D
0
Mam nadzieję, że to Borussia
0
Arena.pl zaufany sklep, bo muszę zapłacić za coś z góry?