1

Gdzieś tu latał kod. Zapytaj jutro, jak bedzie więcej ludzi

0

Na TVP1, jeśli jakaś transmisja na necie, to na tvpsport.tvp.pl będzie.

PS. Masz ode mnie zielony herb za avatar :D

0

Asensio strzela na 2:1. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, jest lepszy od Leo Messiego.

1

Elo elo 3 2 0

0

Wszystko niedługo wyjdzie ;)

1

Tak ;)

7

Wreszcie jest Paqito! :D
Ciekawe czy on czy Munir na skrzydle.

0

Pierwszy z brzegu który mi przychodzi do głowy z "DNA Barçy" ;)

3

Właśnie. Taki Sosnowiec na przykład

8

Dzisiaj, mordeczko, dzisiaj :D

2

Dawaj do La Ligi. Gorzej sędziował nie będziesz, to na pewno :D

3

"Kiedy musisz wydać oświadczenie, ale jest gorąco i nie masz ochoty."
https://pbs.twimg.com/media/Djvsg1AXcAAHorO?format=jpg

W roli głównej Everton.
Gdzieś z Twittera :D

3

Skoro gościu pyta, to widocznie jego interesuje. Czego tu nie rozumiesz? :D

0

9 bodajże

14

A my?

26

Wszyscy są

0

No ich strona mobilna. Śmiga normalnie ;)

2

Osobiście wolałbym Paco. Zawsze gdy dostawał szansę gry, to ją wykorzystywał.

1

Dlaczego Munir, a nie Paco?

0

A może źródło?????!!1!?

0

Czytał La Ramblę i jednak skrócił te wakacje

9

Obok Leo, w tym sezonie, może być kluczowy.

0

Ostatnio co mnie tak na maksa wkurzyło, to gadka coś a'la "dupnij se monsterka byku" :D

1

To po prostu kolejna moda, która minie jak każda.
No ale nie przesadzaj, że w każdym komentarzu...

16

2

Zacieram rączki na El Clasico i pojedynki Arturo - Casemiro :D

0

Eurosport 1 ;)

0

Ja się jednak po jedynce więcej spodziewałem...

0

Wiesz chociaż jaki zawodnik tam kopie?

3

Ja lubię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?