Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
38 pkt
Hazard na kapitanie i został Firmino i Wan Bissaka z Crystal Palace
0
Sane? Maddison z Leicester 6.5M
0
To se jutuba włącz.
2
Reddit Soccer Streams - dla wszystkich poszukujących linku
0
Na tel tez jest ten acestream?
0
Trzymanie go na ławce nic nie da. To Suarez.
1
Ale zleciało...
0
Jakie studia ukończyliście?
2
Widzę petarda się szykuje :D
0
Zbyt wcześnie wyjechał z kraju
0
Może to krok do tyłu, a potem dwa do przodu? Zobaczymy co z tego będzie...
1
Info od Gianluci di Marzio:
Udinese postara się o Munira.
4
Gianluca di Marzio podaje na Twitterze, że Kapustka dołączy do Benevento!
Edit: Według Stanowskiego walczą z Gentem.
13
Dembele tak naprawdę szukał polskich zespołów w europejskich pucharach:
https://pbs.twimg.com/media/Dkbn2BDW0AUgfxN?format=jpg
5
Tęskniłem za sztucznym śmiechem Święcickiego
24
Jak ja się cieszę, że już jutro startuje liga hiszpańska.
1
Dasz under to wynik hokejowy
7
Remontada es posible!
1
Oo, w sumie to sobie posłucham :D
1
To są jeszcze jakieś rozgrywki niżej od LE!?
6
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/08/UItb96Ro3eagErFk.jpg
No cóż...
0
Gratuluję dziewczyny, taka to skarb. Nie zmarnuj tego! :D
0
Ile do wyciągnięcia?
1
Zara, zaraz. Co?
8
Czwartek, niespełna 30 minut po godzinie 14, a gościu już porobiony :D
5
W artykule na stronie jest napisane, że jeden z meczów LaLiga ma zostać rozegrany w USA.
Wobec tego proponuję Getafe - Espanyol
7
Myślę, że w piłce nożnej by mu nie poszło
0
Wydaje mi się, że nie
0
Pavon fajną siatkę założył Busquetsowi ;D a tak poza tym, to nic ciekawego