0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

38 pkt
Hazard na kapitanie i został Firmino i Wan Bissaka z Crystal Palace

0

Sane? Maddison z Leicester 6.5M

0

To se jutuba włącz.

2

Reddit Soccer Streams - dla wszystkich poszukujących linku

0

Na tel tez jest ten acestream?

0

Trzymanie go na ławce nic nie da. To Suarez.

1

Ale zleciało...

0

Jakie studia ukończyliście?

2

Widzę petarda się szykuje :D

0

Zbyt wcześnie wyjechał z kraju

0

Może to krok do tyłu, a potem dwa do przodu? Zobaczymy co z tego będzie...

1

Info od Gianluci di Marzio:
Udinese postara się o Munira.

4

Gianluca di Marzio podaje na Twitterze, że Kapustka dołączy do Benevento!




Edit: Według Stanowskiego walczą z Gentem.

13

Dembele tak naprawdę szukał polskich zespołów w europejskich pucharach:
https://pbs.twimg.com/media/Dkbn2BDW0AUgfxN?format=jpg

5

Tęskniłem za sztucznym śmiechem Święcickiego

24

Jak ja się cieszę, że już jutro startuje liga hiszpańska.

1

Dasz under to wynik hokejowy

7

Remontada es posible!

1

Oo, w sumie to sobie posłucham :D

1

To są jeszcze jakieś rozgrywki niżej od LE!?

6

0

Gratuluję dziewczyny, taka to skarb. Nie zmarnuj tego! :D

0

Ile do wyciągnięcia?

1

Zara, zaraz. Co?

8

Czwartek, niespełna 30 minut po godzinie 14, a gościu już porobiony :D

5

W artykule na stronie jest napisane, że jeden z meczów LaLiga ma zostać rozegrany w USA.
Wobec tego proponuję Getafe - Espanyol

7

Myślę, że w piłce nożnej by mu nie poszło

0

Wydaje mi się, że nie

0

Pavon fajną siatkę założył Busquetsowi ;D a tak poza tym, to nic ciekawego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?