0

Mam nadzieję na wejście Arthura w drugiej połowie ;)

13

Składy na mecz USA - Brazylia (2:00, TVP Sport)
USA:
Steffen - Yedlin, Miazga, Brooks, Robinson - Trapp - Arriola, Addams, McKennie, Green - Wood

Brazylia:
Allison - Filipe Luis, Silva, Marquinhos, Fabinho - Casemiro, Coutinho, Fred - Neymar, Firmino, Costa

0

Na flashscorze też jest 1:30...

0

Jak się przywiązałeś, to trochę czasu minie nim zapomnisz. Niech Ci się nowym dobrze jeździ :D

0

Tak ;)

16

Nie była Ciebie warta!

0

Del Potro dzisiaj da rade?

3

Ciekawe skąd wziął na to pieniążki

9

Masz 2 odcinek 2 sezonu?

24

A Cristiano w ogóle

0

Dobra robota!

0

I like it w remixie Dj Sequence

0

Ostatnio gdzieś na Twitterze widziałem jak angażował się w pressing. Od prawej strony, potem zaraz na lewej. Później był zły, że żaden z kolegów mu nie pomógł.
Widziałem aby kilka urywków z jego gry, ale to wystarczy, by stwierdzić, że kiedyś będzie topowym pomocnikiem.

3

Pod koniec kazdego z ostatnich meczów, Dembele przechodził na prawą stronę. Wydaje mi się, że Valverde zmieni ustawienie na 4-2-3-1

24

41

I trenerem

0

Oo i nawet do tej samej godziny co ja, piona!

4

A nieeeeee, dobra. Zamknięty temat. Zapomniałem PREMIUM odnowić.

0

Dlaczego przez chwilę wyskakiwał mi komunikat, że nie mogę komentować do 17.09 i żebym skonsultował się z administracją? Miał ktoś podobnie?

0

To nie jest przypadkiem były club Arturo Vidala?

2

Od kiedy odkryłem La Ramblę, rzadko wchodzę na główną :D Dzięki!

1

Oj, na stronie :D

0

Widziałem Rakitcia na treningu. Nie jedzie na kadrę?

0

Ooo, zastanawiam się nad tym. Ciężko bardzo? :D

0

Jaki kierunek studiów wybraliście po skończeniu szkoły?

0

Taktyk - Raport PZPN.

0

Razem z Kubą Polkowskim odeszli po wygaśnięciu kontraktu z PZPN.

0

Spróbuję dalej, ale dla mnie to nie jest to samo co Prison Break

1

Chciałbyś zaczekać do weekendu? Bo mam na lapku, tylko teraz nie ma mnie w domu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?