Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej chodziło mu o czerwo dla Vesovica ;)
3
https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article6096459.ece/ALTERNATES/s615b/JS68480933.jpg
Bartek mówi jak jest
2
Przecież to nie twoja sprawa kto co będzie robił jutro o 4:00 ;)
0
Gruby i Messi jeszcze bez brody :D
0
Wolę kawę :D
Jakoś tam się wytrzyma do tej 4:00 :D
2
Vinicius w pierwszym składzie na mecz z Manchesterem United. @neurophate
Chyba sobie zerknę...
1
Śmieszne jak Douglas w Barcelonie.
1
Hah, moje czeka w lodówce do 4:00 :D
9
Coś mam przeczucie, że nasz Dembouz w tym sezonie odpali na dobre. Ma wszystko, żeby tak się stało, a co najważniejsze - czystą głowę.
0
Oo to to, też myślę jakiś serial zapuścić ;)
0
Praca jutro?
0
To samo co koleżanka wyżej ;)
0
Bezapelacyjnie Messi.
5
Tak!
0
Jak dzisiaj? Idziecie spać i wstajecie na 4:00 czy zarywacie całą nockę? Ja nie nawet nie idę spać, bo ostatnio na Tottenham mi się jakoś ciężko wstawało :D
0
Barca i Arthur to jak Myszka i Miki :D
0
Coś mi się wydaje, że sobie zerknę ;) dzięki
0
W jakim sensie brutalny?
0
Mam nadzieję, że uda im się go ściągnąć z powrotem.
Minusem ewentualnego transferu Thiago będzie zabieranie minut Arthurowi.
0
Gomorra to może coś a'la Prison Break? :D czy zupełnie inny serial?
11
Segura
36
Klej Arthura:
https://mobile.twitter.com/BarcaMediaAcc/status/1024069447999348736/video/1
14
[ELPERIODICO] | The Thiago dilemma
Valverde asks for a signing that reinforces the 'Barça style', but one sector of the club is opposed to the return of Thiago.
@BarcaTimes, Twitter.
Chyba wiadomo kto jest przeciwny transferowi Thiago...
0
Pewnie jakieś wypożyczenie
0
Jak przejdzie do jakiegoś klubu z PL i tam będzie się wyróżniał, to znowu będzie płacz
0
Wszystkie i jeszcze dwie więcej
9
Nie rób tego!
24
Tenis stołowy dla singli :D chyba zamawiam :D
https://pbs.twimg.com/media/DjYTfcEXoAA1ybG?format=jpg
2
Tak sobie oglądam ten filmik... Ależ ten Xavi miał te podania. Kontrola piłki na najwyższym poziomie!
1
Perez posmarował