3

Tak, a ewentualne braki można uzupełniać zawodnikami ze szkółki ;)

0

Gomes byl jeszcze łączony z Lazio

0

Nie, w wywiadzie powiedział, że finał z Rzymu ;)

3

Jeszcze jakieś porządne zawieszenie powinien dostać.

1

W niedzielę ;)

1

Piątek po Bożym Ciele zazwyczaj jest bez postu. ;) Większość abp wydawało dyspensy.

0

Lenovo G510 - orientujesz się czy drogo by mnie wyniosło?

0

Do naprawy? Teraz na całym ekranie jest czarny kolor z prześwitami, a w miejscu dotknięcia cała plama.

0

Da rade naprawić?

0

Gdy ustawiałem sobie ekran w laptopie, to pojawiały się i znikały takie zielone paski, kropki itp. Działo się tak od dłuższego czasu, ale dzisiaj się pogorszyło. Chciałem naprawić, docisnąłem ekran i pojawiło się coś czarnego. Nie jestem w tym obeznany. Co to było? Da się to teraz jakoś naprawić?

32

Ale to byłoby mega.

0

Trafiła kosa na kamień ;)

0

Oficjalnym hymnem MŚ jest wlasnie kawałek, który podał Dzemik55

0

Tak, odchodzi ;)

0

Co niedzielę, w święta, czasami na tygodniu sobie pójdę.

0

Boże Ciało - Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

0

Dobry powiadasz?

1

To napewno na plus ;)

0

A i ten Salvio na drugiej flance nieźle gra ;)

1

Czuje się tę atmosferkę, nie? :D

1

Podobno Lenglet miał zostać kupiony bez względu na to czy Umtiti zostanie czy odejdzie.

1

Chyba Ci się siostra, Antek, na konto włamała :D

12

No ładnie by się Eriksen w tych koszuleczkach prezentował.

https://zapodaj.net/17412fbbcbe30.jpg.htmlv

1

Mi też się często chrzani, gdy mecze są w nocy :D
Dobrze, że Laysów nie miałem :d

17

Nie, to z wtorku na środę ;)

5

Na ESPN też jakieś problemy.

2

Będę pamiętał przy dzisiejszej wieczornej modlitwie.

1

Piękny lobik Dembele z Villarreal.

0

Suuuuper :D

1

Już znalazłem właśnie na tej samej stronce. Myślałem że w ogóle jeszcze nie ma ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?