0

Fili.tv moze?

0

Oo, poproszę ;)

0

Ma ktoś mecz Barça - Villarreal po polsku?

0

Kto tu dawał mecz Barça - Villarreal po polsku? Można prosić?

0

Dobry ten serial?

7

Zaczekaj do finału LM

6

Powyżej 80 klaśnięć w meczu po kursie 1.01.

2

Czy mi się wydaje, czy Pan Mirosławski trochę przygasł? :D

0

Skrót na meczykach.pl

3

Szkoda, że Paco nie gra.

6

Wszystkiego Najlepszego!

15

1

Oczywiście ja też nie.

0

Wyobrażacie sobie co by było, gdyby Ronaldo nie zagrał w finale LM przez starcie z Pique? :D

Chodzi raczej o reakcje pana Jarka z notatnika.

0

Oo, Lucas Vasquez.

0

Valverde sam mówił na konferencji, że zobaczymy nowe twarze w składzie. Mam nadzieję, że Carles zostanie powołany i zagra chociaż te kilkanaście minut.

1

Myślę, że na 99% ;)

7

Messi w City.

43

Szacuneczek

0

Na eleven i nc+

0

Zejdź niżej. Ktoś tam podawał

2

Witamy w słonecznej Hiszpanii!

1

Podeślesz arkusz gdy będzie dostępny? Jestem aż ciekawy tych zadań.

8

I jeszcze te gesty do po ewidentnym przewinieniu. Ten facet ma mózg?

0

Haha.

0

U mnie wszystko ok

13

5

Widział ktoś kiedyś to wideo? Ja obejrzałem kilka razy i jestem zażenowany.

5

To ujęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości, co do "spalonego" Rakiticia.

https://pbs.twimg.com/media/DcivWKMW4AAB-Wg?format=jpg

0

Już mi miły kolega na dole podał link ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?