Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak, a ewentualne braki można uzupełniać zawodnikami ze szkółki ;)
0
Gomes byl jeszcze łączony z Lazio
0
Nie, w wywiadzie powiedział, że finał z Rzymu ;)
3
Jeszcze jakieś porządne zawieszenie powinien dostać.
1
W niedzielę ;)
1
Piątek po Bożym Ciele zazwyczaj jest bez postu. ;) Większość abp wydawało dyspensy.
0
Lenovo G510 - orientujesz się czy drogo by mnie wyniosło?
0
Do naprawy? Teraz na całym ekranie jest czarny kolor z prześwitami, a w miejscu dotknięcia cała plama.
0
Da rade naprawić?
0
Gdy ustawiałem sobie ekran w laptopie, to pojawiały się i znikały takie zielone paski, kropki itp. Działo się tak od dłuższego czasu, ale dzisiaj się pogorszyło. Chciałem naprawić, docisnąłem ekran i pojawiło się coś czarnego. Nie jestem w tym obeznany. Co to było? Da się to teraz jakoś naprawić?
32
Ale to byłoby mega.
0
Trafiła kosa na kamień ;)
0
Oficjalnym hymnem MŚ jest wlasnie kawałek, który podał Dzemik55
0
Tak, odchodzi ;)
0
Co niedzielę, w święta, czasami na tygodniu sobie pójdę.
0
Boże Ciało - Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
0
Dobry powiadasz?
1
To napewno na plus ;)
0
A i ten Salvio na drugiej flance nieźle gra ;)
1
Czuje się tę atmosferkę, nie? :D
1
Podobno Lenglet miał zostać kupiony bez względu na to czy Umtiti zostanie czy odejdzie.
1
Chyba Ci się siostra, Antek, na konto włamała :D
12
No ładnie by się Eriksen w tych koszuleczkach prezentował.
https://zapodaj.net/17412fbbcbe30.jpg.htmlv
1
Mi też się często chrzani, gdy mecze są w nocy :D
Dobrze, że Laysów nie miałem :d
17
Nie, to z wtorku na środę ;)
5
Na ESPN też jakieś problemy.
2
Będę pamiętał przy dzisiejszej wieczornej modlitwie.
1
Piękny lobik Dembele z Villarreal.
0
Suuuuper :D
1
Już znalazłem właśnie na tej samej stronce. Myślałem że w ogóle jeszcze nie ma ;)