Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem napisać "sezonowców" :D
Jakaś kibiców Realu to tak naprawdę kibice CR7, tak samo jest z Barçą i Leo ;)
2
Liczba kibiców Realu spada z godziny na godzinę.
0
Wydaję mi się, ze wtedy ruszą pp Hazarda.
25
Niespodziewany zwrot akcji! Juve rezygnuje z transferu CR7 na rzecz innego wspaniałego zawodnika! Wszystko już klepnięte:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/abGktkqTURBXy81NTgyOWZiZmJiMmZhMWMyNWNmMmVkM2EyYzkyYTNjOS5qcGVnkpUDABTNC7TNBpWTBc0DFM0BvA
[Radio Flaszka24]
0
A mnie bardziej ciekawi jak sam Neymar wytłumaczy transfer do Realu.
Na prezentacji w Barcelonie krzyczał "Visca el Barça!", dziwnie bedzie usłyszeć z jego ust "Hala Madrid".
2
Płukanie wodą z solą.
0
Jak wyżej, Contratiempo
0
Czy w Grze o tron naprawdę jest aż tyle scen erotycznych?
0
Podobno Espanyol go chce
9
Barcelona ma ofertę za Yerry'ego Minę od Fenerbahce w wysokości €30m. TV3
@neurophate
1
U mnie to samo ;)
2
To ci doradzili :D
7
Cały czas marzy mi się Thiago. Cena niezbyt wygórowana, sam chciałby dołączyć. Toż to okazejszyn!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, jeszcze przed. Złośliwość rzeczy martwych.
0
Wczoraj zalałem piwem kanapę. Wytarłem, wysuszyłem, przewietrzyłem pokój, a dzisiaj i tak śmierdzi. Co jeszcze zrobić, żeby pozbyć się tego zapachu?
Pilot też zalałem. Można wysuszyć?
0
Zapytaj Bartka, ja tylko wyrażam swoją opinię o tym transferze. Jeśli już mieliby go kupować, to nie za więcej niż €50m.
0
Jeśli cena za Williana nie byłaby wyższa niż €50M to chętnie bym go u nas widział.
39
Nie wiem, ale wiem że znakomicie radzi sobie jako piłkarz.
0
Polać temu Panu!
0
Dziwię się co niektórym tutaj.
1
Nie załapałeś
0
Zaraz Meksyk spuchnie jak Roma ;)
6
Hymn Brazylii - coś pięknego!
1
Szczęsny przy drugiej bramce dla Senegalu 45,13 km/h ;)
1
Contratiempo jak najbardziej ;)
1
Spokojnie, jeszcze trochę i Barça wraca do gry ;)
0
Nie śledziłem ostatnio angielskiej prasy. Co z tym Sarrim w Chelsea? Zostanie trenerem The Blues czy nie?
5
Oczywiście, że tak. Chłopak jest niesamowity, zobaczyć go kiedyś w koszulce Barçy obok Dembele. Marzenie!
0
Mbappe też jest muzułmaninem?