0

Oni mają po kilkanaście lat! Dajmy im czas.

0

Dobranoc ;)

1

Ziomeczek z mojego avatara na prawdę mi zaimponował w tych trzech meczach :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nic wielkiego. Zapamiętalem aby jedno podanie z jego strony.

0

Brawa!

0

Panie Iwański, widzisz Pan tam gdzieś "L" w środku?

0

Faul bodaj

1

Sędzia jakieś hiszpańskie korzenie ma

0

"Pujk"

11

"Bardzo dobra ocena tutaj przez sędziego."

Co?

0

Były na TVP Sport

0

To on na początku spotkania obił poprzeczkę po dośrodkowaniu czy Malcom?

0

TVP Sport
Edit już mecz jest.

0

Każdym dośrodkowaniem stwarza okazję dla Barcy.

6

A myślałem, że ja taki śpiący i nie zrozumiałem tej ciekawostki od Iwańskiego :D Kompletnie nie wiem, o co mu chodziło :D

0

Ooo, na TVP Sport znowu kajaki puszczajo

1

Otóż to.

0

Malcom też grywał czasami na LS. Stamtąd może dobre piły dawać ;)

1

Ekspresyjnie reaguje :D

0

Arthur dzisiaj więcej ryzyka w grze

0

Noo, ma skubany odejście ;)

1

Malcom już kuma o co chodzi w grze w Barçy ;)

0

Nie ogarniam tej strony...

0

Ja nie wiem co oni na tej stronie czasami odwalają. Mecz z Totkami wpadł dopiero w 9 minucie, bo wcześniej jakieś kompliacje były czy coś.

1

Nie mogę się doczekać jego nieudolnych dryblingów :D

0

Jeśli dla Ciebie to jest głupi temat, to trudno.
Nie wiem tylko po co używać Imion świętych bez powodu ;)

Miłego oglądania meczu i dobrej niedzieli życzę ;)

0

Dla mnie i tak jest jeszcze "dzisiaj" ;) Jutro będzie jak pójdę spać i wstanę ;) tak

0

Możesz bardziej rozwinąć?

2

Boże*, jeśli już. Nie wiem w ogóle po co używać Imienia Boga bez potrzeby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?