1

Dziwny ten mecz.

0

Który rzut wolny ładniejszy? Ronaldo czy Gołowina?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale to przecież best golkiper in de world

0

Mi się wydaje, że nogę już wcześniej podniósł ;)

0

Szukaj w necie, musi byc pelno streamow ;)

0

Tvp sport.pl.

0

0zurkcj6.

0

Jeszcze Diego Costa :D

1

Zażartowałem sobie :D
Skoro przyjechał, to pewnie brakuje mu meczów MŚ ;)

1

0zurkcj6

0

Kto? Giovanni Cappuccino?

13

Aj, ale te wuzwuzele przypominają mi atmosferkę z RPA 2010 :D

0

Ktoś tu jeszcze pisał podobnie.

0

Bo tylko na ten puchar bedzie nas wtedy stać z drużyną pełna młodzików.

47

Tak tylko to tu zostawię :D

https://zapodaj.net/672f73b76393f.png.html

1

Gratulacje!

14

Jeszcze Mateo Messi na PS i jedziemy z sezonem!

0

Menedżer tvp

2

Bieremy M'bappe!

1

Czyli wolna "7" dla Douglasa.

0

Czekałem na to :D

2

Jaaa :D

0

Mam nadzieję, że Czeryszew zapunktuje w Menedżerze :D

1

Przed chwilą dowiedziałem się od młodszego brata z drugiej gimnazjum, że jego kolega z klasy rzucił koleżankę kamieniem w głowę raniąc ją, dziewczyna trafiła do szpitala.
Co trzeba mieć głowie, żeby coś takiego zrobić?

6

Oby nie 0:0. Mam nadzieję, że będzie dobre widowisko.

1

Wcześniej też często wymiotował, bo mój pies je po prostu różne dziwne rzeczy i ciężko o to, by nie jadł bo chodzi sobie po podwórku. Teraz jednak do tego doszło to, że nie chce się bawić i teraz uważam, że coś jest z nim nie tak.
Wyzywnie od kretynów tutaj nic nie da. Ale dzięki.

0

Wie ktoś co może być mojemu psu? Od 2-3 dni wymiotuje, nie chce bardzo jeść, niechętnie się bawi i cały czas leży. Napiszę jeszcze, że w ostatnim czasie złapał sporo kleszczy...

0

Czy był tu już mem " Jedziem tam" z Umtitim trzymającym pod pachą Griezmanna? :D

0

Szanuję! Dzięki wielkie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?