Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jest dokładnie który mecz na którym kanale? Jak tak to dzięki.
0
Kiedy pojawi się plan transmisji spotkań MŚ?
0
O to to, dzięki!
0
Ale te szerokie
0
Gdzie znajdę kadry wszystkich reprezentacji?
0
U mnie wszystko w porządku
0
Jako kibic Chelsea jestem jak najbardziej "za".
Podobno ma wziąć ze sobą do Londynu Zielińskiego i Hysaja (115 mln).
1
Nie ogarniam tych wszystkich praw telewizyjnych. Czy aplikacja nc+go przyda się na następny sezon?
8
A najpiękniejszy?
The most beautiful.
0
Gdzie można obejrzeć?
0
Jakiś serial lub film podobny do "Lost"? Lubię tego typu klimat itp.
0
Jaki film na wieczór? Mam w planach "Skok stulecia" lub "Memento", do którego już dłuższy czas się zabieram.
0
Fantastyczny człowiek...
Dobry miał pomysł z tymi filmikami.
0
Oglądasz? :D
6
Ach, niesamowite było to trio.
0
Przybliżysz nieco fabułę? Jaki to klimat?
0
Wypełniona :)
0
Myślałem już, że się rozryczę, jak widziałem że Ousmane aż tak cierpi. Całe szczęście, nie jest to aż tak groźny uraz.
0
Oglądałem kiedyś serial Impersonalni. Obejrzałem do 14 odcinka. Trochę mnie to już nudziło. Warto do niego wrócić?
0
Mi się podoba ;) na początek wystarczy :)
0
Miało być tak spokojnie, na szybko. Pierwszego lipca klauzula i pyk, Antek u nas. A tu jednak czeka nas kolejna telenowela.
5
Kolejna głupia moda wśród młodzieży ;)
0
Na Youtube Barçy zobacz
9
Autentyk.
5
Film żegnający Andresa z Viva La Vida w tle.
18
Ten Neymar jakoś słabo tu pasuje
0
Gracias Iniesta!
1
Dobrą robotę robisz na La Rambli ;)
1
http://www.oldfootballshirts.com/en/teams/b/barcelona/old-barcelona-football-shirt-s18159.html
Poszuka tu.
0
Nie wyobrażam sobie, żeby odszedł.