Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzieś tu latał kod. Zapytaj jutro, jak bedzie więcej ludzi
0
Na TVP1, jeśli jakaś transmisja na necie, to na tvpsport.tvp.pl będzie.
PS. Masz ode mnie zielony herb za avatar :D
0
Asensio strzela na 2:1. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, jest lepszy od Leo Messiego.
1
Elo elo 3 2 0
0
Wszystko niedługo wyjdzie ;)
1
Tak ;)
7
Wreszcie jest Paqito! :D
Ciekawe czy on czy Munir na skrzydle.
0
Pierwszy z brzegu który mi przychodzi do głowy z "DNA Barçy" ;)
3
Właśnie. Taki Sosnowiec na przykład
8
Dzisiaj, mordeczko, dzisiaj :D
2
Dawaj do La Ligi. Gorzej sędziował nie będziesz, to na pewno :D
3
"Kiedy musisz wydać oświadczenie, ale jest gorąco i nie masz ochoty."
https://pbs.twimg.com/media/Djvsg1AXcAAHorO?format=jpg
W roli głównej Everton.
Gdzieś z Twittera :D
3
Skoro gościu pyta, to widocznie jego interesuje. Czego tu nie rozumiesz? :D
0
9 bodajże
14
A my?
26
Wszyscy są
0
No ich strona mobilna. Śmiga normalnie ;)
2
Osobiście wolałbym Paco. Zawsze gdy dostawał szansę gry, to ją wykorzystywał.
1
Dlaczego Munir, a nie Paco?
0
A może źródło?????!!1!?
0
Czytał La Ramblę i jednak skrócił te wakacje
9
Obok Leo, w tym sezonie, może być kluczowy.
0
Ostatnio co mnie tak na maksa wkurzyło, to gadka coś a'la "dupnij se monsterka byku" :D
1
To po prostu kolejna moda, która minie jak każda.
No ale nie przesadzaj, że w każdym komentarzu...
16
https://pbs.twimg.com/media/DjrIFkYX0AE0Wya?format=jpg
Pique chyba słabą głowę ma
2
Zacieram rączki na El Clasico i pojedynki Arturo - Casemiro :D
0
Eurosport 1 ;)
0
Ja się jednak po jedynce więcej spodziewałem...
0
Wiesz chociaż jaki zawodnik tam kopie?
3
Ja lubię.