Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szacunek dla Pepe, naprawdę! Podnieść się po nokaucie Benatii i zagrać w 1/8 MŚ! Brawa!
0
Mbappe gra również cały czas w tej samej lidze, dla Dembele to już trzecia liga.
0
samueleto podawał ;)
0
Tak ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Głos rozsądku!
0
Francja też jakoś cudownie nie grała do tej pory.
30
Jak dobrze, że kupiliśmy Coutinho przed Mundialem.
https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article6096459.ece/ALTERNATES/s615b/JS68480933.jpg
0
Oo, dzięki. Nawet nie zwróciłem uwagi, że to on
0
To Kroos coś zawalił przy którejś bramce? Aby skrót oglądałem i nie widziałem tam nic.
1
To Żurawski ;)
0
Sam Szpakowski udostępnił dzisiaj na swoim Twitterze taką stronkę:
http://especiales.marca.com/mundial-rusia-2018/pronunciador.html
Wejdź sobie i odsłuchaj, jak naprawdę powinno się wypowiadać poszczególne nazwiska, w tym Coutinho i Costy ;)
1
Heh, byle coś gadać. Cały czas do przodu :D
Ja za rok :D
0
Może melisa?
0
Ostatnio obejrzałem Contratiempo, The exam, Memento. Wszystkie te jak najbardziej mogę polecić ;)
0
Omawiali pewnie, w jaki sposób mają grać i w ogóle. Motywował ich napewno.
2
"Gdzieś go tam dotknął(!!!) w twarz"
Heh
52
NEWS z Rosji: FIFA zaczęła przygotowywać listę sędziów, którzy zostaną w Rosji na dalszą część mundialu. Do domu w pierwszej kolejności odesłani będą sędziowie, którzy popełnili najpoważniejsze błędy lub ignorowali system VAR i podpowiedzi sędziego asystenta wideo.
- Rafał Rostkowski, Twitter.
To co? Marciniak out?
0
Tyle prawdy...
12
Zaiskrzyło na linii Ćwiąkała - Lebiedziński.
https://x.com/cwiakala/status/1011334055286202368
41
Już widzę te pojedynki Godin, Gimenez - Ronaldo. Przecież on jeszcze dobrze nie wstanie, a zaraz znowu będzie leżał :D
0
Najlepsze piwko według Was? Dla mnie raczej Perła.
0
Ale jaką?
0
KamqiX robił, poszukaj u niego w komentarzach ;)
1
Jeśli z Griezmannem nie poszło, to może Timo Werner? 2 lata kontraktu, 22 lata, może grać na każdej pozycji w ataku.
0
Tuchel w PSG ;) tak jak wyżej samueleto napisał - chodzi o Sarriego z Napoli.
0
Przecież było info, że Chelsea zerwała z nim negocjacje. Jednak bardzo bym go chciał w miejsce Conte, który preferował defensywny futbol. Sarri całkowicie odmieniłby tę drużynę.
0
Nowy trener, czyli kto?