0

A jak się zapatrujesz na Carlesa Pereza? Ma wg. Ciebie szansę na kilka minut w przyszłym sezonie?

0

Prędzej czy później i tak go ktoś wyciągnie z tego Leicester ;)

0

Ty, ja i wszyscy tu obecni wiedzą, o co ci tak naprawdę chodzi ;) pozdr :D

4

Dobry chociaż?

1

Kurczę, już nie mogę się doczekać tego pierwszego meczu Barcy...

4

Dzień bez komenatrza uderzającego w Ousmana jest dla dzynka dniem straconym :D

1

Według Sportu Manchester United złożył ofertę za Harrego Maguire'a opiewającą na €72M

4

[Daily Mail] | Marcel Brands (Everton Director of Footbal) flew to Barcelona to close the deal for around €22-25m for Digne.

- BarcaTimes, Twitter

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oooo, zapomniałem o tym meczu. Będzie co obejrzeć późnym wieczorkiem

1

Na kompie sobie wejdź w swoje konto i tam masz

1

Wszystkiego dobrego!

1

Thiaguś, kom hija

1

To może od razu Mariusz Pawełek!?

2

Fajnie jakby Chorwacja wygrała. Wszyscy mieli malować włosy :D

7

Ależ beznadziejna sytuacja jest w tym roku z malinami. Nasprowadzali owoców z Ukrainy mimo, że w Polsce jest tego od groma. Na ten moment cena za kilogram malin wynosi 1,30 pln.
Tragedia.

0

Bo wlasnie jak robię normalnie to niw chce urosnąć :D i właśnie się zastanawiałem czy inaczej dało by radę

3

Pytanko takie mam :D

Czy biszkopt można zrobić odwrotnie? Tzn. zamiast najpierw ubić białka i dodawać żółtka, kakao , to czy można zmiksować wszystkie składniki i dopiero na końcu dodać ubite białka? Wyjdzie to?

0

No fakt, słaba jest ;)

0

Martial z ławki na ławkę? Willian już prędzej usiądzie na rezerwie...

20

Kto wytrwał do Borussia - Man City? :D

0

Otwierasz np zakładkę w nowej karcie i kopiujesz jej link

2

Najlepsza cieszynka z minionego mundialu wg. Was?
Dla mnie cieszynka Umtitiego po golu z Belgią :D

13

Ta, na której napisałeś ten komentarz ;)

0

Jedno zagranie z treningu, a ty znalazłeś przyczynę jego niezbyt udanej gry. Brawo!

1

Rozwaliłeś mnie tym komentarzem! :D

0

Sprzedałem buty jakiemuś chłopakowi, wszystko bez problemu ;)

1

Dostał ja od dziennikarza

0

Spokojnie, Sarri go tam poukłada ;)

0

Dużo kombinowałem przy składzie do FPL, ale ten skład jakoś najbardziej mi odpowiada:

Fabiański
Azpilicueta - Young - Davies
Deulofeu - Mkhitaryan - Martial - Sane - Sessegnon
Morata - Firmino
ławka: Ryan, Maguire, Bednarek, Zaha

Po 2-3 kolejkach do składu wpadnie prawdopodobnie Pogba lub De Bruyne (Martial) i Lukaku (Morata), którzy wejdą na najwyższe obroty w lidze.
Co sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?