Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanuję! Dzięki wielkie!
0
Znajdzie się ktoś miły i poda kody FCBarca do Fantasy Fifa WC i Menedżera TVP?
0
Jaki jest kod do ligi Menedżera TVP?
4
Perez posmarował!
8
Dobry piłkarzu
5
Wiemy, że nic nie wiemy.
0
Piszę, że właśnie nie orientuję się co do sytuacji z frekwencją, bo dużo w tym roku mialem różnych wyjazdów itp. A dzienników elektronicznych jeszcze nie mamy.
0
Jutro u mnie w szkole jest rada klasyfikacyjna. Czy mogę zostać nieklasyfikowany nie będąc o tym wcześniej poinformowany, że zbliżam się do połowy nieobecności? Szczerze mówiąc sam nie wiem jakam sytuację, ale martwię się tym.
57
Zrozumcie, że on nic nie musi. To media nieustannie spekulują na temat przyszłości Antka wywierając tym samym presję na nim.
0
Wydaje się, że tak.
9
W jakich butach chodzi Prezydent USA?
W trumpkach.
0
Valverde nie raz mówił na konferencjach, że woli pracować z mniejszą grupą piłkarzy i w razie konieczności powołać kogoś z rezerw.
1
Lecz się tym czym się zatrułeś ;)
0
Ewentualnie jeśli Antek nie przyjdzie, na pozycję Suareza można powoływać Abela Ruiza z Barcy B.
0
No to tradycyjne pytanie co niedzielę. Co macie na obiadek?
U mnie Lasagna :D
3
Pytanie autorskie, taka zabawa. Czaisz?
0
Spośród nazwisk zawodników łączonych z Barçą w ostatnich dniach, możemy kupić tylko dwóch. Których wybieracie?
1. Thiago
2. Arthur
3. De Jong
4. Griezmann
5. Lenglet
0
Eeeeeej! :D
2
Trzymaj
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNGJmNDZjOGQtN2U4Yy00YTk2LWIxMTUtMDk4YzQ5ZDgyYjFjXkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_UY317_CR12,0,214,317_AL_.jpg
0
To jest to TVP ABC?
0
Użytkownik dzynek pewnie zadowolony
3
Na dworze upał
W biedronce kolejki
Mundial nadchodzi
Dajta naklejki!
7
Tyle tych selfie z jedzeniem...
17
Wideo z zagraniami Thiago z tego sezonu od paleszhurts:
Jeśli zarząd go nie kupi mając taką okazję, to będzie to już szczyt wszystkiego.
20
Pewnie podpisze ten kontrakt i powie: "Zawsze było mi tu dobrze, nigdy nie chciałem opuścić Realu" i tym podobne.
0
Muszą!
0
Bezcenny
0
Poszło na priv
0
na nc+ podobno na 400-którymś kanale ;)
0
Casemiro odwzorowany idealnie!