Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Tryplet Realu :v
2
Lubię sobie od czasu do czasu piwko wypić, ale żeby napić się aż tak, to nie ;)
Pij wodę z cytryną, albo herbatkę z cukrem i cytryną ;)
0
Okej, to ja ci radzę: nie pij tyle następnym razem :D
28
Ale po co to piszesz? :D
0
Może spaghetti, zapiekanka jakaś?
9
Śmieszkujesz z niego, a jak wygrał nam mecz z PSG w 2017 roku to zapewne uwielbiałeś niesamowicie. Tfu!
0
Ja się nawet nie łudzę, ale to byłby totalny odjazd!
0
Piłka na nos!
0
Dobrze, że murinjo Hazarda nie opylił, bo chyba bym nie wytrzymał :D
1
Marzenie
0
Uwielbiam gościa! Mam nadzieję, że zostanie w Chelsea.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
94365-19695 trzymaj
2
Crochet, crochet, crochet...
2
Dajta Dembele!
1
Neurophate pisal na tt, że dzisiaj prawdopodobnie oba kluby to ogłoszą.
1
Zdrowia!
0
Prezentacja Cristiano z "7", 7.07 :D
0
Okej, w takim razie seansik, dzięki ;)
3
Santi Cazorla raczej niefotogeniczny :D
0
Malin, bodziu, maliny na okrągło ;) praktycznie zero wakacyjnego odpoczynku
17
Szacunek dla Andre. Bardzo na niego liczyłem, ale niestety. Barça to za wysokie progi na niego. Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie.
0
Ale Pana Andrzeja to ty szanuj! :D
1
Film "Gra". Warto?
0
Haha, to już wiadomo o co chodziło :D
https://www.instagram.com/p/Bk3GsYchFUk/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=zjf1vm74aswg
0
A skąd takie info?
0
Dla mnie, mimo wszystko, najlepszym i najciekawszym transferem na przyszły sezon będzie Aleña do środka pola. Szkoda tej kontuzji, ale mam nadzieję, że da radę ;)
0
Właśnie przed chwilą to zobaczyłem.
Wymiana?
0
Nie ma paszportu UE, byłoby ciężko
14
A Thiago za €60M czeka...