5

Szacunek dla Pepe, naprawdę! Podnieść się po nokaucie Benatii i zagrać w 1/8 MŚ! Brawa!

0

Mbappe gra również cały czas w tej samej lidze, dla Dembele to już trzecia liga.

0

samueleto podawał ;)

0

Tak ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Głos rozsądku!

0

Francja też jakoś cudownie nie grała do tej pory.

30

0

Oo, dzięki. Nawet nie zwróciłem uwagi, że to on

0

To Kroos coś zawalił przy którejś bramce? Aby skrót oglądałem i nie widziałem tam nic.

1

To Żurawski ;)

0

Sam Szpakowski udostępnił dzisiaj na swoim Twitterze taką stronkę:
http://especiales.marca.com/mundial-rusia-2018/pronunciador.html

Wejdź sobie i odsłuchaj, jak naprawdę powinno się wypowiadać poszczególne nazwiska, w tym Coutinho i Costy ;)

1

Heh, byle coś gadać. Cały czas do przodu :D
Ja za rok :D

0

Może melisa?

0

Ostatnio obejrzałem Contratiempo, The exam, Memento. Wszystkie te jak najbardziej mogę polecić ;)

0

Omawiali pewnie, w jaki sposób mają grać i w ogóle. Motywował ich napewno.

2

"Gdzieś go tam dotknął(!!!) w twarz"
Heh

52

NEWS z Rosji: FIFA zaczęła przygotowywać listę sędziów, którzy zostaną w Rosji na dalszą część mundialu. Do domu w pierwszej kolejności odesłani będą sędziowie, którzy popełnili najpoważniejsze błędy lub ignorowali system VAR i podpowiedzi sędziego asystenta wideo.

- Rafał Rostkowski, Twitter.


To co? Marciniak out?

0

Tyle prawdy...

12

Zaiskrzyło na linii Ćwiąkała - Lebiedziński.

https://x.com/cwiakala/status/1011334055286202368

41

Już widzę te pojedynki Godin, Gimenez - Ronaldo. Przecież on jeszcze dobrze nie wstanie, a zaraz znowu będzie leżał :D

0

Najlepsze piwko według Was? Dla mnie raczej Perła.

0

Ale jaką?

0

KamqiX robił, poszukaj u niego w komentarzach ;)

1

Jeśli z Griezmannem nie poszło, to może Timo Werner? 2 lata kontraktu, 22 lata, może grać na każdej pozycji w ataku.

0

Tuchel w PSG ;) tak jak wyżej samueleto napisał - chodzi o Sarriego z Napoli.

0

Przecież było info, że Chelsea zerwała z nim negocjacje. Jednak bardzo bym go chciał w miejsce Conte, który preferował defensywny futbol. Sarri całkowicie odmieniłby tę drużynę.

0

Nowy trener, czyli kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?