Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Większość właśnie piosenek zespołu Akcent ;)
Ale tak najbardziej to chyba The Verve - Bitter Sweet Symphony
1
Gwizdy, śmichy, hichy
13
Ach, ci weganie...
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/08/Mfw3JqliAR4m1uKV.jpg
0
W programie patrzyłem i jest normalnie ;)
0
Pewnie ukradli
0
Pewnie indywidualne ćwiczenia ;)
3
Hanna Gronkiewicz-Waltz :D
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/08/4W8DzqKl6tYTK3wu.jpg
0
Reddit
1
Jakby komuś skończyła się kawa, to polecam filmik, który podniesie Wam ciśnienie na cały dzień ;)
23
https://pbs.twimg.com/media/Di0bbbOW0AAYeGO.jpg:large
Tyle
0
Nie, trenuje z Barçą B ;)
0
Na początku okienka były takie informacje, ale teraz ucichło ;)
0
Przecież Paco był solidnym zmiennikiem w ubiegłym sezonie.
61
Hahaha, Mourinho :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_DrdItnL8nr8QqtvCbEUrYFYz7wDdgS2L,w400.jpg
0
Myślę, że nasz były już Deulofeu ;) sam go mam, przez pół ubiegłego sezonu pokazał się z dobrej strony. Ponadto Alexander-Arnold, Tosun, ten młody Sessegnon z Fulham
0
2 ;)
52
Twój nick i Real Madryt
0
Ooo, ty też niebieski? :D
0
Weźmie numer Aleixa
0
22 po Aleixu ;) były nr Abidala
1
Ale Samy ma dobrą minę! :D
0
Ten tłumacz z prezentacji Vidala mówił coś, że powinniśmy poznać wszystkie numery przed pierwszym meczem ligowym.
Według mnie będzie tak:
Lenglet 15
Arthur 8
Malcom 7
Vidal 23
2
Kiedyś oglądałem któryś tam mecz ekstraklasy i liczyłem podania z obu stron do straty piłki. Do 5-6 doliczyłem :D
1
To ciężko z żonglerkami będzie
1
Za mało na La Rambli siedzisz :D
2
Tak, wczoraj wrócili.
0
Jeszcze nie wpadła
0
Mkhitaryan, Sane, Sessegnon
ławka: Martial, Deulofeu
12
Jeszcze nie wiadomo. Wszystkie numery poznamy do meczu z Sevillą ;)
0
A tak przy okazji, robisz kalendarze w tym sezonie? :D Bo mi się mega podobały :D