0

Raczej chodziło mu o czerwo dla Vesovica ;)

2

Przecież to nie twoja sprawa kto co będzie robił jutro o 4:00 ;)

0

Gruby i Messi jeszcze bez brody :D

0

Wolę kawę :D
Jakoś tam się wytrzyma do tej 4:00 :D

2

Vinicius w pierwszym składzie na mecz z Manchesterem United. @neurophate

Chyba sobie zerknę...

1

Śmieszne jak Douglas w Barcelonie.

1

Hah, moje czeka w lodówce do 4:00 :D

9

Coś mam przeczucie, że nasz Dembouz w tym sezonie odpali na dobre. Ma wszystko, żeby tak się stało, a co najważniejsze - czystą głowę.

0

Oo to to, też myślę jakiś serial zapuścić ;)

0

Praca jutro?

0

To samo co koleżanka wyżej ;)

0

Bezapelacyjnie Messi.

5

Tak!

0

Jak dzisiaj? Idziecie spać i wstajecie na 4:00 czy zarywacie całą nockę? Ja nie nawet nie idę spać, bo ostatnio na Tottenham mi się jakoś ciężko wstawało :D

0

Barca i Arthur to jak Myszka i Miki :D

0

Coś mi się wydaje, że sobie zerknę ;) dzięki

0

W jakim sensie brutalny?

0

Mam nadzieję, że uda im się go ściągnąć z powrotem.
Minusem ewentualnego transferu Thiago będzie zabieranie minut Arthurowi.

0

Gomorra to może coś a'la Prison Break? :D czy zupełnie inny serial?

11

Segura

14

[ELPERIODICO] | The Thiago dilemma

Valverde asks for a signing that reinforces the 'Barça style', but one sector of the club is opposed to the return of Thiago.
@BarcaTimes, Twitter.

Chyba wiadomo kto jest przeciwny transferowi Thiago...

0

Pewnie jakieś wypożyczenie

0

Jak przejdzie do jakiegoś klubu z PL i tam będzie się wyróżniał, to znowu będzie płacz

0

Wszystkie i jeszcze dwie więcej

9

Nie rób tego!

24

Tenis stołowy dla singli :D chyba zamawiam :D

https://pbs.twimg.com/media/DjYTfcEXoAA1ybG?format=jpg

2


Tak sobie oglądam ten filmik... Ależ ten Xavi miał te podania. Kontrola piłki na najwyższym poziomie!

1

Perez posmarował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?