Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thx ;)
0
Masz gdzieś wideo z tego? :D
0
Mogę prosić?
1
O to to. Dopiero w przyszłym sezonie będzie można go oceniać.
0
Bezdyskusyjny ;)
2
Tylko żółta za celowe nadepnięcie na łydkę? Niech ziomek bierze mniejszą dawkę.
5
Szacunek dla Luisa!
0
Mogli jeszcze dla efektu ubrać koszulki (Bleeeee) Realu :D
3
https://x.com/ZB_Media02/status/993228441955766272
Był karny?
6
Czy mi się wydawało, czy panowie ze studia mówili, że Barca świętuje mistrzostwo NA ZŁOŚĆ Realowi? :D
0
Myślę, że gdyby takie coś było w planach, to pojawiłoby się to w mediach.
0
A zgadnij :D
0
Napisz do użytkownika CapoN
1
Dzisiaj zamiast Salaha gra ten jego sobowtór.
1
Oglądam Chelsea i sobie myślę, że Hazard pasowałby do Barcy jak ulał. Uwielbiam tego gościa, a swoją grą potwierdza swoje wysokie umiejętności.
47
Tam są ślady krwi!
0
Od której studio?
6
Kręcidło napisał na Twitterze, że flagi są rozłożone aby na jednej z trybun. Na pozostałych są kartoniki, czyli kartoniada będzie ;)
1
Symboliczną dyszkę można postawić ;)
0
Rzuci ktoś link do Barçy B przed meczem?
0
Mi w aplikacji nc+go się mecz Betisu ścinał
4
Właśnie zjadłem sobie loda i przypomniało mi się, jaka to była radość za dzieciaka, gdy na patyczku wyłaniało się "wygrałeś" :D
0
Za kilkanaście minut wybiegasz na boisko. Hat-triczka życzę ;)
2
To powodzenia! A pozycja też Suareza? :D
1
Aż wziąłem i prychłem :D
51
Piękne foto z Iniestą.
https://pbs.twimg.com/media/DcX3u8yWsAEjdZ_?format=jpg
0
Uwielbiam tego gifa :D
0
Oooo, mnie czeka to za rok :D. Mogę na pw?
0
Pasowałoby obejrzeć. Rzucisz jutro przed meczem linkiem?
0
Ściągasz z Internetu szablon takiej karty i sobie wg tego docinasz ;)