Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak się zapatrujesz na Carlesa Pereza? Ma wg. Ciebie szansę na kilka minut w przyszłym sezonie?
0
Prędzej czy później i tak go ktoś wyciągnie z tego Leicester ;)
0
Ty, ja i wszyscy tu obecni wiedzą, o co ci tak naprawdę chodzi ;) pozdr :D
4
Dobry chociaż?
1
Kurczę, już nie mogę się doczekać tego pierwszego meczu Barcy...
4
Dzień bez komenatrza uderzającego w Ousmana jest dla dzynka dniem straconym :D
1
Według Sportu Manchester United złożył ofertę za Harrego Maguire'a opiewającą na €72M
4
[Daily Mail] | Marcel Brands (Everton Director of Footbal) flew to Barcelona to close the deal for around €22-25m for Digne.
- BarcaTimes, Twitter
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oooo, zapomniałem o tym meczu. Będzie co obejrzeć późnym wieczorkiem
1
Na kompie sobie wejdź w swoje konto i tam masz
1
Wszystkiego dobrego!
1
Thiaguś, kom hija
1
To może od razu Mariusz Pawełek!?
2
Fajnie jakby Chorwacja wygrała. Wszyscy mieli malować włosy :D
7
Ależ beznadziejna sytuacja jest w tym roku z malinami. Nasprowadzali owoców z Ukrainy mimo, że w Polsce jest tego od groma. Na ten moment cena za kilogram malin wynosi 1,30 pln.
Tragedia.
0
Bo wlasnie jak robię normalnie to niw chce urosnąć :D i właśnie się zastanawiałem czy inaczej dało by radę
3
Pytanko takie mam :D
Czy biszkopt można zrobić odwrotnie? Tzn. zamiast najpierw ubić białka i dodawać żółtka, kakao , to czy można zmiksować wszystkie składniki i dopiero na końcu dodać ubite białka? Wyjdzie to?
0
No fakt, słaba jest ;)
0
Martial z ławki na ławkę? Willian już prędzej usiądzie na rezerwie...
20
Kto wytrwał do Borussia - Man City? :D
0
Otwierasz np zakładkę w nowej karcie i kopiujesz jej link
2
Najlepsza cieszynka z minionego mundialu wg. Was?
Dla mnie cieszynka Umtitiego po golu z Belgią :D
13
Ta, na której napisałeś ten komentarz ;)
0
Jedno zagranie z treningu, a ty znalazłeś przyczynę jego niezbyt udanej gry. Brawo!
1
Rozwaliłeś mnie tym komentarzem! :D
0
Sprzedałem buty jakiemuś chłopakowi, wszystko bez problemu ;)
1
Dostał ja od dziennikarza
0
Spokojnie, Sarri go tam poukłada ;)
0
Dużo kombinowałem przy składzie do FPL, ale ten skład jakoś najbardziej mi odpowiada:
Fabiański
Azpilicueta - Young - Davies
Deulofeu - Mkhitaryan - Martial - Sane - Sessegnon
Morata - Firmino
ławka: Ryan, Maguire, Bednarek, Zaha
Po 2-3 kolejkach do składu wpadnie prawdopodobnie Pogba lub De Bruyne (Martial) i Lukaku (Morata), którzy wejdą na najwyższe obroty w lidze.
Co sądzicie?