5

0

Pierwszy raz coś takiego widzę :D

0

Włącz se filma jakiegoś i ci zleci :D

0

Nie oglądałem go już od dłuższego czasu, ale ten odcinek wyświetlił mi się na głównej i obejrzałem. Mega! :D

0

Z apki też korzystam, ale mecze Barcy i Chelsea tylko na lapku, na Chrome. Spróbuję tak jak pisałeś. Dzięki

6

We wczorajszym meczu Newcastle - Chelsea, drużyna The Blues wymieniła 918 podań.

1

0

Też czyściłem cookies i nic. Może z flashem coś nie tak?

0

U ciebie też to wyskakuje?

0

Tylko ostrzegam. Dla ludzi o mocnych nerwach!
https://x.com/vesUUUUUUU/status/1033837774003208193

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co jest przyczyną tego błędu z nc+go? Pomoże ktoś?

WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3): THE MEDIA PLAYBACK WAS ABORTED DUE TO A CORRUPTION PROBLEM OR BECAUSE THE MEDIA USED FEATURES YOUR BROWSER DID NOT SUPPORT.

x
WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3119)

0

Taką Chelsea aż chce się oglądać, bywały mecze za kadencji Conte, że sił brakowało żeby to oglądać. A Morata się poprawi, wierzę w to :D

1

Chcesz na priv po angielsku?

0

supersportowo

0

sopcasthd

1

Wolski i Orłowski

2

Musiałeś serio wtrącić to o kacu? :D

Miłej :)

0

Wasi faworyci do zastąpienia Suareza?

Ja rzucę taką trójką: Timo Werner z RB Lipsk, rodak Luisa Maxi Gomez albo Lautaro Martinez.

0

No teraz dopiero ogarnąłem :D

0

Jeszcze Neres jest ;)
No i nasz Polak-Rodak

0

Zdziwiłbyś się kolego :D Przeczytaj jeszcze raz uważnie, co napisałem na górze i potem przeczytaj swój komentarz ;)

1

Czyli wtedy na Polsacie nie będzie?

16

Rakitić obecnie zjada tego gościa

https://x.com/azpifc/status/1032012958216404993

0

Sam zapowiadał, że chce się bić o króla strzelców, może być ciekawie. Według mnie utrzyma

0

Masz dwie na caly sezon, jeśli nie wykorzystasz to przepadnie

2

Przecież ta nagroda to ściek.

0

15 i pierwsze miesjce :D

0

Mam nadzieję, że to Borussia

0

Arena.pl zaufany sklep, bo muszę zapłacić za coś z góry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?