0

Thx ;)

0

Masz gdzieś wideo z tego? :D

0

Mogę prosić?

1

O to to. Dopiero w przyszłym sezonie będzie można go oceniać.

0

Bezdyskusyjny ;)

2

Tylko żółta za celowe nadepnięcie na łydkę? Niech ziomek bierze mniejszą dawkę.

5

Szacunek dla Luisa!

0

Mogli jeszcze dla efektu ubrać koszulki (Bleeeee) Realu :D

3

6

Czy mi się wydawało, czy panowie ze studia mówili, że Barca świętuje mistrzostwo NA ZŁOŚĆ Realowi? :D

0

Myślę, że gdyby takie coś było w planach, to pojawiłoby się to w mediach.

0

A zgadnij :D

0

Napisz do użytkownika CapoN

1

Dzisiaj zamiast Salaha gra ten jego sobowtór.

1

Oglądam Chelsea i sobie myślę, że Hazard pasowałby do Barcy jak ulał. Uwielbiam tego gościa, a swoją grą potwierdza swoje wysokie umiejętności.

47

Tam są ślady krwi!

0

Od której studio?

6

Kręcidło napisał na Twitterze, że flagi są rozłożone aby na jednej z trybun. Na pozostałych są kartoniki, czyli kartoniada będzie ;)

1

Symboliczną dyszkę można postawić ;)

0

Rzuci ktoś link do Barçy B przed meczem?

0

Mi w aplikacji nc+go się mecz Betisu ścinał

4

Właśnie zjadłem sobie loda i przypomniało mi się, jaka to była radość za dzieciaka, gdy na patyczku wyłaniało się "wygrałeś" :D

0

Za kilkanaście minut wybiegasz na boisko. Hat-triczka życzę ;)

2

To powodzenia! A pozycja też Suareza? :D

1

Aż wziąłem i prychłem :D

51

0

Uwielbiam tego gifa :D

0

Oooo, mnie czeka to za rok :D. Mogę na pw?

0

Pasowałoby obejrzeć. Rzucisz jutro przed meczem linkiem?

0

Ściągasz z Internetu szablon takiej karty i sobie wg tego docinasz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?