0

Tak, jak kolega wyżej - Timo Wernera.

1

Spokojnie, u mnie to samo

2

Przeróbka w stylu retro ;)

9

Też macie problemy ze stroną w wersji mobilnej? Nie wyświetlają się avatary, jak chcę polecić komentarz, to wyrzuca mnie na samą górę strony...

0

Na dole masz podsumowanie od BarcaInfo, zerknij sobie

5

Spokojnie, zaraz Balague zdementuje

0

Wracając jeszcze na chwilę do minionego sezonu Barçy, wybieramy:
- Najlepszy mecz
- Najładniejszy gol

Dla mnie:
- vs Sevilla finał PK
- Dembele vs Villarreal na Camp Nou

Ciekawi mnie wasze zdanie ;)

2

Gówniane wakacje, nie ma co :D

1

Czekam z niecierpliwością na kolejne mecze The Blues. Hudson-Odoi jak dostanie zaufanie od Sarriego, to może się naprawdę rozwinąć.

0

To zupełnie inni zawodnicy.
Ale skądś pamiętam te słowa! :D

1

Myślisz, że pchanie wszystkiego do przodu byłoby okazałe w skutkach?

2

Wyobraź sobie, że Xavi też podawał do tyłu!

0

Śmiej się, śmiej, ale dzisiaj wyglądał ciekawie. Czekam na kolejne jego występy.

7

Jorginho w dzisiejszym meczu z Perth Glory zanotował 98 celnych podań w ciągu 45 minut gry.

0

Ma ktoś może link do meczu Chelsea?

0

Jak już coś, to Boże*. Nie powinno się jednak wypowiadać Imienia Bożego nadaremno.

0

Mam od 4 miesięcy New Balance 247, mega wygodne, lekkie i do tej pory bez jjakichkolwiek zniszczeń czy pęknięć ;)
Żeby je zniszczyć, to chyba musisz je zakładać w góry :D

1

Mathieu dobry transfer mimo wszystko, nie ma co

48

Pulisic we wczorajszym meczu z Liverpoolem strzelił dwie bramki i miał duży udział przy trzeciej, a tymczasem...

"To dobre jest. Graczem meczu BVB - LFC uznano van Dijka. Pulisicia nie można było w ten sposób wyróżnić, bo nie ma 21 lat a nagroda fundowana jest przez Heinekena :)" - Tomasz Urban, tt.

1

Okładka Sportu:
https://pbs.twimg.com/media/Divn3VTXUAAty9E?format=jpg

- agenci Williana będą w Barcelonie negocjować jego transfer.

13

Fajnie powspominać. Wszystkie 141 bramek Barçy z poprzedniego sezonu:

0

Mniej niż €50M i jestem zadowolony

1

Absolutnie nie jestem za sprowadzeniem Williana za taką kwotę i oczywiście wolałbym Fekira. Podaje jednak te liczby, bo wielu uważa go za piłkarza bez jakichkolwiek umiejętności.

0

Wreszcie zobaczę tego Sancho w akcji, podobno ciekawy zawodnik.

0

Z tą kasą racja.
Co do Martiala, to wątpię by chciał przechodzić z ławki w jednym klubie na ławkę w drugim.

0

Błagam, nie porównuj Williana do Leo :D
Jeśli Willian ma być naszym 12 zawodnikiem i godzić się na ławkę to świetnie. Ale kurczę nie za takie pieniądze.
Chciałem pokazać jego staty, bo część użytkowników tutaj umniejsza umiejętności Brazylijczykowi ;)

0

Wyślij tego screena do Bartomeu

0

Zajechało Ekstraklasą :D

0

Łącznie Willian zagrał w barwach Chelsea 236 meczów, strzelając przy tym 44 bramki i zaliczając 39 asyst.

3

A ogólnie we wszystkich rozgrywkach:
13/14: 4 bramki, 10 asyst
14/15: 4 bramki, 5 asyst
15/16: 11 bramek, 10 asyst
16/17: 12 bramek, 5 asyst
17/18: 13 bramek, 12 asyst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?