0

Większość właśnie piosenek zespołu Akcent ;)
Ale tak najbardziej to chyba The Verve - Bitter Sweet Symphony

1

Gwizdy, śmichy, hichy

13

0

W programie patrzyłem i jest normalnie ;)

0

Pewnie ukradli

0

Pewnie indywidualne ćwiczenia ;)

3

0

Reddit

1

Jakby komuś skończyła się kawa, to polecam filmik, który podniesie Wam ciśnienie na cały dzień ;)

0

Nie, trenuje z Barçą B ;)

0

Na początku okienka były takie informacje, ale teraz ucichło ;)

0

Przecież Paco był solidnym zmiennikiem w ubiegłym sezonie.

0

Myślę, że nasz były już Deulofeu ;) sam go mam, przez pół ubiegłego sezonu pokazał się z dobrej strony. Ponadto Alexander-Arnold, Tosun, ten młody Sessegnon z Fulham

0

2 ;)

52

Twój nick i Real Madryt

0

Ooo, ty też niebieski? :D

0

Weźmie numer Aleixa

0

22 po Aleixu ;) były nr Abidala

1

Ale Samy ma dobrą minę! :D

0

Ten tłumacz z prezentacji Vidala mówił coś, że powinniśmy poznać wszystkie numery przed pierwszym meczem ligowym.

Według mnie będzie tak:
Lenglet 15
Arthur 8
Malcom 7
Vidal 23

2

Kiedyś oglądałem któryś tam mecz ekstraklasy i liczyłem podania z obu stron do straty piłki. Do 5-6 doliczyłem :D

1

To ciężko z żonglerkami będzie

1

Za mało na La Rambli siedzisz :D

2

Tak, wczoraj wrócili.

0

Jeszcze nie wpadła

0

Mkhitaryan, Sane, Sessegnon
ławka: Martial, Deulofeu

12

Jeszcze nie wiadomo. Wszystkie numery poznamy do meczu z Sevillą ;)

0

A tak przy okazji, robisz kalendarze w tym sezonie? :D Bo mi się mega podobały :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?