Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przecież trzeba telefon do gniazdka podłączyć
0
Ostatnio normalnie trenował, więc wątpię by to była kontuzja.
0
Sam jeszcze niedawno chciałeś u nas Eriksena :D
0
Szukaj na Allegro
0
Nie, bo uważam że jego czas będzie powoli mijał
0
To gdzie byłeś jak Cię nie było? :D
0
Ooo, dawno Cię tu nie było, ziomek :D
8
Niech se Manolas go zapamięta.
0
Z Mirandą nie ma sie co spieszyć
0
Wychowankowie* ;)
14
To jest czerwo!
1
CucureLLa
0
Ale Munir jest kopany i poniewierany :D
0
Ej Jarek to stan umysłu
0
Roma już w 7 minucie spuchła
0
Que golazooooo! :D
6
On musi zostać!
0
Juz jest.
0
Najpierw Real-United musi się skończyć ;)
0
Trzy sekundy :D
0
Alexis, Herrera - Benzema
2
Żeby Malcom ich nie skasował ;)
1
Siemanoo, wstałeś dopiero czy czuwałeś? :D
0
Tak
0
Jak tam Arthur? Śmigasz dzisiaj w pierwszym?
0
Ja. Ostatnio na Tottenham wyłączyłem budzik przed 5:00 i już chciałem się kłaść z powrotem. Nie dzisiaj... :D
0
O kurde.
0
Mecz pokazał, że Sparta nie jest jakimś silnym przeciwnikiem i to było do wygrania. Zaważyły niezrozumiałe decyzje trenera i dwie głupie czerwone kartki.
0
Wiadomo coś więcej?
1
Trzym sie! :D