Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, jak kolega wyżej - Timo Wernera.
1
Spokojnie, u mnie to samo
2
Przeróbka w stylu retro ;)
9
Też macie problemy ze stroną w wersji mobilnej? Nie wyświetlają się avatary, jak chcę polecić komentarz, to wyrzuca mnie na samą górę strony...
0
Na dole masz podsumowanie od BarcaInfo, zerknij sobie
5
Spokojnie, zaraz Balague zdementuje
0
Wracając jeszcze na chwilę do minionego sezonu Barçy, wybieramy:
- Najlepszy mecz
- Najładniejszy gol
Dla mnie:
- vs Sevilla finał PK
- Dembele vs Villarreal na Camp Nou
Ciekawi mnie wasze zdanie ;)
2
Gówniane wakacje, nie ma co :D
1
Czekam z niecierpliwością na kolejne mecze The Blues. Hudson-Odoi jak dostanie zaufanie od Sarriego, to może się naprawdę rozwinąć.
0
To zupełnie inni zawodnicy.
Ale skądś pamiętam te słowa! :D
1
Myślisz, że pchanie wszystkiego do przodu byłoby okazałe w skutkach?
2
Wyobraź sobie, że Xavi też podawał do tyłu!
0
Śmiej się, śmiej, ale dzisiaj wyglądał ciekawie. Czekam na kolejne jego występy.
7
Jorginho w dzisiejszym meczu z Perth Glory zanotował 98 celnych podań w ciągu 45 minut gry.
0
Ma ktoś może link do meczu Chelsea?
0
Jak już coś, to Boże*. Nie powinno się jednak wypowiadać Imienia Bożego nadaremno.
0
Mam od 4 miesięcy New Balance 247, mega wygodne, lekkie i do tej pory bez jjakichkolwiek zniszczeń czy pęknięć ;)
Żeby je zniszczyć, to chyba musisz je zakładać w góry :D
1
Mathieu dobry transfer mimo wszystko, nie ma co
48
Pulisic we wczorajszym meczu z Liverpoolem strzelił dwie bramki i miał duży udział przy trzeciej, a tymczasem...
"To dobre jest. Graczem meczu BVB - LFC uznano van Dijka. Pulisicia nie można było w ten sposób wyróżnić, bo nie ma 21 lat a nagroda fundowana jest przez Heinekena :)" - Tomasz Urban, tt.
1
Okładka Sportu:
https://pbs.twimg.com/media/Divn3VTXUAAty9E?format=jpg
- agenci Williana będą w Barcelonie negocjować jego transfer.
13
Fajnie powspominać. Wszystkie 141 bramek Barçy z poprzedniego sezonu:
0
Mniej niż €50M i jestem zadowolony
1
Absolutnie nie jestem za sprowadzeniem Williana za taką kwotę i oczywiście wolałbym Fekira. Podaje jednak te liczby, bo wielu uważa go za piłkarza bez jakichkolwiek umiejętności.
0
Wreszcie zobaczę tego Sancho w akcji, podobno ciekawy zawodnik.
0
Z tą kasą racja.
Co do Martiala, to wątpię by chciał przechodzić z ławki w jednym klubie na ławkę w drugim.
0
Błagam, nie porównuj Williana do Leo :D
Jeśli Willian ma być naszym 12 zawodnikiem i godzić się na ławkę to świetnie. Ale kurczę nie za takie pieniądze.
Chciałem pokazać jego staty, bo część użytkowników tutaj umniejsza umiejętności Brazylijczykowi ;)
0
Wyślij tego screena do Bartomeu
0
Zajechało Ekstraklasą :D
0
Łącznie Willian zagrał w barwach Chelsea 236 meczów, strzelając przy tym 44 bramki i zaliczając 39 asyst.
3
A ogólnie we wszystkich rozgrywkach:
13/14: 4 bramki, 10 asyst
14/15: 4 bramki, 5 asyst
15/16: 11 bramek, 10 asyst
16/17: 12 bramek, 5 asyst
17/18: 13 bramek, 12 asyst