Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję na wejście Arthura w drugiej połowie ;)
13
Składy na mecz USA - Brazylia (2:00, TVP Sport)
USA:
Steffen - Yedlin, Miazga, Brooks, Robinson - Trapp - Arriola, Addams, McKennie, Green - Wood
Brazylia:
Allison - Filipe Luis, Silva, Marquinhos, Fabinho - Casemiro, Coutinho, Fred - Neymar, Firmino, Costa
0
Na flashscorze też jest 1:30...
0
Jak się przywiązałeś, to trochę czasu minie nim zapomnisz. Niech Ci się nowym dobrze jeździ :D
0
Tak ;)
16
Nie była Ciebie warta!
0
Del Potro dzisiaj da rade?
1
Może to?
https://pobierak.jeja.pl/images/7/4/6/324191_i-tak-w-nieskonczonosc.jpg
3
Ciekawe skąd wziął na to pieniążki
9
Masz 2 odcinek 2 sezonu?
24
A Cristiano w ogóle
0
Dobra robota!
0
I like it w remixie Dj Sequence
0
Ostatnio gdzieś na Twitterze widziałem jak angażował się w pressing. Od prawej strony, potem zaraz na lewej. Później był zły, że żaden z kolegów mu nie pomógł.
Widziałem aby kilka urywków z jego gry, ale to wystarczy, by stwierdzić, że kiedyś będzie topowym pomocnikiem.
3
Pod koniec kazdego z ostatnich meczów, Dembele przechodził na prawą stronę. Wydaje mi się, że Valverde zmieni ustawienie na 4-2-3-1
24
Nic więcej?
https://zapodaj.net/images/958344ce36c68.jpg
41
I trenerem
0
Oo i nawet do tej samej godziny co ja, piona!
4
A nieeeeee, dobra. Zamknięty temat. Zapomniałem PREMIUM odnowić.
0
Dlaczego przez chwilę wyskakiwał mi komunikat, że nie mogę komentować do 17.09 i żebym skonsultował się z administracją? Miał ktoś podobnie?
0
To nie jest przypadkiem były club Arturo Vidala?
2
Od kiedy odkryłem La Ramblę, rzadko wchodzę na główną :D Dzięki!
1
Oj, na stronie :D
0
Widziałem Rakitcia na treningu. Nie jedzie na kadrę?
0
Ooo, zastanawiam się nad tym. Ciężko bardzo? :D
0
Jaki kierunek studiów wybraliście po skończeniu szkoły?
0
Taktyk - Raport PZPN.
0
Razem z Kubą Polkowskim odeszli po wygaśnięciu kontraktu z PZPN.
0
Spróbuję dalej, ale dla mnie to nie jest to samo co Prison Break
1
Chciałbyś zaczekać do weekendu? Bo mam na lapku, tylko teraz nie ma mnie w domu :D