0

Tvpsport.pl, normalne transmisje tam są ;)

0

Teraz krok Bartomeu.

1

Przecież w takich szpitalach liczy się ludzkie życie, a sport to tylko rozrywka.

0

Najgorsze jest to, że chłopak jeszcze sam zaoferował się Barçy, a Bartomeu i reszta jego ziomeczków nie robią nic, by go pozyskać :D

0

Dawać mnie już tego Sarriego do Chelsea!

1

Chciałem tym komentarzem nawiązać do wpisu na tt Tomka Ćwiąkały, gdzie pisał że zanim Barça kupiła Dembele mogła mieć Mbappe. A przecież sezon wcześniej były jakieś kontakty ze środowiskiem Ousmana.

3

Wyobraźcie sobie taki scenariusz. Przed sezonem 16/17 kupujemy Dembele ze Stade Rennais za €15M, a przed sezonem 17/18 jako zastępcę Neymara kupujemy Mbappe :O

0

Noo w koncu :D
Super, mam nadzieję, że Sarri odmieni ten zespół.

0

Podobno coś nie poszło

0

Myślę, że dużo da mu presezon.

7

McDonald otwierają?

6

Mam już dość tego pseudoklubu PSG...

3

Dopisz na pasku /mobile/la-rambla

93

Nigdy w życiu

0

Oooo, weź Thiago przy okazji.

38

Wystarczy już. Spać, łobuziaku!

0

Dobry kopacz, nie ma co

0

Dołączajcie do ligi LaRambla_FCB w Fantasy FPL!

94365-19695

4

No Arthur...

0

Jak zobaczyłem oficjalnego newsa to też mi się tak jakoś smutno zrobiło

2

Albo minutę przed rozpoczęciem finału :v

0

O kurczę, jestem do tyłu z newsami :o

0

Wiadomo coś na temat Sarriego w Chelsea? Bardzo bym go tam chciał, ale ostatnio coś te newsy ucichły.

0

Nic nie mówił? :D

4

Chłop się za babe przebrał! :D

2

Przed chwilą na Mazurskiej Nocy Kabaretowej skecz Wiedzy o wszystkim. Pytanie przed rundą finałową do Roberta Lewandowskiego:

Michał Wójcik: Robert, chciałbyś być w finale

Lewandowski: No jasne

Michał Wójcik: Najpierw trzeba z grupy wyjść!


120

€18M - to kwota za jaką kupiliśmy niejakiego Ivana Rakitica! Ten transfer to mistrzostwo świata!

1

Mi wyszło jednak 72,53% ;)

0

Typowy rozgrywający

0

Maści: Ibalgin sport, altacet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?