Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zacząłem oglądać, skończyłem 3 odcinek i jakoś mnie to nie zaciekawiło. Brnąć dalej? Warto?
0
Napisał komentarz, że wysyła na priv
0
Pytałem już dzisiaj, ale post zginął w natłoku komentarzy. O co chodziło z tą kartką Ciro w drugim Gomorry i numerem na niej?
0
Zobacz na dół, użytkownik karlu105
1
A tam nudzi od razu... La Ramblę czyta
0
Musi zrobić po prostu to, co Luis a potem to już z górki ;)
0
Idealny następca Suareza :v
0
Na Eleven1 jest powtórka wczorajszego meczu Barçy!
8
Ha ha
0
O co chodziło w drugim odcinku Gomorry? Do kogo był ten nr. tel na kartce Ciro? Zrobiłem sobie zbyt duże przerwy między odcinkami i może coś przeoczyłem...
2
Jeszcze jakby coś wynieść z tej szkoły...
0
Zawieszony do 23 września
0
Witam :D
0
Jeśli Pique jeździ autem, tak jak obecnie gra, to ma przesrane :D
0
Boga* Nie pisze się Imion Świętych bez potrzeby :)
0
Już się pozamykali, spokojnie :D
0
Ej, wbijcie sobie na Reddit i gitara :D Nie spamujcie tymi prośbami o linki
0
Walka o wyższy kontrakt ;)
0
Reddit Soccer streams sobie ogarnij
9
Cytat Ernesto Valverde ze wczorajszej konferencji prasowej:
[Juan Arias, Cadena COPE] Nowi zawodnicy nie dostają na razie wielu szans. Czy ulegnie to zmianie?
"Oczywiście, że tak. Mamy dopiero trzecią kolejkę, na razie nie gramy w środku tygodnia. Po przerwie reprezentacyjnej wszystko przyspieszy, będziemy grać w środy, a do tego potrzebujemy całego skład"
1
Reddit soccer streams
1
Reddit soccer streams i patrz czy są znaczki: "Mobile: Yes" ;)
0
I co w tym śmiesznego? Jakby to był jakiś mecz w PK z drużyną z II ligi, to mógłbyś tak pisać, ale Huesca nie będzie łatwym rywalem. Dwa mecze w lidze i 4 punkty.
0
Chyba nie ma.
47
Nie dałeś kropki na końcu zdania, mordeczko.
0
Jak strzelą ;)
0
Co dzisiaj wieczorem wybieracie? Derby Sevilli czy może polskie starcie w Serie A Sampdoria - Napoli?
0
W Fantasy Premier League tak liczą :D
1
Bardziej nie mogę zrozumieć czemu nie gra Torriera, a ten Czaka...
0
Co stymuluje? Kogo stymuluje? Jak stymuluje?