Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwny ten mecz.
0
Który rzut wolny ładniejszy? Ronaldo czy Gołowina?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale to przecież best golkiper in de world
0
Mi się wydaje, że nogę już wcześniej podniósł ;)
0
Szukaj w necie, musi byc pelno streamow ;)
0
Tvp sport.pl.
0
0zurkcj6.
0
Jeszcze Diego Costa :D
1
Zażartowałem sobie :D
Skoro przyjechał, to pewnie brakuje mu meczów MŚ ;)
1
0zurkcj6
0
Kto? Giovanni Cappuccino?
13
Aj, ale te wuzwuzele przypominają mi atmosferkę z RPA 2010 :D
0
Ktoś tu jeszcze pisał podobnie.
0
Bo tylko na ten puchar bedzie nas wtedy stać z drużyną pełna młodzików.
47
Tak tylko to tu zostawię :D
https://zapodaj.net/672f73b76393f.png.html
1
Gratulacje!
14
Jeszcze Mateo Messi na PS i jedziemy z sezonem!
0
Menedżer tvp
2
Bieremy M'bappe!
1
Czyli wolna "7" dla Douglasa.
0
Czekałem na to :D
2
Jaaa :D
0
Mam nadzieję, że Czeryszew zapunktuje w Menedżerze :D
1
Przed chwilą dowiedziałem się od młodszego brata z drugiej gimnazjum, że jego kolega z klasy rzucił koleżankę kamieniem w głowę raniąc ją, dziewczyna trafiła do szpitala.
Co trzeba mieć głowie, żeby coś takiego zrobić?
6
Oby nie 0:0. Mam nadzieję, że będzie dobre widowisko.
1
Wcześniej też często wymiotował, bo mój pies je po prostu różne dziwne rzeczy i ciężko o to, by nie jadł bo chodzi sobie po podwórku. Teraz jednak do tego doszło to, że nie chce się bawić i teraz uważam, że coś jest z nim nie tak.
Wyzywnie od kretynów tutaj nic nie da. Ale dzięki.
0
Wie ktoś co może być mojemu psu? Od 2-3 dni wymiotuje, nie chce bardzo jeść, niechętnie się bawi i cały czas leży. Napiszę jeszcze, że w ostatnim czasie złapał sporo kleszczy...
0
Czy był tu już mem " Jedziem tam" z Umtitim trzymającym pod pachą Griezmanna? :D
0
Szanuję! Dzięki wielkie!