32

Tryplet Realu :v

2

Lubię sobie od czasu do czasu piwko wypić, ale żeby napić się aż tak, to nie ;)
Pij wodę z cytryną, albo herbatkę z cukrem i cytryną ;)

0

Okej, to ja ci radzę: nie pij tyle następnym razem :D

28

Ale po co to piszesz? :D

0

Może spaghetti, zapiekanka jakaś?

9

Śmieszkujesz z niego, a jak wygrał nam mecz z PSG w 2017 roku to zapewne uwielbiałeś niesamowicie. Tfu!

0

Ja się nawet nie łudzę, ale to byłby totalny odjazd!

0

Piłka na nos!

0

Dobrze, że murinjo Hazarda nie opylił, bo chyba bym nie wytrzymał :D

1

Marzenie

0

Uwielbiam gościa! Mam nadzieję, że zostanie w Chelsea.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

94365-19695 trzymaj

2

Crochet, crochet, crochet...

2

Dajta Dembele!

1

Neurophate pisal na tt, że dzisiaj prawdopodobnie oba kluby to ogłoszą.

1

Zdrowia!

0

Prezentacja Cristiano z "7", 7.07 :D

0

Okej, w takim razie seansik, dzięki ;)

3

Santi Cazorla raczej niefotogeniczny :D

0

Malin, bodziu, maliny na okrągło ;) praktycznie zero wakacyjnego odpoczynku

17

Szacunek dla Andre. Bardzo na niego liczyłem, ale niestety. Barça to za wysokie progi na niego. Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie.

0

Ale Pana Andrzeja to ty szanuj! :D

1

Film "Gra". Warto?

0

0

A skąd takie info?

0

Dla mnie, mimo wszystko, najlepszym i najciekawszym transferem na przyszły sezon będzie Aleña do środka pola. Szkoda tej kontuzji, ale mam nadzieję, że da radę ;)

0

Właśnie przed chwilą to zobaczyłem.
Wymiana?

0

Nie ma paszportu UE, byłoby ciężko

14

A Thiago za €60M czeka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?