Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni mają po kilkanaście lat! Dajmy im czas.
0
Dobranoc ;)
1
Ziomeczek z mojego avatara na prawdę mi zaimponował w tych trzech meczach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nic wielkiego. Zapamiętalem aby jedno podanie z jego strony.
0
Brawa!
0
Panie Iwański, widzisz Pan tam gdzieś "L" w środku?
0
Faul bodaj
1
Sędzia jakieś hiszpańskie korzenie ma
0
"Pujk"
11
"Bardzo dobra ocena tutaj przez sędziego."
Co?
0
Były na TVP Sport
0
To on na początku spotkania obił poprzeczkę po dośrodkowaniu czy Malcom?
0
TVP Sport
Edit już mecz jest.
0
Każdym dośrodkowaniem stwarza okazję dla Barcy.
6
A myślałem, że ja taki śpiący i nie zrozumiałem tej ciekawostki od Iwańskiego :D Kompletnie nie wiem, o co mu chodziło :D
0
Ooo, na TVP Sport znowu kajaki puszczajo
1
Otóż to.
0
Malcom też grywał czasami na LS. Stamtąd może dobre piły dawać ;)
1
Ekspresyjnie reaguje :D
0
Arthur dzisiaj więcej ryzyka w grze
0
Noo, ma skubany odejście ;)
1
Malcom już kuma o co chodzi w grze w Barçy ;)
0
Nie ogarniam tej strony...
0
Ja nie wiem co oni na tej stronie czasami odwalają. Mecz z Totkami wpadł dopiero w 9 minucie, bo wcześniej jakieś kompliacje były czy coś.
1
Nie mogę się doczekać jego nieudolnych dryblingów :D
0
Jeśli dla Ciebie to jest głupi temat, to trudno.
Nie wiem tylko po co używać Imion świętych bez powodu ;)
Miłego oglądania meczu i dobrej niedzieli życzę ;)
0
Dla mnie i tak jest jeszcze "dzisiaj" ;) Jutro będzie jak pójdę spać i wstanę ;) tak
0
Możesz bardziej rozwinąć?
2
Boże*, jeśli już. Nie wiem w ogóle po co używać Imienia Boga bez potrzeby.