Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fili.tv moze?
0
Oo, poproszę ;)
0
Ma ktoś mecz Barça - Villarreal po polsku?
0
Kto tu dawał mecz Barça - Villarreal po polsku? Można prosić?
0
Dobry ten serial?
7
Zaczekaj do finału LM
6
Powyżej 80 klaśnięć w meczu po kursie 1.01.
2
Czy mi się wydaje, czy Pan Mirosławski trochę przygasł? :D
0
Skrót na meczykach.pl
3
Szkoda, że Paco nie gra.
6
Wszystkiego Najlepszego!
15
Ładny gest ze strony Paryżan.
https://www.facebook.com/goal/videos/10156626831348598/
1
Oczywiście ja też nie.
0
Wyobrażacie sobie co by było, gdyby Ronaldo nie zagrał w finale LM przez starcie z Pique? :D
Chodzi raczej o reakcje pana Jarka z notatnika.
0
Oo, Lucas Vasquez.
0
Valverde sam mówił na konferencji, że zobaczymy nowe twarze w składzie. Mam nadzieję, że Carles zostanie powołany i zagra chociaż te kilkanaście minut.
1
Myślę, że na 99% ;)
7
Messi w City.
43
Szacuneczek
0
Na eleven i nc+
0
Zejdź niżej. Ktoś tam podawał
2
Witamy w słonecznej Hiszpanii!
1
Podeślesz arkusz gdy będzie dostępny? Jestem aż ciekawy tych zadań.
8
I jeszcze te gesty do po ewidentnym przewinieniu. Ten facet ma mózg?
0
Haha.
0
U mnie wszystko ok
13
A kto to taki? :D
https://pbs.twimg.com/media/DcitwsqX0AUJ4cS?format=jpg
5
Widział ktoś kiedyś to wideo? Ja obejrzałem kilka razy i jestem zażenowany.
5
To ujęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości, co do "spalonego" Rakiticia.
https://pbs.twimg.com/media/DcivWKMW4AAB-Wg?format=jpg
0
Już mi miły kolega na dole podał link ;)