4

Przecież trzeba telefon do gniazdka podłączyć

0

Ostatnio normalnie trenował, więc wątpię by to była kontuzja.

0

Sam jeszcze niedawno chciałeś u nas Eriksena :D

0

Szukaj na Allegro

0

Nie, bo uważam że jego czas będzie powoli mijał

0

To gdzie byłeś jak Cię nie było? :D

0

Ooo, dawno Cię tu nie było, ziomek :D

8

Niech se Manolas go zapamięta.

0

Z Mirandą nie ma sie co spieszyć

0

Wychowankowie* ;)

14

To jest czerwo!

1

CucureLLa

0

Ale Munir jest kopany i poniewierany :D

0

Ej Jarek to stan umysłu

0

Roma już w 7 minucie spuchła

0

Que golazooooo! :D

6

On musi zostać!

0

Juz jest.

0

Najpierw Real-United musi się skończyć ;)

0

Trzy sekundy :D

0

Alexis, Herrera - Benzema

2

Żeby Malcom ich nie skasował ;)

1

Siemanoo, wstałeś dopiero czy czuwałeś? :D

0

Tak

0

Jak tam Arthur? Śmigasz dzisiaj w pierwszym?

0

Ja. Ostatnio na Tottenham wyłączyłem budzik przed 5:00 i już chciałem się kłaść z powrotem. Nie dzisiaj... :D

0

O kurde.

0

Mecz pokazał, że Sparta nie jest jakimś silnym przeciwnikiem i to było do wygrania. Zaważyły niezrozumiałe decyzje trenera i dwie głupie czerwone kartki.

0

Wiadomo coś więcej?

1

Trzym sie! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?